AVATAR DVD

Started by Kifkeyä Nari, April 26, 2010, 01:17:32 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kifkeyä Nari

Tudom sokan várják Április 28.-át amikor megjeleni a magyar szinkronos Avatar DVD és Blu-Ray.

Egy oldalon viszont érdekes akcióra akadtam ma:
http://www.filmkatalogus.hu/forum-25236
Ebben a pillanatban hoztam be a T**co újságot, nos: Avatar DVD-n április 28 és május 2 között 1990 Ft-ért lesz kapható... ha lesz ugyebár. :D

Idő közben felvettem a kapcsolatot az illetővel.
Nem elírásról van szó. A szórólapot Békéscsabán olvasták.

Azt nem tudom még milyen szórólapról van szó, illetve, hogy országos -e az akció, de gondoltam akik a DVD megvásárlásán gondolkodnak, azoknak ez egy fontos hír lehet.

(Miután már nem aktuális, akkor mehet a lezárt topic-ok közé.)

Kifkeyä Nari

Hawnuyu atxen

... Asszem most ugrott 2000Ft-om...
Eddig már készülődtem, hogy ha nem a rendezői (na, most végül az, vagy nem ???), akkor várok vele még vagy fél évet... így nem fogok :D
Egyébként meg ajánlom tesóéknak, hogy országos legyen!
Különben prrkxentrrkrr
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Sajnos több hírforrás megerősítette, hogy fapados változat jön ki első körben. Bár ez az ár legalább versenyképes...

Elméletileg ezekkel a paraméterekkel:
Hangok
magyar Dolby Digital 5.1
angol Dolby Digital 5.1
török Dolby Digital 5.1

Feliratok
magyar  angol
török

Képformátum
16:9

Játékidő
155 perc

Korhatár
16 év

Extrák
- Interaktív menük
- Közvetlen jelenetválasztás

Tehát az extrához nincs mit fűznöm....
Csak tudnám hova tüntettek el 5-7 percet.....



Hawnuyu atxen

Azért a korhatár érdekes... ha jól emlékszem, a filmen nem volt ilyen... ha jól emlékszem.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Hééé! És hol az esetleges na'vi nyelvű felirat vagy valami???  Török... >:(
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Nem csak te...
Lehet, hogy majd a rendezőinél lesz, egyébként meg a forumon már indultak ilyen mozgalmak (csak azok ugye nem lesznek feltétlenül helyesek is ;) :P)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Info:
Nálunk a Monori áruházat sikerült felhívni nehezen:
"Igen volt pár darab..."

Tehát már csak volt...
Az tmondta nem tudja megmondani lesz e. Érdeklődjek folyamatosan.
Illetve majd később kell hívnom, mert most nem tudtak műszaki osztájt adni, hogy egyáltalán a pár darab 2-őt vagy 202-t jelntett.

Kif.

Hawnuyu atxen

Paff neki... azon is csodálkozom, hogy az illetőnek volt ideje észrevenni, hogy volt :P :D ;)
(ha van eszük, akkor 2002-t)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

mrbini

Kaltxì

Én ma láttam a madaras áruházban Dunakeszin 3000Ft.
És van még kétféle könyv is.

Kifkeyä Nari

Azt én is láttam az újságukban...
De örülnék egy ilyen könyvnek.... Mennyi infó lehet benne ha tényleg az amikre gondolok.... (pedig papír alapút nem szokat olvasni).

Amúgy annyi infót kaptam miután újra hívtam őket,hogy holnap újra lesz, de reggel telefonáljak.... (bár felajánlotta, hogy ők hívnak engem).

Kif.

Kewayayo

Akkor még senki se látta?
És ez még nem a kiegészített verzió?
Olyan gusztustalan, hogy "szexjelenet"-et szajkóznak mindenhol, legalábbis engem irritál, egyrészt MI tehát a rajongók nem ezért várják, másrészt nem igazán szexjelenet lesz az se...Mintha a Mary Poppinst kiegészítenék pedo szexjelenettel...

Amúgy, ez biztos véletlen-sőt tuti-de az egyik kedvenc filmem a Pocahontas, amit olyan sokszor emlegetenek e film kapcsán (még egy rakás filmet lehetne emlegetni: amiben szerelembe esnek a szereplők, amiben lőnek a szereplők, amiben katonák szerepelnek, amiben a Föld haldoklik stb), és a szerint az algonkin indiánok így köszönnek: "vengápo" amit talán eredetileg így is írhatnak: oe-nga-po :)
--Life has more imagination than we carry in our dreams...--

Kewayayo

Én olvastam neten azt a két könyvet-elég rövidek, szerintem érdemleges infó nem nagyon van benne, (s)crapbook meg surival guide.inkább csak marketing.nem regény.
--Life has more imagination than we carry in our dreams...--

Hawnuyu atxen

Én már láttam egy olyan könyvet, amiben egészen sok infó volt, legalábbis úgy látszott...
Szépen minden le volt írva (2 dologra emlékszem: na'vi divat és a Sampson-helikopterről is volt valami)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Én nem is történetet várok a könyvtől, hanem sok sok háttérinfót, leírást, stb....

Hawnuyu atxen

Abban volt is... bár nem olvasgattam túl behatóan, így nem tudom, hogy mennyi általunk nem ismert mindenféle van benne, de azért valamennyi biztos.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kewayayo

Nem találom azt az oldalt ahol el lehet olvasni...Ami nekem érdekes volt,pl h xy a gravitáció (0,7??)-így könnyű olyan nagyokat ugrani,mint ők:)
--Life has more imagination than we carry in our dreams...--

mrbini

Nem igazán tudom mi van bennük nem volt időm megnézni, de az biztos hogy van benne sok szép kép :)
Az egyik 4000Ft a másikat nem néztem, de szerintem holnap bepótolom.
A DVD-vel várok még bár nem drága ennyi pénzért.
Kb 1 hónapja megvolt nekem DTS magyar hanggal csak kölcsön adtam  :(

tìngay mungeyu

Ma én is elindultam egy körútra, hogy megvegyem a dvd-t, de nem volt sehol. :(
Viszont a könyvbe, amit emlegettek, belenéztem és tényleg tele van képpel, sok mindenről írnak benne de nem részletesen - na'vi divatról, ahogy Hawnuyu is mondta :) helikopterekről, állatokról... :)

Kifkeyä Nari

Engem most a "flux vortex" érdekel most nagyon.
Olvastam egy angol leírást, és a vége már annyira bonyolult volt számomra, hogy nem igazán értettem meg, hogy "mi mi előbb megy és forog és a vas mit csinál...."

Kifkeyä Nari

Ma jött a Blikk és volt benne egy hírdetés: Sa*urn (csak pesti)
Mától szintén 2.-áig érvényes.
Elindult a verseny (akkor én még 100-al olcsóbban adom), hogy ki ad el többet..... :)