AVATAR DVD

Started by Kifkeyä Nari, April 26, 2010, 01:17:32 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay'itan

Maradt ki neki olyan, amikor már elege lesz Jake-ből és kiabál vele, hogy nem érti, hogy miért pont ő lett a nagymenő csávó..Meg amikor elsőnek találkoznak Jake-kel, akkor kicsit többet beszélnek, meg amikor Jake észreveszi, hogy Norm és Trudy..oppá.  ;D ;D ;D

Hawnuyu atxen

Én még az elején lepődtem meg nagyon... mármint a földi kezdésen... szinte mintha a film tételmondata lenne. A teljes eszmeisége benne van.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on November 29, 2010, 01:37:17 PM
Én még az elején lepődtem meg nagyon... mármint a földi kezdésen... szinte mintha a film tételmondata lenne. A teljes eszmeisége benne van.
... És rádöbbent, hogy mi is az, ami elől mindannyian menekülünk...

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

No igen nagy kár, hogy kimaradt a mozis verzióból pont ez hiányzott nekem. Viszont a mozis kezdés se rossz olyan durr bele érzésem van mikor azt a verziót nézem.

na’rìngä hawnuyu

Quote from: P.A.'li makto on November 29, 2010, 01:42:57 PM
Quote from: Hawnuyu atxen on November 29, 2010, 01:37:17 PM
Én még az elején lepődtem meg nagyon... mármint a földi kezdésen... szinte mintha a film tételmondata lenne. A teljes eszmeisége benne van.
... És rádöbbent, hogy mi is az, ami elől mindannyian menekülünk...
A szavaiddal csak egyet érteni tudok!
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

zlt

ez így van sajnos... :(

Kargarosz

Azért a mostani földünk még ennyire nem szennyezett, hogy az utcán maszkkal menjünk, de szó mi szó évek múlva bekövetkezhet simán.

Rina'

Quote from: Kargarosz on December 02, 2010, 01:33:39 PM
Azért a mostani földünk még ennyire nem szennyezett, hogy az utcán maszkkal menjünk, de szó mi szó évek múlva bekövetkezhet simán.

Szerintem nemcsak hogy bekövetkezhet, hanem egyenesen abba az irányba is tartunk.  :(

Hawnuyu atxen

Szerintem annyira nem kell félni... annyi kőolaj és földgáz nincsen már, hogy teljesen tönkretegyük vele a Földet, a fák pedig még annyi ideig sem fognak kitartani, ha az előbbiek elfogynak...
Utána, feltéve, hogy a bekövetkező, meglehetősen kellemetlen időszakot kihúzzuk, már csak meg kell majd várni, amíg megint lesz élet a bolygón... hupp, ez így mégse lesz jó :-\

Akárhogy is, ha sikerülne találni valami értelmes energiaforrást, akkor semmi gond nem lenne...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Amúgy nem azért, de észrevett bárki is bármilyen kódot a dvd-n, hogy csatlakozhassunk az avatar programhoz?

Kargarosz

Hát én átnézve nem találok rajta semmi kódot se, de lehet, hogy rajta van csak nem látni.

Hawnuyu atxen

Biztos infra-ikran-szemüveg kell hozzá 8) ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Na igen lehet emberek nem is látják csak Na'vik. :D

P.A.'li makto

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on December 11, 2010, 11:40:15 AM
Amúgy nem azért, de észrevett bárki is bármilyen kódot a dvd-n, hogy csatlakozhassunk az avatar programhoz?
Na, jó... miről van szó?

facebook: soaia leNa`vi

Tìtxur Lefpomtokx

Erről:http://www.avatarmovie.com/register/ és kiemelném ezt:  YOUR REGISTRATION CODE:             
                                                                                                  FOUND ON YOUR DVD/BLU-RAY INSERT

Kargarosz

De a fapados verzión a kód rajta van nem?

Pay'itan

Én próbáltam azzal regisztrálni és nem engedett. :/

Tìtxur Lefpomtokx

Engem se engedett azzal. Szerintem az nem az.

Kifkeyä Nari

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on December 15, 2010, 11:11:41 AM
Engem se engedett azzal. Szerintem az nem az.
Megkérdeztem az InterCom-ot.
Meglátjuk.
(meg azt is, hogy valaki ilyenkor ünnepek elött dolgozik -e még....)

Pay'itan

Júúúj, köszönjük szépen!!!!  :)