Na misji

Started by Thorinbur, July 10, 2010, 11:39:43 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Thorinbur

Jako że mało kto przychodzi na learnnavi, wyruszyłem z misją do prymitywnych forów i mrocznych zakątków internetu, gdzie uczę Na'vi ktokolwiek jest chęty. Podobnie zresztą jak Kxrekxorius. Co oczywiście nie oznacza że zaprzestałem pracy tutaj! W dalszym ciągu będę zaglądał tu kilka razy dziennie, a jeśli stworze jakieś materiały to oprócz strony/forum dla której go stworzyłem zamieszcze je tutaj. W końcu to stąd się wywodzę i to learnnavi jest moją drugą "ojczyzną"
oel kame futa oel kekame ke'u

Eltusiyu

Dla sprostowania- We trójkę Thor, Terìran Tawka i ja prowadzimy mini szkółkę Na'vi na www.avatar.net.pl   

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Thorinbur

Reklamujesz kokurencyją stronę i zapominasz wspomnieć, że dokładnie tam między innymi się udzielam i rekrutuje nowych chętnych do nauki. I co ja mam z tobą zrobić...  :P
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

proponuję ich przeciągnąć na tę stronę



Thorinbur

Nasza strona nie bardzo funkcjnuje. Najaktywniejszy dział tutaj to offtop.
Z założenia forum to dotyczy języka. Nie ma sensu tutaj przychodzić by pisać o czymś innym.
Oczywiście podaje linki tutaj i oczywiście materiały zamieszczam tutaj a na zewnątrz podaje linki do odpowiednich wątków tutaj, ale ja i tak najczęściej uczę na IRCu, gg i TSie.
oel kame futa oel kekame ke'u