International / Multilingual > Archiwum

Spotkania naukowe - Warszawa

<< < (2/14) > >>

Thorinbur:
3h okienka... No cóż mogę się poświęcić... :P Czekamy na więcej osób, choć na dobrą sprawę to wszyscy "aktywni" z warszawy. (Jeszcze Mr.x, ale jutro go zagadam na gg). Co do planów na spotkania: Co chcecie robić. Bo ja dziś poznałem mnóstwo zagadnień dot. języka i nie zamierzam poprzestawać i sprawa druga skoro już mniej więcej wiemy kiedy, zostaje kwestia GDZIE? Może być czyjaś uczelnia (Najwygodniej, dużo miejsca, dostęp do internetu/komputera) Może być też jakiś bar/pizzeria, ale takie otoczenie nie sprzyja faktycznej pracy to raz i dwa zawsze można po części oficjalnej wyskoczyć na część nieoficjalną:P

Unicorn:
O tak piątki mi pasują choć pewnie nie zawsze będę mogła... ale jak najbardziej to chyba najlepszy dzień ;)

i kwestia gdzie jest dosyć ważna oczywiście ;) Uczelnia to dobry pomysł, bo w pizzerii to się dużo nie nauczymy.

Taronyuakawng:
Jak śniegi stopnieją proponuję uczyć się na dachu BUWu. Jest tam mnóstwo fajnych zielonych zacisznych zakątków dla nerdów :P
A póki zima trzyma, myślę że klub/bar bądź inny uczelniany zakątek będzie w sam raz.

Jako że dawno nie studiowałem dziennie, nie pamiętam zbyt wielu takich lokacji ^^' Zdam się na Was :P

Unicorn:
na UW można usiąść spokojnie w budynku starego Buwu, albo w Audio Maximusie... tam na dale można posiedzieć przy ławkach i nikogo nie dziwią języki dziwne i powykręcane ;) orientalistyka tam często siedzi ;)

Thorinbur:
Ja bym chętnie ściągnął was do mnie na wydział (z oczywistych względów + łatwy dostęp do internetu + tablicy itp. W piątek o takiej porze będzie spoko można zająć całe jedno labolatorium:P) Ale nie mam serca ciągnąć was na Banacha.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version