Spotkanie? Wspólny wypad do kina?

Started by Taronyuakawng, January 16, 2010, 10:13:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mato

Masz idealnego questa... dzika wyprawa do lasu ;) ponieważ z sąsiadami lepiej żyć w pokoju :)
"In ancient times, the land lay covered in forests, where, from ages long past, dwelt the spirits of the gods. Back then, man and beast lived in harmony, but as time went by, most of the great forests were destroyed. Those that remained were guarded by gigantic beasts who owed their allegiances to the Great Forest Spirit, for those were the days of gods and of demons."

Mr.X

To byłby naprawdę duży łuk, skoro do niego całego drzewa Ci potrzeba, Ean ;P
Za nieduże pieniądze można już dostać "fabryczny" łuk, chociaż zrobienie łuku samemu niewątpliwie może być ciekawe (trudno tylko znaleźć jakiekolwiek strony w internecie na ten temat).
Za to zatrochę większe pieniądze można dostać coś co łuk przypomina tylko z bardzo daleka. Z bliska zaś wygląda jakby zostało przysłane z przyszłości, żeby zabić Johna Connora ;)



Ataeghane

WOW... fajne...
Taronyuakawng, ile byś tam łącznie osób pomieścił :P?

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.

Ean

juz patrzylem na luki. Kilka jest naprawde fajnych.
looknijcie na lukbis.pl
krymsko tatarski zdobiony- love<3
http://www.myspace.com/marout
http://www.megaupload.com/?d=W8WX66JA wymowa słów w Na'vi z tłumaczeniem angielskim
http://www.megaupload.com/?d=K3OABRD7 wymowa słów w Na'vi z tłumaczeniem polskim
At least Darth Vater did'nt show up on Pandora, if he did there would be no Pandora.

Thorinbur

Hmmm też bym się pisał, tylko z transportem kiepsko, więc o ile nie ma sensownej komunikacji to zaklepuję miejsce w samochodzie, tylko wszystko zależy kiedy (sesja poprawkowa to wciąż przyszłość)
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

#365
Łódź mówisz... postaram się - byle nie było to kilka dni w tygodniu. może jakieś święto się znajdzie...
ale jeżeli działka jest w okolicach Łodzi, to jestem ciekaw czy da się tam jakoś dojechać z dworca.



Mato

U mnie też jedyna opcja to dojazd via bus/pkp...
Co do konkretnego terminu to tutaj kwestia jest bardziej otwarta... musiałbym tylko wiedzieć o tym z jakimś wyprzedzeniem...
"In ancient times, the land lay covered in forests, where, from ages long past, dwelt the spirits of the gods. Back then, man and beast lived in harmony, but as time went by, most of the great forests were destroyed. Those that remained were guarded by gigantic beasts who owed their allegiances to the Great Forest Spirit, for those were the days of gods and of demons."

Mr.X

Myślę, że gdzieś w promieniu kilku kilometrów od działki znajduje się jakiś przystanek PKS. A kilka, czy nawet kilkanaście kilometrów na przejść to co to dla nas :)

Taronyuakawng

Dla osób, które mają blisko do Warszawy: mogę z Warszawy wziąć do 4 osób z sobą.
Dla osób, które mają daleko do Warszawy: pociągiem lub PKSem można dojechać do Tomaszowa Mazowieckiego, który jest 15km od mojej działki. Z dworca odbiorę Was autem :)

Jeśli zaś chodzi o lasy... cóż..

Źródełko w środku lasu
Źródełko w środku lasu
Źródełko w środku lasu
Stadnina koni sąsiadów
Wyprawa do lasu
Wyprawa do lasu
Widok z granicy lasu na pola
Tak wyglądają drogi w okolicy

Zdjęcia robione przeze mnie we wrześniu 2009 i maju 2008.

Poland, Warsaw

Unicorn


Terìran Tawka

Wystarczy pomalować parę liści, przykucnąć wśród paproci i już można się poczuć jak na Pandorze ;)
You are not on Pandora anymore. You are on Earth, ladies and gentlemen.
pamrel si nìna'vi ro [email protected] :)

Kxamìl

Przepięknie tam musi być. Pytanie tylko jedno. Czy nie lepiej by było zrobić to w wakacje ??? Bo jakoś teraz czasu nie będę miał, a chciałbym pojechać do Was. :)
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Eywayä tsmukan

Quote from: Terìran Tawka on February 16, 2010, 07:08:07 AM
Wystarczy pomalować parę liści, przykucnąć wśród paproci i już można się poczuć jak na Pandorze ;)

No, do tego trzeba mieć naprawdę mocną wyobraźnię. :D

"Sometimes your whole life boils down to one insane move."

Na'Vi Polish Compendium v.1.2

Ean

jak by to mialo byc w okolicach wakacji to moze bede mial juz wlasna fure. Jak wczesniej to chcialbym sie zabrac z Toba loostro.
http://www.myspace.com/marout
http://www.megaupload.com/?d=W8WX66JA wymowa słów w Na'vi z tłumaczeniem angielskim
http://www.megaupload.com/?d=K3OABRD7 wymowa słów w Na'vi z tłumaczeniem polskim
At least Darth Vater did'nt show up on Pandora, if he did there would be no Pandora.

Taronyuakawng

Termin dobierzemy tak żeby jak najwięcej osób się zabrało :)

Jak tylko śnieg stopnieje to ja będę tam conajmniej raz na dwa tygodnie wpadał.. może przygotuję jakieś trasy przez las.. na przykład wyprawę nad te źródełko na zdjęciach. To jest baaaardzo magiczne miejsce :) Albo można by pójść nad bagna i torfowiska.. na wilgotniejszych terenach roślinność podchodzi nieco pod pandorańskie dżungle :)

Poland, Warsaw

Ataeghane

WOW... jak tam jest pięknie! Ja tam chcę!
...ale najlepiej w wakacje, bądź co bądź.

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.

Satthar

Ja się piszę na jakikolwiek termin po maju, czyli, bądź co bądź - dla mnie już wakacje =p Szczególnie, że na jakieś "zorganizowane" obozy przed końcem roku szkolnego nie pojadę, bo się ich wtedy po prostu nie organizuje.

Kxamìl

Ja na obozy nie jadę w tym roku. Więc od 24 czerwca mogę do was pojechać
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Mato

Po prostu idealne miejsce :)
Ognicho myślę, że spokojnie będzie można tam zorganizować ?

Nie wiem jak reszta ale wydaje mi się, że najlepszy termin to czerwiec/lipiec... na dobrą sprawę jak nic nie stoi przeciwko to można byłoby wstępnie jakiś ustalić, żeby każdy mógł się wypowiedzieć czy pasuje/nie pasuje...
"In ancient times, the land lay covered in forests, where, from ages long past, dwelt the spirits of the gods. Back then, man and beast lived in harmony, but as time went by, most of the great forests were destroyed. Those that remained were guarded by gigantic beasts who owed their allegiances to the Great Forest Spirit, for those were the days of gods and of demons."

Ataeghane

Obawiam się, że niektórzy mogą nie mieć jeszcze sprecyzowanych planów. Więc nie każdy będędzie mógł się wypowiedzieć.

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.