International / Multilingual > Avatar bbmmo

Avatar RPG v. 2.0?

(1/8) > >>

Memnonic:
Wasz PBF natchnął mnie do ruszenia mojego gnuśnego mózgowia młodego programisty i wykombinowania dla tak zacnej gry równie zacnej oprawy. W związku z powyższym, moje wrzucone na wyższe obroty półkule podsunęły mi przed oczy rozwiązanie - Vallheru Engine.

Dla ludzi niezorientowanych, wyjaśniam: Vallheru Engine jest darmowym silnikiem stworzonym w PHP i MySQL pozwalającym na szybkie tworzenie gier MMORPG tekstowych przez przeglądarkę. Jedną z gier tego typu jest chociażby Amorion, wyglądające o tak:Pytanie do społeczności - czy uważacie, że projekt Avatar MMORPG w takiej formie mógłby powstac? Z góry zapowiadam, że zapotrzebowanie na wsparcie społecznościowe byłoby duże. Potrzebowałbym pomocy w zakresie od fabuły po grafiki, jednak efekt może byc tego wart. Zwłaszcza, jeżeli (tak, jak bym chciał) rozciągniemy to nie na Polskę, ale na graczy z całej społeczności Learn Na'vi. Wiecie, kilka wersji językowych interfejsu i język obowiązujący w komunikacji angielski/Na'vi.

Proszę o opinie i komentarze.

Irayo.

Thorinbur:
Jeśli chodzi o takie pomysło to ja WIELKIE TAK, szczególnie że również sporo programuję.

Jedynym problemem mogły by być prawa autorskie. Nie mogli byśmy na tym zarabiać, a  nawet jako projekt darmowy mogły by być pewne problemy (choć z punktu widzenia FOX'a była by to niezła reklama.

Posumowując:
chęć zagrania: TAK
chęć pomocy w pisaniu/tworzeniu: TAK

Memnonic:
Już o tym myślałem, Thor. Otóż w chwili w której nie zarabiamy, jesteśmy czyści. Ktoś ze środowiska to sprawdzał, chyba przy tworzeniu gry bazowanej na Gothic. ^^

Na'rìngyä vrrtep:
ale czy naprawdę liczycie, że w okienku liczba graczy, pojawi się coś powyżej... 30?

Thorinbur:
nawet jeśli nie, to robimy to bardziej dla siebie, nie by osiągnąć globalny sukces. 1, by się czegoś nauczyć, 2 by się sprawdzić. 3. By móc pokazać że coś się umie.


Jeśli dość durzo osób z forum będzie chciało wziąść w tym udział to być może stworzę subforum na ten projekt.

Plus mam opłacony serwer więc na etap testów mogę spokojnie go udostępnić. Bedziemy mogli wtedy bez problemu tworzyć kolejne elementy
Serwer jest fajny obsługuje wszelkie techologie, Svn'a php, cgi, ruby, baza danych msql+ kilka innych, ogólnie cokolwiek sobie zamarzycie to bedzie działać.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version