Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Kifkeyä Nari

Quote from: Hawnuyu atxen on July 13, 2010, 06:52:25 AM
Azért mondtam, hogy a DVD-megjelenésig... azt már nem kell megvenni ;D moziban meg lehet nézni durván fél év alatt amennyiszer szeretnéd :D
De megbeszélhetünk egy rendezőit is az utolsó részhez... és utána jöjjön, aminek jönnie kell.

De gondolod 1/2 év alatt mindenki meg tudná nézni? Mert alap az IMAX vagy ami akkor lesz jobb...
Meg szerintem a 3. rész rendezői (36 órás) le lesz rötön adva a moziba?
Sőt ha le lenne adva, akkor az nem lenne rendezői. Hisz akkor szokott az lenne, hogy olyan verzió mely hosszabb az eredetinál benne van mindaz amit a rendező még gondolt, de kimaradt.

Amúgy nem tudja valaki hol lehet megvenni (na jó inkább kölcsön kérni, mert annyi pénzem nincs) azt a porjetet amivelvel a na'vi karakterek CGI-je készült?
Meg persze egy jó kis virtual-cam rendszer is jöhetne, és csinálhatnánk addig is 1.1, 1.2, stb részeket... ;)

Hawnuyu atxen

QuoteMeg persze egy jó kis virtual-cam rendszer is jöhetne, és csinálhatnánk addig is 1.1, 1.2, stb részeket... Wink

Én arra már gondoltam, hogy imax-éknak szóljunk, hogy a na'vi részeket hadd szinkronoljuk mi :D ;D vicces lenne ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Amúgy ezek az Imax emberek mennyit engednek egy Avatar népnek.? :D

Hawnuyu atxen

Szerintem függ attól is, hogy ők klántagok/Avatar-fanok-e... ;D de lehet, hogy nem...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Biztos sok köztük az RDA-ás. ;D

Kargarosz

http://www.sg.hu/cikkek/76184/james_cameron_egyszerre_forgatna_az_avatar_2_t_es_3_at

Nem tudom nem teljesen vaok boldog, hogy egyszerre akarja forgatni a 2-őt, és a 3-at, de Cameron tudja mit csinál, és ha így jó akkor így lesz. Viszont aminek kifejezetten örülök, hogy a regényt írja, és nem akarja átadni senkinek. Biztos meglesz véve, és kiolvasom. :D

Hawnuyu atxen

Szerintem rosszat nem tud forgatni, az pedig sehol nem baj, ha korábban kész a 3. rész ;D
Az a könyv pedig érdekes lesz :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Na igen csak még mire kijön Amcsiba, és ugyebár legalább fél év mire lefordítják. Odébb van még az, de legalább most is lesz mire várni.

Hawnuyu atxen

A könyv nélkül is lenne... a 3. rész ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Így igaz, de maga a regény nagyon érdekel főleg, hogy Cameron mit hoz ki belőle. ;D

Hawnuyu atxen

#110
Bármilyen furcsa is legyen, engem is ;D
A Start Wars 3 után megtanultam, hogy látni és olvasni nagyon más érzés... és nem feltétlenül a film volt a jobb!

SW kibeszélés az "Általános dolgok, beszélgetések" c. topic-ban!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Oda úgy is befér minden. ;D

Hawnuyu atxen

Arra lett alapítva, hogy beférjen minden ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Na igen de tudod soha semmi se biztos. ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on August 09, 2010, 11:46:48 AM
Na igen de tudod soha semmi se biztos. ;D

Kivéve, ha mégis, kivéve, ha nem, de a kivétel erősíti a szabályt, kivéve, ha nem ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Nem lesz rossz!  ;D

Én már tudom is, kivel megyek majd moziba!  :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Hát, ha van elég eszük, hogy elhozzák Magyarországra, akkor én is tudom... VELETEK! ;D Erre lesz a klántalálkozó... remélhetőleg... csak meg kellene tudni, hogy lesz, és hogy mikor.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Nem akarok nagyzolni gyerekek, de ez a videó engem szó szerint lesokkolt.....Cameron miket hagyott még ki te jó ég....semmi kétség a legjobb film persze eddig is az volt, de Cameron egy félisten. 8)

Hawnuyu atxen

Quotede Cameron egy félisten

Nem az. Majd akkor lesz az, ha nem egész estés, hanem egész napos (hetes? ;)) filmet csinál az Avatar-ból.
Ebbe a készülő x rész egyben való megnézése nem tartozik bele! ;D

Akkor -ahogy Kif mondaná- megkapja az "ISTENKIRÁLY" címet.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!