Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Örülök neki, hogy visszatér már csak az a kérdés milyen formában. Én speciel az Avatar testében tudom elképzelni mivel az emberi mivoltában már meghalt így abban az újraélesztés nem lenne olyan jó.

P.A.'li makto

Jajj, vegyük már tudomásul, hogy a második rész NEM időbeni folytatása lesz az elsőnek! (Értsd: Grace még javában él és virul majd...) Ez egymilliószor elhangzott már.

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Tudomásom szerint a 2. rész az első után fog játszódni talán pár évvel. És ha ezt vesszük alapul akkor Grace emberi teste zéró pont zéró. A 2. rész köztudott,hogy nem előzmény film lesz.

P.A.'li makto

Köztudott, hogy nem is időbeni folytatás lesz. enter

facebook: soaia leNa`vi


P.A.'li makto

Nem tudok jobb példát hozni rá: ott van a Walt Disney Bambi és Bambi 2. Az eredeti rajzfilm egy lezárt történet a kis őzgida (a filmben valamiért szarvas lett belőle  ::)) születésétől felnőtt koráig. A második részben pedig megint gyerek még, és életének egy szakaszáról szól, részletesebben, mint az első részben.
Nem mondom, hogy az Avatar 2 is ilyen lesz, hiszen "senki" sem tudja, hogy milyen lesz. De azt tényleg kihangsúlyozták, hogy nem folytatja a történet szálait, tehát minden okunk megvan azt feltételezni, hogy a visszatérő szereplők nem a másvilágról fognak visszatérni, semmilyen formában!
Részemről nem is bánom, ha nem látom Jake-et vagy Neytirit öreg csotrogányokként jönni-menni a filmvásznon. És több kedves szereplőt sem szeretnék elveszíteni! Mivel a végső változatba nem került bele az a jelenet, hogy Neytiri feltételezhetően terhes, ezért azt sem várhatjuk, hogy a gyermekáldás ténye szerepeljen bármelyik folytatásban. Persze, jó lenne, de nem biztos, hogy így lesz!
Azt már tudom, hogy életem  leghosszabb, legkínzóbb várakozása lesz amíg megjelenik a film 2. és 3. része! Ha ti is így éreztek, akkor segítsünk egymásnak átvészelni ezt a gyötrelmes időszakot! És nem csak a fórumon! Szíveskedjetek személyes megjelenésetekkel boldogítani a klánt, amikor rendezvény van! Nagyon nagy szükségünk van egymásra! Engedjétek, hogy Toruk makto egymáshoz vezessen a Nagy Bánat idején! A beszélgetések és a személyes, fizikai együttlét sokat javít mindannyiunk közérzetén! Ne punnyadjunk a várakozás langyos mocsarában tétlenül! Tartsuk ébren az Avatar-lázat! Kövessétek figyelemmel az erre irányuló törekvéseket, és segítsetek összehozni a következő (illetve minél több) klántalit! (Facebook: Cosplay Outdoors Roadshow (COR) és Avatar Hungarian Team. És persze itt a fórumon is. Ötleteljetek...)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Én még mindig híve lennék mind a "forgassuk le, ahogy akár el is lophatnánk az Avatar 2-t még a premier előtt" projektnek, illetve a táborozós ötletet is újra feltúrhatnánk a múltból :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on February 07, 2012, 11:50:54 AM
Én még mindig híve lennék mind a "forgassuk le, ahogy akár el is lophatnánk az Avatar 2-t még a premier előtt" projektnek, illetve a táborozós ötletet is újra feltúrhatnánk a múltból :D
Srane, oel omum tsat, ma Hawn, rád mindig lehet számítani! *könnybe lábadt szemmel, hálásan néz fel rád* Azokat győzködöm, akik még nem érzik át olyan erősen az összetartozás melengető érzését...  :)

facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

Két dolog biztos
- Cameron már megírta a két folytatás vázlatát (tehát a fejében  összeállt a sztori), mivel Sigourney  elolvasta őket.
- Saját fejlesztésű tengeralattjáróval forgat majd 10ezer méter mélyen a Csendes óceán fenekén. Öngyilkos vállalkozás? Azért nagyon remélem hogy nem..
http://www.slashfilm.com/sigourney-weaver-james-cameron-special-submarine-avatar-sequels/

Daryus

figy... éééén benne vagyok :D
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

''Az eredeti rajzfilm egy lezárt történet a kis őzgida (a filmben valamiért szarvas lett belőle  Roll Eyes) születésétől felnőtt koráig. A második részben pedig megint gyerek még, és életének egy szakaszáról szól, részletesebben, mint az első részben. ''

Eléggé ratyi lenne, ha a folytatás is hasonló alapokon feküdne...Anno volt a folytatásról olyan hír miszerint az első rész után fog játszódni.

A másik meg remélem Cameronnak sikerül a merülés, és gyönyörű képeket fog ott lett klikkelgetni.

wuszter83

Sziasztok!Új vagyok itt a közösségben,lenne egy kérdésem hozzátok.Tud valaki valamit az itunes féle extrás Avatarról?Meg lehet nézni valahol?Köszönöm.

Daryus

üdv körünkben :D
sajnos ebben nem tudok segíteni :(
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Üdvözlünk wuszter83!

AVATAR iTunes Extras Special Edition

Erre gondolsz te úgy érzem. :)  Ncoron néztem fent van e, de még nincs gőzöm sincs egyenlőre, hogy honnan lehetne leszedni.

wuszter83

Quote from: Kargarosz on February 10, 2012, 09:45:03 AM
Üdvözlünk wuszter83!

AVATAR iTunes Extras Special Edition

Erre gondolsz te úgy érzem. :)  Ncoron néztem fent van e, de még nincs gőzöm sincs egyenlőre, hogy honnan lehetne leszedni.

Igen erre gondolok,de én sem találom sehol.Pedig már nagyon megnézném!

Kargarosz

Engem is érdekelne remélhetőleg hamarosan feldobják a netre.

Kifkeyä Nari

Ugye ezt nem felejtettétek el?: "  AVATAR iTunes Extras

Ugye ezzel is készültük hozzá...
Én úgy vélem ez egy alkalmazás amivel pl. megnézhetsz jeleneteket, úgy hogy lebonthatod az egyes rétegeket. (több video egymáson). 

És mivel iTunes Extras így vélhetőleg más platformon nem is készült el.

Bocs fiuk, ha ez elszomorít, de úgy gondoltam, hogy ezt azért megosztom...

Krapremp-ti

QuoteNégy nap elegendő volt a Star Wars I. rész: Baljós árnyaknak, hogy visszaelőzze az Avatart, s ezzel ismét Magyarország legnézettebb filmje legyen a rendszerváltozás óta.

Eddig tartott itthon az Avatar uralkodása  >:(

P.A.'li makto

Quote from: Krapremp-ti on February 13, 2012, 09:15:11 AM
QuoteNégy nap elegendő volt a Star Wars I. rész: Baljós árnyaknak, hogy visszaelőzze az Avatart, s ezzel ismét Magyarország legnézettebb filmje legyen a rendszerváltozás óta.

Eddig tartott itthon az Avatar uralkodása  >:(
Erről nem az Avatar tehet. Ha azt is visszadobnák a mozikba, valami kis újítással főleg, akkor ismét fordulna a kocka. (Talán. Mert azért a Star Wars-zal nehéz versenyezni. Túl jó... Túl régi. És túl sok része van már...:))

facebook: soaia leNa`vi

Shauni

Nálam a Star Wars sose veri le az Avatart  :D (és nem csak azért mondom, mert egyik SW filmet sem láttam végig, mert mindig elaludtam a felénél... :'D)