Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Lehet csak 9 perc lesz ami tényleg kevés, de azért ütős jelenetek lesznek ezek.

Tirea Tawä

Quote from: Hawnuyu atxen on August 12, 2010, 01:35:47 PM
Hát, ha van elég eszük, hogy elhozzák Magyarországra, akkor én is tudom... VELETEK! ;D Erre lesz a klántalálkozó... remélhetőleg... csak meg kellene tudni, hogy lesz, és hogy mikor.

Tényleg, akkor el kéne kezdeni megbeszélni a találkozót!  :)

Van már valamilyen elképzelés?
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Ha ezt Kif meglátja...

Itt már van elképzelés... 15 oldalnyi elképzelés ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Oké-oké!  ;D

De kikötött időpont van már??  ;D

(Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de egy kicsit le vagyok maradva  :-[ )
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Nem, nincs, egyelőre Kif próbálja megtudni, hogy lesz, illetve mikor a bővített változat.
Sajna viszonylag kevesen akarják elmondani...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

És ha megvannak a részletek, akkor mindenkinek megy PM, aki jönni szeretne?
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Azt nemtom, hogy hogy lesz, de van egy weblapunk, ahol lehet jelentkezni (a fenti topic valamelyik utolsó lapján ott a link)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Irayo!

Megnézem.  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

Ami biztos, hogy 27-én nem lesz itt Magyar honba majd max később, de az se biztos. Kif mester majd ír bár rég olvastam írását. Bár tartom vele a kapcsolatot msn-en szóval no problem. ;D

Tìtxur Lefpomtokx

Már én is nagyon várom az új jeleneteket, viszont tény, hogy nekünk arra még várni kellesz, nekem meg még többet, lehet, hogy nem is fogom látni, hiszen tudtommal csak Budapesten van Imax mozi, és csak ott fogják vetíteni, nekem pedig nagyon körülményes oda eljutni :-[ :-[

Tìtxur Lefpomtokx

Ja és persze csak limitált időre lesz :(

Kargarosz

Ami késik nem múlik. ;D

Tìtxur Lefpomtokx


Kargarosz

http://www.mtv.com/news/articles/1645624/20100812/story.jhtml

Na a lényeg, választhatsz majd melyik verziót nézed meg Dvd-én. A 16-17 perccel többet vagy a 9 perccel vagy a mozis verziót.

Hawnuyu atxen

Ha kijön a nagyonbővített, nem valószínű, hogy az eredetit sokan meg akarják majd venni... :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

De 1 DVD-én ami megjelenik ősszel azon mind a 3 verzió rajta lesz ráadásul tele extrákkal még.

Hawnuyu atxen

Szerintem... nem valószínű, hogy 3-szor rátennék a filmet egy DVD-re ;D max rajta lesz totálminden...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Pedig pont azt írja, hogy majd a 3 verzió közt lehet választani, de hát soha semmi se biztos majd kiderül.

Hawnuyu atxen

Ahamm... ok, értem, akkor mégis...
De még így sem 3-szor rakják rá, csak 3-féleképp lehet majd megnézni. ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Az biztos, hogy  ha tudom megnézem mind 3 féleképpen. Ma néztem meg 10edjére az Avatart de már kéne az extra ;D