Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Mademoiselle Ninat

Quote from: Krapremp-ti on May 06, 2012, 01:07:51 AM
Cameron Avatar 4-et is készítene!

- Cameron a minap azt nyilatkozta, hogy az elkövetkező években csak az Avatar filmekre akar koncentrálni, nem akar más filmek felett bábáskodni.
- Avatar 2-3-4 fog elkészülni.  Tehát további 3 rész még!!!

http://movies.ign.com/articles/122/1224410p1.html

Nos, mit szóltok, úgy néz ki Avatar 4 is készülni fog.
Az vajon már miről szólhat... 8)

Én akkor fogom elhinni, ha már lement a vége főcím. :)
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on May 05, 2012, 04:56:06 PM
Gőzöm sincs miről van szó Kif....de ha tudnék valamit akkor leírnám nekem elhiheted. :) :)

A Panasonic annak idején megvette a jogot, hogy 3D-s Blu-Ray-on ne lehessen senkinek sem fogalmaznia az Avatart.
Csak azok juthatnak hozzá 3 évig, aki Panasonic 3D TV-t vásárolnak.

Elméletileg ez a kizárólagosság lassan lejár, így elméletileg kereskedelmi forgalomba kerülhet a film 3D-s változata is.

Ez érdekel, hogy erről tud -e valaki.

Kargarosz

Kif én annó erről nem is hallottam így semmi infóm róla.


http://mediadecoder.blogs.nytimes.com/2012/05/05/james-cameron-on-chinese-filmmakers-censorship-and-potential-co-productions/

Itt az interjú! Kalina nagyon megköszönném néked, ha lefordítanád vagy valaki más aki keni az angolt.

Hawnuyu atxen

Quote from: Krapremp-ti on May 06, 2012, 01:07:51 AM
Cameron Avatar 4-et is készítene!

- Cameron a minap azt nyilatkozta, hogy az elkövetkező években csak az Avatar filmekre akar koncentrálni, nem akar más filmek felett bábáskodni.
- Avatar 2-3-4 fog elkészülni.  Tehát további 3 rész még!!!

http://movies.ign.com/articles/122/1224410p1.html

Nos, mit szóltok, úgy néz ki Avatar 4 is készülni fog.
Az vajon már miről szólhat... 8)

Szép, szép, meg még szép is (kifelejtettem, hogy szép?)... de azért előbb a második és harmadik filmet tessék lerakni az asztalra (nem, nem akármelyik random filmet, az Avatar 2. és 3. részét, készen, megCGzve, hasonlók), és utána lehet beszélni a 4. részről is, még boldogak is leszünk.

Szóval a legteljesebb mértékben egyetértek Mademoiselle Ninat-tal :)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Mademoiselle Ninat

Meg persze vmi izgalmas sztorit is kérünk, nem csak látványos röpködéseket :)
Ja, és egy kb. félórás csatajelenetet, mert az első részben nekem az túl rövidnek tűnt. Vagy csak nekem az?   ::)
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kargarosz

Azért abból a 4. részből nem olyan biztos, hogy lesz valami sőt amit kivettem a cikkből csak megemlíti, hogy lehet összejön egy 4 .rész nem kell azért annyira beleélni magunkat.

Én nem találtam rövidnek kb olyan 20 perces volt a zúzás, de én akár 1 óra hossza akciót is megnézek Camerontól mert, ha valaki tud igazán tökös eksönt rendezni az Cameron.

Mademoiselle Ninat

Quote from: Kargarosz on May 06, 2012, 08:28:30 AM
Azért abból a 4. részből nem olyan biztos, hogy lesz valami sőt amit kivettem a cikkből csak megemlíti, hogy lehet összejön egy 4 .rész nem kell azért annyira beleélni magunkat.

Én nem találtam rövidnek kb olyan 20 perces volt a zúzás, de én akár 1 óra hossza akciót is megnézek Camerontól mert, ha valaki tud igazán tökös eksönt rendezni az Cameron.

Ha csak 20 perc volt, és nekem rövidnek tűnt, akkor nem is fél órás, hanem ahogy mondod, egy 1 órás csatát kérünk :)
Meg az volt benne még a zavaró (legalábbis nekem), hogy egy idő után úgy tűnt, mintha Jake-en és Neytirin kívül egyetlen na'vi sem maradt volna életben.
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

P.A.'li makto

Ha már kívánságműsor, akkor én több vadászatot, és törzsi szertartást szeretnék látni!
Beszéltem.
Uff.

facebook: soaia leNa`vi

Mademoiselle Ninat

Quote from: P.A.'li makto on May 06, 2012, 08:48:44 AM
Ha már kívánságműsor, akkor én több vadászatot, és törzsi szertartást szeretnék látni!
Beszéltem.
Uff.

Törzsi szertartásról jut eszembe, hogy ugyan minden alkalommal végignézem a vége főcímet, de csak most vettem észre tegnap, hogy van egy Na'vi Dance Choreographer vagy vmi ilyesmi a stáblistán. Tudtommal kivágtak egy táncos részt, szal biztos azt csinálta meg az illető, és remélem, a kövi részekben láthatunk ilyet is.
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Krapremp-ti

Neytiri és Jake közös gyerekeire is fókuszálhatna a történet
Azok kalandjairól is szólhatna majd mondjuk a 3.- 4. rész.


Egyébként belegondoltatok abba milyen furcsa lesz a kis na'vi gyerekeknek, ha kérdezik a szüleikről?  ;D
"Anyukám egy világszépe na'vi, apukám egy volt tengerészgyalogos a Föld nevű bolygóról, aki jelenleg avatar testben él"

Uh :P

P.A.'li makto

Quote from: Krapremp-ti on May 06, 2012, 09:05:06 AM
Neytiri és Jake közös gyerekeire is fókuszálhatna a történet
Azok kalandjairól is szólhatna majd mondjuk a 3.- 4. rész.


Egyébként belegondoltatok abba milyen furcsa lesz a kis na'vi gyerekeknek, ha kérdezik a szüleikről?  ;D
"Anyukám egy világszépe na'vi, apukám egy volt tengerészgyalogos a Föld nevű bolygóról, aki jelenleg avatar testben él"Uh :P
Még mindig jobb, mint az, hogy "apukám egy kémcső volt, és egy petricsészében találkozott először anyukámmal"...

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Quote from: Krapremp-ti on May 06, 2012, 09:05:06 AM
Neytiri és Jake közös gyerekeire is fókuszálhatna a történet
Azok kalandjairól is szólhatna majd mondjuk a 3.- 4. rész.


Egyébként belegondoltatok abba milyen furcsa lesz a kis na'vi gyerekeknek, ha kérdezik a szüleikről?  ;D
"Anyukám egy világszépe na'vi, apukám egy volt tengerészgyalogos a Föld nevű bolygóról, aki jelenleg avatar testben él"

Uh :P

Valószínű, hogy majd a gyerekük is képbe lesz, de azért elég lesz az a 3. részre vagy akár a 4.-re. Anno Zsék Szüli nem hiába mondta, hogy akár 10- rész Avatarba is benne lenne. Ezek szerint Cameron elég hosszú távra tervez, és vannak ötletei. Bár bevallom így spontán nem sok minden jut eszembe, hogy mit akar a folytatásokra, de ha bővülni fog az Univerzum akkor még egy SW szintű nagy eposz is kialakulhat ebből aminek én kifejezetten örülnék. Új fajok, Új bolygók, Új karakterek, Fegyverek, felszerelések stb...alig várom már a morzsa híreket a folytatásról.

P.A.'li makto

Igen, egy SW szintű, 6 részes eposzt én is el tudnék viselni!  ;)
Ez esetben igényt tartok nem csak a történet folytatására, hanem az előzményekre is; jó alaposan kidolgozva a részleteket arról, hogyan jutottak el az emberek a Pandorára, és hogyan rúgták össze a port a na'vikkal Jake érkezése előtt. Szívesen megnézném Grace 10 évvel korábbi figuráját, amikor először lát na'vit, és amikor még neki is új volt minden, amiről később könyvet írt, és amiket kutatni kezdett. Netán a kék főszereplők gyerekkora is elénk tárulhatna; megtudnánk pl. mitől lett cakkos Tsu'tey füle, és miért nem kedvelte őt Neytiri...

facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

Én ezt az előzménysztorit már csak animációs filmsorozat formában tudnám elképzelni, mint az ép most futó Star Wars Klónok háborúja.

Több évados , remek háttértörténetet lehetne kreálni ebből. De csak ha az Avatar 2-3-4-5-6 mozifilmek már lementek.
Így a következő 20 évben olyan szuper univerzum kerekedik belőle, hogy nyaranta az Avataros nyári táborokban rendesen oktatni, művelődni fogunk na'vi irodalmat tanulni és történelmet, pandorai növény és állatvilág fejlődést stb stb..

Van benne potenciál..

Mademoiselle Ninat

Quote from: Krapremp-ti on May 06, 2012, 12:25:05 PM
Én ezt az előzménysztorit már csak animációs filmsorozat formában tudnám elképzelni, mint az ép most futó Star Wars Klónok háborúja.

Több évados , remek háttértörténetet lehetne kreálni ebből. De csak ha az Avatar 2-3-4-5-6 mozifilmek már lementek.
Így a következő 20 évben olyan szuper univerzum kerekedik belőle, hogy nyaranta az Avataros nyári táborokban rendesen oktatni, művelődni fogunk na'vi irodalmat tanulni és történelmet, pandorai növény és állatvilág fejlődést stb stb..

Van benne potenciál..

Egy olyan nyári táborra befizetek már most, lefoglalom a helyemet az Otthonfán :) Pl. a Pilisben meg lehetne tartani, úgy tudom, az eléggé érintetlen.
De 20 év?! Én addigra 47 éves leszek XD Nem lehetne gyorsabban csinálni azokat a filmeket?
Amúgy a Cameron által írandó (vagy már megírt?) könyvvel mi a helyzet? Mert még kb. 2 éve felröppent a hír, hogy megírja az Avatar sztoriját regény formájában, aztán tudtommal abból nem lett semmi.
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kifkeyä Nari

Quote from: Krapremp-ti on May 06, 2012, 12:25:05 PM
nyaranta az Avataros nyári táborokban rendesen oktatni

A tábor idén is nyitva lesz...
Tavaly igyat Pam, 'Evin és Rajtam kívül csak Kalina vett az egyiken részt.... :)

Mademoiselle Ninat

Quote from: Kifkeyä Nari on May 06, 2012, 01:10:20 PM
Quote from: Krapremp-ti on May 06, 2012, 12:25:05 PM
nyaranta az Avataros nyári táborokban rendesen oktatni

A tábor idén is nyitva lesz...
Tavaly igyat Pam, 'Evin és Rajtam kívül csak Kalina vett az egyiken részt.... :)

Magyarul csak négyen voltatok?
Az a baj, hogy nem szeretik sokan Mo-n ezt a filmet...  >:(
Am hol volt a tábor?
Tök jó lenne valahogy összeszedni a fanokat és úgy megcsinálni a tábort. Sztem azért nem csak ez a kb. 10 ember szereti a filmet az országban, akik idejárnak, csak a többiek nem tudnak a fórum létezéséről.
Szerintetek hogyan lehetne összeszedni az emberkéket?
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kargarosz

Quote from: Krapremp-ti on May 06, 2012, 12:25:05 PM
Én ezt az előzménysztorit már csak animációs filmsorozat formában tudnám elképzelni, mint az ép most futó Star Wars Klónok háborúja.

Több évados , remek háttértörténetet lehetne kreálni ebből. De csak ha az Avatar 2-3-4-5-6 mozifilmek már lementek.
Így a következő 20 évben olyan szuper univerzum kerekedik belőle, hogy nyaranta az Avataros nyári táborokban rendesen oktatni, művelődni fogunk na'vi irodalmat tanulni és történelmet, pandorai növény és állatvilág fejlődést stb stb..

Van benne potenciál..

Erről írok én is már vagy 1 éve kb. hogy hatalmas potenciál van ebben az egész filmben. Nem is csoda, hogy Cameron nem foglalkozik semmi mással csak erre összpontosít mivel eléggé részletesen ki akar dolgozni mindent az öreg. Előzményes Animének pedig örülnék már most is...
A könyvet elméletileg azért nem írta meg mivel a folytatásokat is bele akarja majd szőni vagy valami ilyesmi....Viszont egy előzmény regény speciel összelehetett volna kreálni. Örülök neki, hogy végre beindul majd a gépezet csak addig nekünk rajongóknak jó lett volna valami Avataros fityfene amivel elvagyunk a hátralévő 2-3 évre....Jó persze addig is lesznek jó filmek, de azért az érdeklődést jó lett volna fenntartani....Bár van egy olyan érzésem, ha kijön a 2. és 3. rész akkor kezdődik majd meg igazán az Avatar machine...csak győzzük kivárni.

Kargarosz

#1278
Quote from: Mademoiselle Ninat on May 06, 2012, 01:28:57 PM
Quote from: Kifkeyä Nari on May 06, 2012, 01:10:20 PM
Quote from: Krapremp-ti on May 06, 2012, 12:25:05 PM
nyaranta az Avataros nyári táborokban rendesen oktatni

A tábor idén is nyitva lesz...
Tavaly igyat Pam, 'Evin és Rajtam kívül csak Kalina vett az egyiken részt.... :)

Magyarul csak négyen voltatok?
Az a baj, hogy nem szeretik sokan Mo-n ezt a filmet...  >:(
Am hol volt a tábor?
Tök jó lenne valahogy összeszedni a fanokat és úgy megcsinálni a tábort. Sztem azért nem csak ez a kb. 10 ember szereti a filmet az országban, akik idejárnak, csak a többiek nem tudnak a fórum létezéséről.
Szerintetek hogyan lehetne összeszedni az emberkéket?

Tegyenek be minket a Híradóba! ;D ;D

Kicsit bővebben a hír:               http://cinestar.hu/cikk/james-cameron-csak-avatarfolytatasokat-rendezne

Kargarosz

Krampesz testvér van e valami kisebb morzsa  hír?