Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Én sem lennék ellene... + negyed óráig ülhetek a gépem előtt ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Végtére is a teljes verzió így 3 órás lesz. Azért az már fincsi adag ;D

beNyó

Quote from: Kargarosz on August 17, 2010, 09:06:52 AM
Végtére is a teljes verzió így 3 órás lesz. Azért az már fincsi adag ;D

Bezony .. nyámi lesz! :)
"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"

Zongyu Atxen


Hawnuyu atxen

Quote from: beNyó on August 18, 2010, 04:10:28 AM
Quote from: Kargarosz on August 17, 2010, 09:06:52 AM
Végtére is a teljes verzió így 3 órás lesz. Azért az már fincsi adag ;D

Bezony .. nyámi lesz! :)

Jó hosszú reggeli... 3 órán keresztül ::)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Hawnuyu atxen on August 18, 2010, 05:29:28 AM
Quote from: beNyó on August 18, 2010, 04:10:28 AM
Quote from: Kargarosz on August 17, 2010, 09:06:52 AM
Végtére is a teljes verzió így 3 órás lesz. Azért az már fincsi adag ;D

Bezony .. nyámi lesz! :)

Jó hosszú reggeli... 3 órán keresztül ::)
Viszont hátránya is van, kevesebbszer lesz a moziban műsoron.

Hawnuyu atxen

De lesznek is sokan, akik nem akarják majd megnézni...
Omum ngal... tsaysawtute leskxanwg nìtxan längu...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Arról is olvastam, hogy a 2. részbe Idegen invázió lesz Pandoran más holdak bolygók bevonásával. Cameron csak nagyban gondolkodik. Meg persze megismerjük Pandorai óceánjait amit anno lenyilatkozott: Pokoli látványos, és őrült világ lesz.

Hawnuyu atxen

Az oké, hogy más holdak (ilyet én is olvastam), de a na'vik mennek oda, onnan jönnek Pandorára, vagy az égemberek mennek oda (is)?
Még így is sok a kérdés, és kevés a válasz (addig jó ;D, nem kell lelőni a poént. Én pl. sajnálnám szegényt ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Szerintem Pandorara fognak jönni bár, hogy hogyan gőzöm sincs lehet majd az emberek szövetkeznek az ottaniakkal, és közös erővel próbálnak csapást mérni Pandorara fogalmam sincs. ;D

Zongyu Atxen

És majd a szomszédos holdak tipikus ufó lakói kik a Na'Vik térdéig érnek max majd támadásba lendülnek... 10 egymásra feláll és arcon nyomja a Na'Vit.

Hawnuyu atxen

Nem az erő számít.
Ott van például Yoda mester... na jó, nála pl. pont az Erő számít ;D

De a magasság az másodlagos. És nem tudjuk, hogy mekkorák a másik-hold-lakók, úgyhogy... lehet, hogy 2X akkorák, mint a na'vik, az viszont problémás lenne...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

#152
Attól függ, hogy mekkora azon  a holdon a gravitáció, ha kicsi akkor magasra nőnek (lásd Pandora) ha nagy akkor tömzsik és a talajhoz lapulnak

Kargarosz

De amúgy ennyi erővel itt is végtelen különböző világ lehet mint az Sw-ben.

Hawnuyu atxen

Be kell valljam, én nem igazán értek egy dolgot a gravitáció terén:
Ott van egy fkew gázóriás egy köpésre... akkor ez miért nem látszik meg Pandorán?
Az egyik oldalon mindig nagyobb a gravitáció, a másikon meg mindig kisebb, de még Pandora oldalán sem olyan a grav, mint amilyennek lenne, ha nem lenne ott kedvenc egyszeműnk...
Ezt meg lehetett volna még érdekességként említeni a filmben

"nappal":
-Jake, hány kiló vagy?
-70.

"éjjel":
-Jake, hány kiló vagy?
-60.


Quote from: Kargarosz on August 18, 2010, 02:10:18 PM
De amúgy ennyi erővel itt is végtelen különböző világ lehet mint az Sw-ben.

Könnyen elképzelhető. Legyen ebből is 6 film!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Kargarosz on August 18, 2010, 02:10:18 PM
De amúgy ennyi erővel itt is végtelen különböző világ lehet mint az Sw-ben.
Jaja vagy mint a mass effectben ammónia alapú életformák ;D

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Hawnuyu atxen on August 18, 2010, 02:12:02 PM
Be kell valljam, én nem igazán értek egy dolgot a gravitáció terén:
Ott van egy fkew gázóriás egy köpésre... akkor ez miért nem látszik meg Pandorán?
Az egyik oldalon mindig nagyobb a gravitáció, a másikon meg mindig kisebb, de még Pandora oldalán sem olyan a grav, mint amilyennek lenne, ha nem lenne ott kedvenc egyszeműnk...
Ezt meg lehetett volna még érdekességként említeni a filmben

"nappal":
-Jake, hány kiló vagy?
-70.

"éjjel":
-Jake, hány kiló vagy?
-60.

Igen ennek így kéne lennie, ugyanúgy mint a Jupiteren az is hatással van  a holdjaira, pl az Io-n amikor a Jupiter felé fordul az összes vulkán kitör azon az oldalál.

Hawnuyu atxen

Quote from: Tìtxur LefpomtokxIgen ennek így kéne lennie, ugyanúgy mint a Jupiteren az is hatással van  a holdjaira, pl az Io-n amikor a Jupiter felé fordul az összes vulkán kitör azon az oldalál.

Wow, ezt nem is tudtam :o :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Akkor, ha ott akarsz élni akkor este 6-7 óra tájban gyorsan fuss át a másik oldalra. :D
(de ez tényleg érdekes... Erről én sem tudtam  :o  ;D )

Hawnuyu atxen

Quote from: Zongyu Atxen on August 18, 2010, 02:30:23 PM
Akkor, ha ott akarsz élni akkor este 6-7 óra tájban gyorsan fuss át a másik oldalra. :D
(de ez tényleg érdekes... Erről én sem tudtam  :o  ;D )

Ugyan minek? Elég, ha 100%-osan tűz- és hőálló vagy ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!