Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on November 22, 2012, 12:36:21 PM
No igen Palpot teljesen kihagytuk, de valahogy mégis az emberbe Vödör maradt meg mivel ő volt az egyik főszereplő, és az egész film róla, és az apjáról szólt nem a császárról így nem csodálom, hogy a népnek is inkább a maszkos csávesz maradt meg mint igazán gonosz.

Csak nem bírom ki az offolást: Darth Vadernek / Anakim Skywalkernek nem volt apja, a midichlorianok nemzették :)
Esetleg Lükére gondolsz?

Amúgy meg Palpatine csak egy résszel szerepelt kevesebben, mint Vader (4.). Na jó, az 5.-ben sem igazán főszereplő, dehátömizé.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Krapremp-ti

Cameron a  tegnap lezajlott új-zélandi Hobbit premieren beszélt az Avatar 2-3-ról

- Jól érzi magát Új-Zélandon, az ott lévő farmján írja a forgatókönyveket nyugalomban békességben, reméli, hogy februárban elkészül vele.
- Nagyon drukkol, hogy a Hobbitot minnél több ember megnézze, mert a HRF 3D technológia itt debütál, és ezt a megoldást használja majd ő is az Avatar 2-3-nál. HRF 3d, azaz 48fps vetítési technika 3D-vel. Reméli, hogy az emberek rákattannak.
- Avatar 2-3 48fps-el forog szintén majd.
- 2013 végén már elkezdené a forgatást Új-Zélandon.

Kargarosz

#1462
2013 végére?  ;D ;D

Nem arról volt szó, hogy már 2013 elején már elkezdődne a forgatás? Cameron nem aprózza el az biztos.

Krampesz úgy látszik az oldalon már csak mi maradtunk így, hát mi tartjuk az Avatar fórumot most már minden csak rajtunk múlik. :)

Én várom a friss híreket tőled te meg várod a hozzászólásomat, véleményemet  így, hát magunkra maradtunk. :)


Krapremp-ti

jaja, csak mi maradtunk sajnos, mindenki itt hagyott minket.  :-[

Kargarosz

Nem baj testvér nyugodtan hozd a híreket mert itt van még 1 ember aki kíváncsi rá. ;)




Kargarosz

Ebbe a nagy nyüzsgésbe azért jó megemlíteni.   

http://www.facebook.com/Avatar?fref=ts

Már 37 milka csokinál járunk azért az nem semmi bakker.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on December 28, 2012, 12:42:51 PM
Ebbe a nagy nyüzsgésbe azért jó megemlíteni.   

http://www.facebook.com/Avatar?fref=ts

Már 37 milka csokinál járunk azért az nem semmi bakker.
Az a nem semmi, hogy a 90%-uk analfabéta, akik el sem tudják olvasni a kitett post-okat, a hozzájuk fűzött megjegyzések tanusága szerint! Annyira értelmetlen hozzászólásokat eszközölnek, hogy azt se tudom, sírjak-e vagy nevessek rajtuk. Csak egy gyöngyszem egyik hazánkfia billentyűzetéről: "Csókolom Marian néni." Micsoda értékes közönség!!

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

KRampesz testvér, ha valami kis morzsa van írjál valamit mert már rég csámcsogtunk valamin.

Kargarosz

Quote from: P.A.'li makto on December 29, 2012, 06:00:30 AM
Quote from: Kargarosz on December 28, 2012, 12:42:51 PM
Ebbe a nagy nyüzsgésbe azért jó megemlíteni.   

http://www.facebook.com/Avatar?fref=ts

Már 37 milka csokinál járunk azért az nem semmi bakker.
Az a nem semmi, hogy a 90%-uk analfabéta, akik el sem tudják olvasni a kitett post-okat, a hozzájuk fűzött megjegyzések tanusága szerint! Annyira értelmetlen hozzászólásokat eszközölnek, hogy azt se tudom, sírjak-e vagy nevessek rajtuk. Csak egy gyöngyszem egyik hazánkfia billentyűzetéről: "Csókolom Marian néni." Micsoda értékes közönség!!

Lehet, de szeretik a filmet, és végtére ez közös bennünk. :)

P.A.'li makto

QuoteLehet, de szeretik a filmet, és végtére ez közös bennünk.
Akkor folytatom: "Avatar sucks" . Ez azt jelenti, az Avatar szívás...
Kargarosz, nem tudsz meggyőzni arról, hogy közösséget kéne vállalnom mind a 37 millió emberrel, akit ott esz a fene azon az oldalon. Annyira, hogy még csak nem is lájkolom az oldalt.

facebook: soaia leNa`vi

P.A.'li makto

Na jó, elárulom a valódi okát, amiért haragszom a 37milliós Avatar oldalra.
Semmi másról nem szól, mint hogy véletlenszerűen kiválaszt képeket a Filmből, és egy oda nem illő idézettel vagy egy ostoba kérdéssel kiegészítve kidobja a facebookozók elé. A közönség ezek után ráugrik, mint hiénák a dögre, és bábeli zűrzavarban (közös nyelv nincs!) kommentelgetnek rá. A hozzászólások túlnyomó többsége (a google fordító tanusága szerint) nem kapcsolódik az eredeti posthoz, de gyakran még a Filmhez sem! Egymás bejegyzéseit el sem olvassák, mindenki fújja a magáét, mint a süketek.
Boldog-boldogtalan hirdeti magát az oldalon, pusztán azért, mert sokak által látogatott oldal.
Az admin semmilyen kommunikációt nem tart fenn a közönséggel: nem lájkol, nem válaszol, nem reagál semmire! Nincs párbeszéd, társalgás valami témáról, még téma sincs!
A Családi Oldalunk nevében elkezdtem aktívan tevékenykedni az oldalon. Végiglájkolgattam az értelmesebb hozzászólásokat és bejegyzéseket. Megdicsértem, ha valaki szép cosplayes vagy photoshopppolt, avatarizált képet tett fel magáról. Válaszolgattam a kérdésekre, főleg a folytatásokra vonatkozóan. Jó pár emberrel folytattam párbeszédet ilyen módon. És most jön a csattanó! A gazdaoldal nem nézte jó szemmel a ténykedésemet: egyszerűen kitiltott onnan családostul, cosplayestül, mindenestül!
Fel nem foghatom, miért fájt nekik, hogy valaki elolvassa a többi ember bejegyzéseit, és reagál rájuk! Maga voltam a megtestesült kedvesség; csak pozitív dolgokat írtam, és roppant barátságosan üdvözöltem minden rajongót, aki emberi nyelven, és szövegösszefüggésekben használt mondatokban nyilvánult meg az oldalon!
Kimondhatatlanul mérges voltam, mikor ráeszméltem, hogy nem tudom folytatni ezt a tevékenységemet! Mintha megfosztottak volna a közönségemtől, akiknek prédikálhattam. Mert azért a 37millióban volt 50, akivel szót lehetett érteni.
Na, nem mintha ilyen könnyen lerázhatnának! Ott van még az Avatar Hungarian Team; most annak a nevében hirdetem az igét. Amíg észre nem veszik...

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Magyarán akkor te annak idején lájkoltad az oldalt beszélgettél, reagáltál normális hangnemben másokra, és mondhatni kirúgtak?

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on January 05, 2013, 04:38:53 AM
Magyarán akkor te annak idején lájkoltad az oldalt beszélgettél, reagáltál normális hangnemben másokra, és mondhatni kirúgtak?
Röviden igen.

facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

Zoe Saldana egy interjúban megsúgta, hogy Cameron  alig találkozik a feleségével, mert be van zárkózva a főhadiszállására, ahol készíti a forgatókönyveket.

Egy másik infó szerint hamarosan kenyérmorzsákhoz juthatunk, mert jönnek a hírek. Annyit mondott a forrás, hogy az Avatar 2-3 olyan monumentális lesz, amit még a világ nem látott. Cameron ismét megmutatja, hogy ki a na'vi a háznál.  8)

Krapremp-ti

Cameron, ahogy sejthető, csúszik a forgatókönyvírással. Nem akarja elkapkodni.
Hogy az idén kezdődő forgatás is halasztódik e?
Benne van a pakliban.

Krapremp-ti

2012 decemberében Children Defense Fund Award, ahol Zoe Saldana mintha azt mondta volna a video végén, hogy Cameron hívta, hogy most nyáron érjen rá, mivel forgatná az Avatar 2-t.
Zoe Saldana Talks Returning For Avatar at Children Defense Fund Awards

Krapremp-ti

Várom a fejleményeket  8)
https://twitter.com/jimdorey/status/306143795249045504
Az első résznél is szállította az infókat

Kargarosz

Quote from: Krapremp-ti on March 01, 2013, 04:02:46 AM
Zoe Saldana egy interjúban megsúgta, hogy Cameron  alig találkozik a feleségével, mert be van zárkózva a főhadiszállására, ahol készíti a forgatókönyveket.

Egy másik infó szerint hamarosan kenyérmorzsákhoz juthatunk, mert jönnek a hírek. Annyit mondott a forrás, hogy az Avatar 2-3 olyan monumentális lesz, amit még a világ nem látott. Cameron ismét megmutatja, hogy ki a na'vi a háznál.  8)

Helyes van is min dolgozni. Azért ez a kijelentés,hogy olyan monumentális lesz amit még világ nem látott erre mondom azt,hogy majd meglátjuk, de én vagyok az egyik legbiztosabb ember a földön aki így kívánja.