Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Krapremp-ti

Jó-jó, csak mit keresnek majd egy másik naprendszerben, sőt egy másik galaxisban Jake Sully gyerekei, unokái?
Cameronnak ezt jól meg kell oldania.  8)

Csillagkapuval közlekednek majd netán? Vagy teleportálják magukat egy másik messzi-messzi galaxisba? Vagy potyautasként utaznak majd az egyik harci RDA csillagközi rombolón? Sok a kérdés..  :)

P.A.'li makto

#1541
RDA-s barátaim, ne felejtsük el, hogy ebben a történetben nem az emberek a főszereplők! Itt a na'vik körül forog minden, ezért fura lenne, ha elhagynák a Polyphemus-rendszert. Az emberek (RDA) persze elhagyhatják, de az egy másik sztori lenne, nem az Avatar. Talán lesz is olyan. De nem hiszem, hogy akkora sikere lenne, mint az eredeti szálnak. Mert akkor tényleg miben különbözik a Csillagkaputól vagy a Star Warstól? Az Avatar a na'viktól különleges, ez van. És ők nem fognak elmenni. Messzire biztosan nem.

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Én többre vágyok mint egy rendszer megismerése igazából én pont olyan végtelen Univerzumot szerettem volna az Avatarnak mint a Star Warsnak, de egyenlőre nem nagyon látom benne a potenciált. No mind1 elég messze van még a hírszezon is...

''Vagy potyautasként utaznak majd az egyik harci RDA csillagközi rombolón? Sok a kérdés.''

Miért kéne potyautasként? Tegyük fel, ha a hírek igazak, és össze kell fogni a kéknek a fehérekkel akkor simán elviheti egy RDA-ás hajó Zsékéket egy másik bolygóra nem olyan agyas dolog ez. Az persze már más kérdés, hogy mi okból, de a sztorit nem ismerem meg még Cameron biztos nem fejezte be.

Krapremp-ti

Kargarosz, bízz Cameronban, szerintem összedob ismét nekünk két felejthetetlen filmalkotást  ;) :)

Kargarosz

Krampesz: Én aki Cameron filmjein nőttem fel gyermekkorom óta ő a kedvenc mindig is ő marad.

Bízok benne csak én úgy gondoltam olyan nagy végtelen univerzumot akar teremteni mint ami a SW. Annak idején ő is azon nőtt fel sőt Lucas filmje késztette őt is, hogy filmes legyen. Erre itt van az ő meséje, és én azt várom tőle,hogy szárnyaljon a fantáziája az meg engem hidegen hagy, hogy mások mit írnak,hogy jaj ezt most abból vette jaj most azt abból....UGyan már az Avatarba az elemek amikkel dolgozott a mi életünkből vette az állatokat, növényeket stb...és mégis úgy alakította át őket mintha egy teljesen új világot kapnánk erre mondják, hogy zseni.

Sokat várok tőle, de talán nem is az a lényeg, hogy végtelen Univerzum legyen a lényeg az, hogy méltó folytatásokat kreáljon az öreg olyanokat amiket bármikor előtudunk venni, és mutatni az új generációnak.

Jó lesz majd mondani a gyerekeknek akik fiatalok, és imádnak filmezni, hogy volt egy rendező aki ugyan halandó volt mint a többi, de mégse ismert lehetetlent. Most az a feladat, hogy a víz alatt a színészekkel forgassanak ilyen máskor még atörténelembe nem fordult elő. Ő az aki ettől nem ijed meg sőt...újabb kihívás elé került, és addig fog menni amíg meg nem csinálja. Nem érdekli mennyi idő nem érdekli mit mondanak az emberek addig, hogy hol van már a film....ez az ember nem ismer lehetetlent.

A végeredmény meg mindig őt igazolja a nagy várakozás meghozza gyümölcsét.

Krapremp-ti

Kargarosz ez a lelkesítő szöveg nagyon szép volt  :)

De jó lesz jövőre már forgatnak, megannyi izgalmas hónap elé nézünk... :)


Kargarosz

Jó lenne már megint valami hírmorzsa mert rég nem volt semmi se.  :) Biztos nagy az előkészület azért ez a nagy csend...ez a film, ha elkészül akkor itt a föld lakossága a moziba fog kikötni.  ;D ;D

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on June 06, 2013, 03:04:18 PM
Jó lenne már megint valami hírmorzsa mert rég nem volt semmi se.  :) Biztos nagy az előkészület azért ez a nagy csend...ez a film, ha elkészül akkor itt a föld lakossága a moziba fog kikötni.  ;D ;D
Hát nagy a csönd az biztos.
Cemeronnak és Landaunak pont két hete írtam levelet, és még nem jött semmi válasz. Múltkor azért 10 napon belül válaszolt valaki. :(

Kargarosz

Mi állt a levélbe, ha szabad megkérdeznem?  :)

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on June 06, 2013, 05:02:34 PM
Mi állt a levélbe, ha szabad megkérdeznem?  :)
Pam elkészült ruhájáról a részletes képeket küldtem vissza, mivel eleve az elkészítéséhez ugye ők adták a belső referenciaanyagot (az eredeti CGI-ből készült 4 oldali képet a ruháról).

Ezen kívül írtuk, hogy folytatnánk a munkát, és kértünk ezekhez is segítséget.
Többek között pár apró kiegészítő még Mo'at ruhájához, amik közöl van ami szinte nem is látszik a filmben (de hát hagy legyen már teljes az egész karakter : ) ), illetve Eytukan teljes ruházatát és kiegészítőit is szeretnénk tőlük megszerezni. Én szeretném ha meg tudnánk őt is teljesen csinálni (akkor is ha a sajnos ő a film szerint elhalálozott)

Persze főleg az elsővel biztos fel lett jó magasra dobva a labda, hogy ennyi idő után honnan vadásszák elő ezeket az apró számítógépes grafikai elemeket.
Még egy kicsit várok, és ha nem jön válasz, akkor ismét írok nekik.

Tudod szeretném ápolgatni a kapcsolatot. :)
Három vagy 4 alkalommal sikerült már beszélgetni velük (sajnos nem közvetlenül: közvetlenül ők még nem válaszoltak vissza). Volt hogy Landau titkára válaszolt, és volt amikor a brend-ért felelős küldte csak a kért anyagot. De akkor is jól esett, hogy válaszoltak, és ugye az is, hogy múltkor azt megtették, hogy átadták a levelet Earl-nek, hogy gyűjtse be, és küldje el a gyöngyös ruha anyagát.

Krapremp-ti

Cameron feleségét próbáljátok twitteren zargatni, hátha ő szívesen válaszol.
https://twitter.com/suzymusing

Kifkeyä Nari

Quote from: Krapremp-ti on June 07, 2013, 02:50:40 AM
Cameron feleségét próbáljátok twitteren zargatni, hátha ő szívesen válaszol.
https://twitter.com/suzymusing
Ott tudtommal nem lehet közvetlen írni.
De lehet tévedek.
Igazából alapban jó helyen vagyok, hisz maga a céges e-mail címüket sikerült megszereznem.
Amúgy saját meglátásom szerint (bár tudom a titkáraik olvassák ezeket a címeket inkább) inkább Landau-n keresztül juthattunk el az elmúlt alkalommal is a megfelelő emberhez.

Ui.: és nem adom neki a ruhát... :)

Kargarosz

#1553
Quote from: Kifkeyä Nari on June 06, 2013, 05:49:59 PM
Quote from: Kargarosz on June 06, 2013, 05:02:34 PM
Mi állt a levélbe, ha szabad megkérdeznem?  :)
Pam elkészült ruhájáról a részletes képeket küldtem vissza, mivel eleve az elkészítéséhez ugye ők adták a belső referenciaanyagot (az eredeti CGI-ből készült 4 oldali képet a ruháról).

Ezen kívül írtuk, hogy folytatnánk a munkát, és kértünk ezekhez is segítséget.
Többek között pár apró kiegészítő még Mo'at ruhájához, amik közöl van ami szinte nem is látszik a filmben (de hát hagy legyen már teljes az egész karakter : ) ), illetve Eytukan teljes ruházatát és kiegészítőit is szeretnénk tőlük megszerezni. Én szeretném ha meg tudnánk őt is teljesen csinálni (akkor is ha a sajnos ő a film szerint elhalálozott)

Persze főleg az elsővel biztos fel lett jó magasra dobva a labda, hogy ennyi idő után honnan vadásszák elő ezeket az apró számítógépes grafikai elemeket.
Még egy kicsit várok, és ha nem jön válasz, akkor ismét írok nekik.

Tudod szeretném ápolgatni a kapcsolatot. :)
Három vagy 4 alkalommal sikerült már beszélgetni velük (sajnos nem közvetlenül: közvetlenül ők még nem válaszoltak vissza). Volt hogy Landau titkára válaszolt, és volt amikor a brend-ért felelős küldte csak a kért anyagot. De akkor is jól esett, hogy válaszoltak, és ugye az is, hogy múltkor azt megtették, hogy átadták a levelet Earl-nek, hogy gyűjtse be, és küldje el a gyöngyös ruha anyagát.


Az igen annak idején írtad ezt a levelezdősdit, de nem nagyon jött hír róla vagy nem olvastam viszont örülök, hogy a kapcsolat megmaradt. Nagyon jó ez a forrás a továbbiakba.

Kargarosz

Quote from: Krapremp-ti on June 07, 2013, 02:50:40 AM
Cameron feleségét próbáljátok twitteren zargatni, hátha ő szívesen válaszol.
https://twitter.com/suzymusing

Szerintem a felesége azt se tudja mit csinál Cameron  ;D ;D

Az öreg biztosra megy nem kotyog senkinek se. ;D

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on June 07, 2013, 01:37:31 PM
Quote from: Krapremp-ti on June 07, 2013, 02:50:40 AM
Cameron feleségét próbáljátok twitteren zargatni, hátha ő szívesen válaszol.
https://twitter.com/suzymusing

Szerintem a felesége azt se tudja mit csinál Cameron  ;D ;D

Az öreg biztosra megy nem kotyog senkinek se. ;D
Szerintem sem. Hisz' nem tagja a stábnak, vagy igen?

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Na idén sem hagyja el az USA-t a kiálítás.
http://www.empmuseum.org/at-the-museum/traveling-exhibits/traveling-exhibits/traveling/avatar-the-exhibition.aspx

Elég szégyen, hogy olyan mintha csak amerika létezne. A többiek meg le vannak....

Krapremp-ti

Jó kis Cameron interjú
http://www.independent.co.uk/news/people/profiles/james-cameron-dont-get-high-on-your-own-supply-8650777.html

Kiderül belőle, most már 100%-san az Avatar folytatásokra koncentrál, a búvárkodás és egyéb mélytengeri expedíciók ezután következnek.
És ebben az évben beindulnak az előkészületi munkák, amint végez a forgatókönyvekkel.

Kargarosz

Ami késik nem múlik alig várom már, hogy beinduljon a hírszekér.

Krapremp-ti

Az új szereplőkre, vagy a lehetséges sztorira vagy jobban kíváncsi?  :)