Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on August 12, 2013, 01:33:11 AM
Kezd egy kicsit beindulni a marketing gépezet,de ez még nagyon langyi. ;D
Viszont oda el szeretnék személyesen menni, és fényképezni, és kérdezni, és kapcsolatokat építeni.
Pl. ott van az asztalon az a borotvakésszerű micsoda is, amit senki nem tud mi lehet.

Kargarosz

http://filmtrailer.hu/filmhirek/regenysorozat-keszul-az-avatar-filmekbol/

Remek hír már csak az a kérdés,hogy mikor fognak kijönni. Látszik nagyban gondolkodik az öreg.


Kargarosz

A hosszú hosszú várakozás egyszer csak véget ér nem sokára itt  van 2015 Cameronbá kezd fogyni az idő amit te sem tudsz csak úgy rendezni :D

Nem sokára jönnek majd a hírmorzsák ember,és készülhetünk az újabb utazásra.

Kargarosz

http://cinestar.hu/cikk/avatar-2-sigourney-weaver-uj-karaktert-kap

Amúgy itt kiderül,hogy nem Gracként tér vissza szóval nem lesz Avatar testbe mint azt sokan gondoltuk pedig logikus lett volna, hogy kap egy új életet Eywa mamától...de sebaj.

Kargarosz


Kargarosz

http://filmdroid.hu/2017/04/hivatalosan-ekkor-jonnek-az-avatar-folytatasok/

Itt vannak a folytatás időpontok. MEg kell hagyni élünk e még eddig? MAjd kiderül mindenesetre ez nagyon el lett húzva túlságosan is....hiába lesz új technológia állítólag ez fölösleges időpocsékolásnak érzem amennyi idő eltelt már azért a 2. részt már hamarabb ki lehetett volna adni.

Krapremp-ti

Kargarosz tesó, valahogy kibírjuk 2020-ig, meglásd  ;)
Talán addigra az Avatar Biblia is megjelenik  ;D

Hoztam neked egy kis falat kenyeret. Nem friss már  :D

A Pandora bolygó törzsi vezetője lesz Cliff Curtis

A színész alakítja majd Tonowarit, a Metkayina törzs vezérét. James Cameron szerint a következő részekben jobban felfedezhetjük Pandora sokszínűségét, és Curtis ennek a sokszínű társaságnak egyik fontos figurája lesz.

Ez a Metkayina klán izgalmasan hangzik, főleg mert mintha olvastam volna, hogy a vízközelben laknak.

Kargarosz

Te jó ég ember te még élsz? :D De úgy látom újra itt vagyunk a fedélzeten, és amíg lélegzünk addig maradunk is.:D

Tényleg jól hangzik erről még nem hallottam viszont a te neved: Ilyen Na'vi is lesz benne erről valami több info? Nem ehhez a klánhoz fog tartozni?

Krapremp-ti

Élek, virulok  ;D És már nagyon várom a filmet  :)
A te lelkesedésed se csökkent akkor, kitartóan vársz, és csak vársz... ;D
Cameron nem siette el...csak 10 év lesz a gap a két film között  ;D ;D

A nevemmel kapcsolatban..igen, elvileg ilyen na'vi is lesz a filmben, meglátjuk  :) Nem tudok róla részleteket.

Joel David Moore is visszatér az Avatarba!!!
http://hu.ign.com/avatar-2-1/24114/news/ujabb-visszatero-szereplo-csatlakozott-az-avatar-folytatasok
Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver és Stephen Lang után egy újabb ismerős arcot köszönthetünk Pandorán: Joel David Moore-t, aki Norm Spellmant játszotta az első Avatarban. Hogy kit? Hát tudjátok, azt az antropológust, aki összebarátkozott Jake-kel (azaz Sam Worthingtonnel), és elmagyarázott neki – meg persze a nézőknek – ezt-azt a Na'vik kultúrájáról. Amikor pedig kiderült, hogy az emberek kolonizálni akarják ezt a pandorai paradicsomot, Norm csatlakozott Jake oldalán a harcokhoz, és a győzelem után a Na'vik megengedték neki, hogy velük éljen.

Azt még nem tudjuk, hogy a Pandora víz alatti életét feltérképező Avatar 2-ben, vagy a másik három folytatás valamelyikében találkozhatunk újra a jó öreg Norm Spellmannal, de az biztos, hogy nem fog hiányozni az Avatar világából. Nemrég egyébként a Fear of the Walking Deadből ismert Cliff Curtis is leigazolt a folytatásokhoz, ő állítólag a víz alatti törzsek egyik vezetőjét fogja játszani az Avatar 2-ben.


Na, ilyen jelenet nem lenne rossz az Avatar 2-be. A most nyílt látványparkban csodálhatják a nézők .. :)
http://www.youtube.com/watch?v=3hS9YvmjYmY

Kargarosz

Azért ez a videó valami zseniális kb. 5-ször néztem meg egymás után. Már itt is kapunk ízelítőt a vízi világból mekkora eszméletlen látvány lesz itt te jó ég....

Viszont egyvalamivel nem tudok megbékélni, hogy az ezredes visszatér ezt őszintén nem értem CAmerontól főleg, hogy az összes részbe kérdem én minek....minek ezt erőltetni első rész gonosza volt oké jó volt, de most mint klón hozza vissza? Vagy lesz egy ikertestvére ? Oké, hogy szájön fiksön van, de ezt én nagyon eröltetett dolognak érzem így elsőre.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on June 02, 2017, 04:47:14 PM
Azért ez a videó valami zseniális kb. 5-ször néztem meg egymás után. Már itt is kapunk ízelítőt a vízi világból mekkora eszméletlen látvány lesz itt te jó ég....

Viszont egyvalamivel nem tudok megbékélni, hogy az ezredes visszatér ezt őszintén nem értem CAmerontól főleg, hogy az összes részbe kérdem én minek....minek ezt erőltetni első rész gonosza volt oké jó volt, de most mint klón hozza vissza? Vagy lesz egy ikertestvére ? Oké, hogy szájön fiksön van, de ezt én nagyon eröltetett dolognak érzem így elsőre.

Nem félek attól, hogy Camerontól bármi erőltetettet kapnánk. Az ezredes gonoszságával sem értek egyet. Parancsot teljesítő katona volt, akinek nem volt alkalma megismerni a Na'vikat közelebbről. Jake se váltott volna át a másik oldalra, ha nem él avatár testben közöttük... (Csak egy vélemény. :))

Pam

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Igen, de a végére bekattan a kimaradott jelenetek közül is kiderül, hogy PArker megszeretné fékezni a totális háborút, és még Parker nyakát is megfogja mondhatni nem érdekli már semmi csak a totális háború.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on June 05, 2017, 03:04:16 PM
Igen, de a végére bekattan a kimaradott jelenetek közül is kiderül, hogy PArker megszeretné fékezni a totális háborút, és még Parker nyakát is megfogja mondhatni nem érdekli már semmi csak a totális háború.
Talán nem véletlenül maradt ki az a jelenet...  ;)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Elvégre kész anyag volt szinte teljesen fel lett véve. Túl hosszú lett volna a film még, ha azt is berakják. De tök mind1. Amúgy Jaket meg az ezredest szerintem összevetni nem jó példa mert teljesen más céllal mentek le Pandorára.

Krapremp-ti

A vízi világra nagyon kíváncsi leszek.
Szerintem az RDA a víz alatt kezdi el majd bányászni az ásványkincset, csak úgy mint itthon a Földön a fúrótornyok lebegnek az óceánokon.

Kargarosz

Én meg inkább a különböző bolygókra leszek majd a legkíváncsibb meg a fajokra, hogy mit találtak ki. Mert ugye régebben volt erről hír, hogy nem csak Pandoran fogunk ügyködni nagyon kíváncsi vagyok miket találtak ki.

Krapremp-ti

Akkor te értelemszerűen főleg az RDA új egységeire leszel kíváncsi :)
Szerintem elég sok pénzt buktak az előző háború során... kiváncsi leszek, hogy a vezetés milyen új praktikákhoz fog folyamodni, hogy ásványkincseket nyerjen ki a közelből..

Kargarosz

Nem hiszem, hogy majd, hga áttérnek más bolygóra akkor ott lesz RDA. Én mást várok új fajokat, új kúltúrát stb....Star Wars szintű nagy mesét  várok Camerontól, ha már annak idején említette, hogy ez az ő Star Warsa. A másik meg lesz még 4 rész azért ennyi idő alatt ne egy holdon játszódjon már a történet, de amúgy nem is fog nagyon remélem. Mondjuk a 2. részbe még biztos PAndora marad, de utána remélem, hogy nem.

Krapremp-ti

A Games of Thrones (és a Tom Hardy féle Taboo sorozat) szépséges színésznője Oona Chaplin (Charlie Chaplin unokája) egy központi erős karaktert fog játszani, akinek sorsa az egész Avatar saga-n végigmegy majd.
Varang lesz a karakterének a neve.
http://www.tracking-board.com/game-of-thrones-star-oona-chaplin-joins-james-camerons-avatar-sequels/