Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Kargarosz

Mindig átmegyünk offolásba gyerekek! Ez lenni Avatar 2 topic. 8)

Hawnuyu atxen

Lehet, hogy be kellene vezetni egy szabályt...
A továbbiakat lásd az Általános dolgok-ban! ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Épp ez az megvan mindenhol a megfelelő topic, de mégis elkanyarodunk mindig a témától. :D

Hawnuyu atxen

Quote from: Hawnuyu atxen on August 19, 2010, 01:55:08 AM
Lehet, hogy be kellene vezetni egy szabályt...
A továbbiakat lásd az Általános dolgok-ban! ;D
Quote from: Kargarosz on August 19, 2010, 01:56:34 AM
Épp ez az megvan mindenhol a megfelelő topic, de mégis elkanyarodunk mindig a témától. :D

Átfogalmazom: lásd és reagálj rá az Általános dolgok-ban ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

És ha ebbe belegondolok a végén megint megfájdul a fejem.  :P  ;D

Kargarosz

Tudjátok én mire lennék kíváncsi? Hogy pl a Na'vik hogyan fogják felrobbantani vagy felégetni a buldozert....

Tìtxur Lefpomtokx

Meglovagolják azt a nagy páncélos lényt és felborítják vagy szétzúzzák.

Kargarosz

Melyik nagy páncélos lényre gondolsz?

Tìtxur Lefpomtokx

#188
Tudod az az izé ;D amikor  a filmben kimentek Jakeék mintáért és ott volt a virágoknál, és nem a thanator ;D

P.A.'li makto

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on August 20, 2010, 10:49:24 AM
Tudod az az izé ;D amikor  a filmben kimentek Jakeék mintáért és ott volt a virágoknál, és nem a thanator ;D
A neve 'angtsík:)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on August 20, 2010, 02:38:52 AM
Meglovagolják azt a nagy páncélos lényt és felborítják vagy szétzúzzák.

Ezt nem igazán hinném... a trailer-ben jó irányba van a teteje a cuccnak...
Szerintem egyszerűen jól találják el, hogy hova kell tüzet dobni.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: P.A.'li makto on August 20, 2010, 12:49:25 PM
Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on August 20, 2010, 10:49:24 AM
Tudod az az izé ;D amikor  a filmben kimentek Jakeék mintáért és ott volt a virágoknál, és nem a thanator ;D
A neve 'angtsík:)
Az az! ;D

Kargarosz

Lehet Jake mondja nekik hová dobjátok a cuccost, és így felrobban no mind1 kíváncsi leszek.

Hawnuyu atxen

Tényleg! A buldózerek körül mindig szokott lenni pár AMP... nem lehet, hogy olyanokat dobnak rá, ami berobban?
(most esett le valami: mi most tulajdonképp off-olunk ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Kargarosz on August 20, 2010, 03:32:59 PM
Lehet Jake mondja nekik hová dobjátok a cuccost, és így felrobban no mind1 kíváncsi leszek.
Az egyszerűbb lenne mint az én verzióm ;D

Hawnuyu atxen

A "bezúzzák 'angtsìk-okkal" lehetőséggel -mint feljebb írtam, illetve nem csak- az a baj, hogy:
-feljebb írtam, jó irányba van a teteje, tehát nem borulhatott fel-
elvileg nem kellene egyszerűen széttörnie, elvégre egy meglehetősen ellenséges bolygóra tervezték...

Amúgy tudjuk, hogy Sylwanin-nal mi történt, márpedig ők is felgyújtottak egy buldózert.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Végtére is lehetne ez a topic simán Avatar, és ide írhatnánk a folytatásokkal kapcsolatos dolgokat akkor nem lenne OFF!
Viszont nem emlékszem, hogy robbantják fel?

Hawnuyu atxen

#197
Nem robbantanak, csak felgyújtják, és ezt is csak az eredeti szövegkönyből tudjuk ;)
Hogy hogyan, azt nem tudjuk...
Viszont akkor megpróbálok mod-kodni kicsit... nemtom, hogy témát lehet-e változtatni, de elvileg a topic-kezdő hsz témáját megváltoztatva megváltozik a topic neve... mindjárt meglátjuk ;D

És igen, a név megváltozik, de nálunk még az "Avatar 2" felirat lesz... talán... nem tudom.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Nekem annyira megváltozott a topic neve Avatar folytatások.

Hawnuyu atxen

Akkor az csak azért volt, mert módosítottam a hsz-t, de előbb írtam, mint változtattam. Akkor most jó minden, vissza a témához!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!