Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on August 20, 2010, 03:32:59 PM
Lehet Jake mondja nekik hová dobjátok a cuccost, és így felrobban no mind1 kíváncsi leszek.
A szövegkönyvből kiindulva ez lehet amikor Neytiri testvéréék felgyújtottak egy búldózert.
Ha így van, akkor ez azt is jelenti, hogy Jake még Pandora közelében sincs.

Kargarosz

Quote from: Kifkeyä Nari on August 21, 2010, 12:44:33 PM
Quote from: Kargarosz on August 20, 2010, 03:32:59 PM
Lehet Jake mondja nekik hová dobjátok a cuccost, és így felrobban no mind1 kíváncsi leszek.
A szövegkönyvből kiindulva ez lehet amikor Neytiri testvéréék felgyújtottak egy búldózert.
Ha így van, akkor ez azt is jelenti, hogy Jake még Pandora közelében sincs.


Na jó, de attól függetlenül mivel már lent van Pandoran így tud adni tanácsot. Biztos vannak még más elképzelések, hogy a Na'vik hogyan gyújthatnak fel egy buldózert, de nekem most spontán elképzelésem sincs.

Hawnuyu atxen

Nekem van egy mindent vivő elképzelésem:
várjuk meg a bővített verziót és megtudjuk ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!



tìngay mungeyu

4 ééééééééév?? :o Oeyä Eywa, az rengeteg! Na de addig legalább lesz könyv! :D

Hawnuyu atxen

Remélem utána legalább szinte azonnal jön majd a 3 is...
De 4 év?... az sok... :'(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Addigra elkopik a DVD-m ha 4 éven át néznem kellesz az 1. részt ;D

Hawnuyu atxen

Addigra nem elkopik, hanem elporlad a sok használattól ;)
Meg a könyv is... csak az meg "hozzáérsz, és magát lapozza" állapotba kerül a sok olvasástól. :D
De 4 év?...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Hawnuyu atxen on August 23, 2010, 04:48:35 PM
Addigra nem elkopik, hanem elporlad a sok használattól ;)
Meg a könyv is... csak az meg "hozzáérsz, és magát lapozza" állapotba kerül a sok olvasástól. :D
De 4 év?...
Hát igen valahogy úgy ;D
jah 4 év...        de 4 év???????

Hawnuyu atxen

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on August 23, 2010, 04:51:47 PM
Hát igen valahogy úgy ;D
jah 4 év...        de 4 év???????

Na ez az...
De 4 év?...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Tény hosszú idő, de Cameron sohase a gyorsaságáról volt híres. Remek filmhez idő kell.

Pay'itan

DE NÉGY ÉV?  ;)  :-\
Amúgy...Képzeljétek el...Hihi..na jó, biztos sokan tudjátok itt, de A bővített Avatar itthon nem kerül mozikba, hanem majd decemberen kijön DvD-n és ..böö...Blu ray-en..bleöeeee. ;D

tìngay mungeyu

Quote from: Pay'itan on August 24, 2010, 05:11:29 AM
DE NÉGY ÉV?  ;)  :-\
Amúgy...Képzeljétek el...Hihi..na jó, biztos sokan tudjátok itt, de A bővített Avatar itthon nem kerül mozikba, hanem majd decemberen kijön DvD-n és ..böö...Blu ray-en..bleöeeee. ;D


Akkor a Cinema City miért reklámozza? Na de mindegy, december sincs már olyan messze.  :) ::)

Tirea Tawä

Még 4 évig kell várnunk?  ???
Ez így elsőre elég soknak hangzik...

De legalább lesz bővített DVD!  ;D
A decembert még talán ki tudjuk várni.  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Pay'itan

Quote from: tìngay mungeyu on August 24, 2010, 05:35:01 AM
Quote from: Pay'itan on August 24, 2010, 05:11:29 AM
DE NÉGY ÉV?  ;)  :-\
Amúgy...Képzeljétek el...Hihi..na jó, biztos sokan tudjátok itt, de A bővített Avatar itthon nem kerül mozikba, hanem majd decemberen kijön DvD-n és ..böö...Blu ray-en..bleöeeee. ;D


Akkor a Cinema City miért reklámozza? Na de mindegy, december sincs már olyan messze.  :) ::)

Mikor reklámozta? :D
Nemtudom..én így halottam. Meg...ügye itt ez az oldal..csomó meg csomó új ország került fel, de még mindig nincs ott Hungary. http://www.avatarmovie.com/re-releasedates/

tìngay mungeyu

Itt folyamatosan fut fent a reklámok közt, hogy Avatar IMAX 3D újra műsoron!

Kargarosz

Na jó, de szerintem ez a mozis verzió sőt biztos.

Tirea Tawä

Igen, szerintem is. Ez nem a bővített változat lesz...  :-\
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

A bővített itthon nem fog menni.....max majd később, de addigra meg már kiadják a dvd-ét.