Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Tirea Tawä

Akkor meg már mindegy, mert mindenkinek meg lesz a DVD.  :)
Szerintem jobban járnának, ha előbb levetítik moziban. (Sokkal több lenne a bevétel.)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Fmetoktu pxevopey

Nem csak ők, hanem mi is jobban járnánk, mert azért otthon nem nézheted meg 3D-ben.
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz

Vetíteni vetítik, csak nem mindenhol....ugyebár. Viszont a fapados verzió is rekord lett amivel megszedték magukat. A bővített lehet már nem lesz rekord bár biztosra nem venném. Van ezeknek eszük, de rendesen ki kell sajtolni az emberből amennyit csak lehet. De végtére aki akarja megnézi aki nem akkor nem. Viszont ez annak is jó pl. aki még nem látta a filmet 3d-ben most végre eljuthat. Az Imax minden vágyam már régóta így végre remélhetőleg eljuthatok. Már az se izgat, hogy csak a mozis verziót láthatom.

Fmetoktu pxevopey

QuoteImax minden vágyam már régóta

Jaja, jólenne eljutni
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz

Quote from: Tirea Tawä on August 24, 2010, 06:25:51 AM
Akkor meg már mindegy, mert mindenkinek meg lesz a DVD.  :)
Szerintem jobban járnának, ha előbb levetítik moziban. (Sokkal több lenne a bevétel.)


Azért vetítik most Augusztusba, hogy majd később kiadják a dvd-ét.

Tirea Tawä

Jó lenne, ha lehetne...

Én még így se mehetek fel Budapestre, tehát nekem végülis mindegy.  :'(

Quote from: Kargarosz on August 24, 2010, 06:32:01 AM
Azért vetítik most Augusztusba, hogy majd később kiadják a dvd-ét.

De itt nálunk a bővítettet nem vetítik...
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Fmetoktu pxevopey

QuoteÉn még így se mehetek fel Budapestre, tehát nekem végülis mindegy.   :'(

Dehogy mindegy, majd én felhozlak! (:
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Tirea Tawä

Jó is lenne...  ;D

De mire ráveszed a szüleimet, h engedjenek el, addigra leveszik a műsorról a filmet. (:
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

No igen majd én beszélek a szülőkkel, hogy engedjenek el egy kis Avatarra. :D

Fmetoktu pxevopey

Akkor siess te is. Már ketten vagyunk  :D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Tirea Tawä

"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Fmetoktu pxevopey

#231
Lemegyünk vonattal, Kargarosz  meg én elbeszélgetünk anyuddal-apuddal, aztán jövünk. Ma Kargarosz, benne vagy? ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

tìngay mungeyu

Hmm, igazatok lehet, hogy ez csak az eredeti verzió, de én már annyira ráálltam a bővítettre hogy másban nem is tudtam gondolkodni.  ;D ;D ::)

Tirea Tawä

Ez egyre jobb!   :D

Csak engedjenek le titeket vonattal...    ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

Lehet lemegyünk hozzád 2-en, és  örökre ott is ragadunk. ;D

Fmetoktu pxevopey

QuoteLehet lemegyünk hozzád 2-en, és  örökre ott is ragadunk.  ;D
Ennyi  ;D  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

P.A.'li makto

Quote from: Fmetoktu pxevopey on August 24, 2010, 06:43:36 AM
Lemegyünk vonattal, Kargarosz  meg én elbeszélgetünk anyuddal-apuddal, aztán jövünk. Ma Kargarosz, benne vagy? ;D
Én, mint lányos szülő, biztosra veszem, hogy ha legalább két süldő pasi akarja a kislányt éjszaka Pestre vinni, azonnal el is engedik...!  ;D

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Quote from: P.A.'li makto on August 24, 2010, 06:48:14 AM
Quote from: Fmetoktu pxevopey on August 24, 2010, 06:43:36 AM
Lemegyünk vonattal, Kargarosz  meg én elbeszélgetünk anyuddal-apuddal, aztán jövünk. Ma Kargarosz, benne vagy? ;D
Én, mint lányos szülő, biztosra veszem, hogy ha két süldő pasi akarja a kislányt éjszaka Pestre vinni, azonnal el is engedik...!  ;D

Főleg, ha megmondjuk a szülőknek, hogy majd mi vigyázunk a kedves kis lányára.  ;D
Persze lehet máshogy is érteni, de hát mi tisztességesek vagyunk. ;D

Fmetoktu pxevopey

QuoteÉn, mint lányos szülő, biztosra veszem, hogy ha két süldő pasi akarja a kislányt éjszaka Pestre vinni, azonnal el is engedik...!  ;D
Pam, ebben én sem kételkedem  ;D  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Tirea Tawä

Quote from: Kargarosz on August 24, 2010, 06:46:53 AM
Lehet lemegyünk hozzád 2-en, és  örökre ott is ragadunk. ;D

Nem lenne baj az sem.  ;D

Szerintem nem unatkoznánk!  :D
Lehet itt is Avatar-t nézni, csak DVD-n.

Quote from: P.A.'li makto on August 24, 2010, 06:48:14 AM
Én, mint lányos szülő, biztosra veszem, hogy ha két süldő pasi akarja a kislányt éjszaka Pestre vinni, azonnal el is engedik...!  ;D

Az én szüleim is így vannak vele!  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás