Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Quote from: tìngay mungeyu on August 24, 2010, 07:22:45 AM
Na kedveszkéim, akkor most már kanyarodjunk vissza az Avatar folytatásokhoz, kezd sok lenni az off!  :P

Drágaszágom, inkább cselekedj ;D

Viszont, ma Tirea, ha arra kerül a sor, akkor Kargarosznak 2 na'vit kell majd elviselnie...
Ha más nem megy, akkor meg elvisszük Pam-ot is, neki még talán hisznek is majd (legfeljebb megkapják zálogba a személyijét, meg elvisszük a rendőrségre, hogy bizonyítsák, hogy valódi ;D)
És nem, ma Pam, nem megyek el melegebb égtájakra (azt szeretnéd, hogy véglegesen és visszafordíthatatlanul megolvadjak?) ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Szegény Kargarosz!  ;D
Ennyi na'vival együtt lenni... Szörnyű élmény lehet...   :D

Ezért is szeretném megelőzni az összetűzést: ha egy egész na'vi hadsereggel jönnétek el értem (és Kargarosszal :D), akkor sem engednének el. Megszökni pedig egyelőre nem szeretnék.
És Pam nem hiszem, hogy benne lenne az ilyesmiben...  :)

De nem is baj, a szüleimnek igaza van, és teljesen megértem őket, tehát szerintem hagyjuk a témát, és tényleg térjünk vissza az eredetihez. Próbáljátok a szülők szemszögéből nézni a dolgokat!  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Olvasta itt bárki is a Dűnét Frank Herbert-től?
Aki igen, annak ez talán mondani fog valamit (kis rész, de... érdekes... minimum):
"De hát... Víz."

És a főszereplő végül elfogadta.


Ezzel elmagyaráztam a nézetemet a témával kapcsolatban ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Elég legyen már az offból. 8)

Hawnuyu atxen

(bocs, de ezt még megírom.)

Nem te voltál, aki felhozta a témát? ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz


Hawnuyu atxen

#266
Akkor már csak egyetlen dolgot mondhatok:

De 4 év?...

És ahogy azt az ősi dakota közmondás is tartja:
Maka-maka halala bim sala bim.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

4 évig, mondjuk, hogy 4 évig...

Hawnuyu atxen

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on August 24, 2010, 02:28:41 PM
4 évig, mondjuk, hogy 4 évig...

Egyhangú lesz ez a topic... meg egy idő után csak 3 év lesz, aztán 2, aztán 1, aztán x hónap, hét, nap, óra, perc, fenébe, lekéstem!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Hát hosszú lesz az idő az biztos, de azért lesz egy könyv is amit addig el lehet olvasni. Meg A bővített Dvd-ét is többször meglehet majd nézni. ;D
No igen 4 év még így is hosszú.

tìngay mungeyu

Gondoljatok vissza mi történt veletek 4 évvel ezelőtt, és máris azt fogjátok mondani, hogy hogy eltelt az a 4 év!  :D :D Na ilyen gyorsan fog eltelni ez is.... uhhh na de tényleg sok!  ::) ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: tìngay mungeyu on August 24, 2010, 03:28:10 PM
Gondoljatok vissza mi történt veletek 4 évvel ezelőtt, és máris azt fogjátok mondani, hogy hogy eltelt az a 4 év!  :D :D Na ilyen gyorsan fog eltelni ez is.... uhhh na de tényleg sok!  ::) ;D

...fogalmam sincs, túl sok idő telt el, így nem emlékszem...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Hogy mi lessz az esetleges folytatásban nem tudom......
Amit tudok....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Ma mutatják be a bővített változatot kíváncsi leszek majd milyen pozitívak lesznek a visszajelzések.

Zongyu Atxen

Ha valaki lát visszajelzést(akár angol is az és letudja fordítani) az kérem másolja be ide.  :D  ;)
Amúgy biztos jó lesz a visszajelzés. Ezek a jelenetek már csak javíthatnak az amúgy is kiváló filmen.

Tirea Tawä

Én néztem, van-e már valami az erről szóló angol topicban, de egyelőre semmit nem írtak még...

Egyáltalán hánykor mutatják be a filmet?
Szerintem majd csak estefelé, nem?  ???
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Zongyu Atxen

Gondolom. Mivel, hogy ez egy premier és azt szokás esti időpontban kezdeni. De már este 9-10 tájban már biztos lesz vélemény róla.  :)

Tirea Tawä

Reméljük, hogy lesz.  :D

Ha már nálunk nem mutatják, legalább a külföldiek véleményét hadd tudjuk meg!  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Zongyu Atxen

Ja ja. Én még arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy erről mikor készül el az első benn kamerára vett változat. :P Bár azt nem fogom megnézni csak kíváncsi vagyok rá.

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Zongyu Atxen on August 27, 2010, 09:03:37 AM
Ja ja. Én még arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy erről mikor készül el az első benn kamerára vett változat. :P Bár azt nem fogom megnézni csak kíváncsi vagyok rá.
A torrent oldalakon hamar fent lesz ;D