Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Zongyu Atxen


Tirea Tawä

Én azért megnézem, ha lesz rá lehetőség.  ;D

(Ha már moziba nem mehetek)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Zongyu Atxen

Én valahogy máshogy megoldom... ::) Azt ne kérdezzétek hogy...

Tirea Tawä

Pedig épp meg akartam kérdezni...   ;D

Igazán elmondhatnád, ha már így felhívtad rá a figyelmet...  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Zongyu Atxen


Kargarosz

Yutubra is biztos felpakolják majd idővel.

Tirea Tawä

Ne máááár!   ;D

A hadititkokat nem szokták így beharangozni:

Quote from: Zongyu Atxen on August 27, 2010, 09:39:52 AM
Én valahogy máshogy megoldom... ::) Azt ne kérdezzétek hogy...

Szóval elmondhatnád... Mi úgyse mondjuk el senkinek...  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Igaz... ha már felhoztad, akkor mondd is el. Vagy addig szekálunk, amíg megteszed ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Ha elmondanám meg kell, hogy öljelek! ;)

Hawnuyu atxen

#289
Rossz duma, Tsyeyms Tsaheylu...




Quote from: KargaroszEzért fognak majd a Na'vik békét kötni az emberekkel....viszont itt a cikk aki jobban érti az magyarra lefordíthatná.

http://marketsaw.blogspot.com/2010/07/lets-talk-little-avatar-2.html

QuoteAnd of course don't forget this AVATAR 2 SPOILER ALERT: This is verbatim from my source...
"Oh and Pandora has a lot of s*** coming its way. Break out the space marines, looks like some bugs need a stomping."

As persze ne felejtsük ezt az Avatar 2 spoiler-t: ...
"Oh, és Pandora nagy sz**ban lesz a közeljövőben. (...), úgy látszik néhány bogarat agyon kell taposni."

Hmmm... kis Alien behatás?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Én nem ott halottam elősször.XD

Hawnuyu atxen

Tsahaylu - kötelék - bond, Tsyeyms Bond.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Én a szöveteget nem ott halottam először. nem abban a filmben.(de amúgy már teljesen eltereltem a témát az eredetitől... figyelj.  ;) )

Kargarosz

Quote from: Hawnuyu atxen on August 27, 2010, 12:58:07 PM
Rossz duma, Tsyeyms Tsaheylu...




Quote from: KargaroszEzért fognak majd a Na'vik békét kötni az emberekkel....viszont itt a cikk aki jobban érti az magyarra lefordíthatná.

http://marketsaw.blogspot.com/2010/07/lets-talk-little-avatar-2.html

QuoteAnd of course don't forget this AVATAR 2 SPOILER ALERT: This is verbatim from my source...
"Oh and Pandora has a lot of s*** coming its way. Break out the space marines, looks like some bugs need a stomping."


As persze ne felejtsük ezt az Avatar 2 spoiler-t: ...
"Oh, és Pandora nagy sz**ban lesz a közeljövőben. (...), úgy látszik néhány bogarat agyon kell taposni."

Hmmm... kis Alien behatás?


Esetlegesen nem tudnád nekem lefordítani a teljeset és pm-be elküldeni?

Kargarosz

http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=33063

Érdekes cikk.....mondjuk én fölöslegesnek érzem az egészet, de hát mindenből pénz van. Bár anno mintha megbízható forrásból olvastam volna, hogy a 9 percbe benne lesz az egész szex Na'vi jelenet most akkor mégis maradt még egy fél perc kimarad cucc?

Hawnuyu atxen

MOE...
Azt legalább értem, hogy a hsz-eket mért rejtették el... :-\ >:( >:( >:( :-\
A jelenet pedig...
Én sem emlékszem olyanra, hogy kihagytak volna még belőle részeket... hát, a DVD-ben (vagy -remélhetőleg- előbb) majd meglátjuk!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Nem tudom mennyire megbízható ez az oldal...mert Cameron anno lenyilatkozta, hogy benne van a teljes 20 másodperc...no mind1 azért remélem nem így lesz fölösleges.

Hawnuyu atxen

Mawey, ma tsmukan, mawey :D
Amúgy le vagyok maradva (a google pedig most éppen nem a barátom :'(): mikor jön ki -elvileg- a bővített dvd?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz


Hawnuyu atxen

:'(
De komolyan, a 2. rész szinte előbb kint lesz...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!