Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Tirea Tawä

Nem tudom, mi a baj a gépemmel, de nekem nem akarja megnyitni ezt az oldalt:

http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=33063

Miről van szó benne?  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

Bővítik a szexjelenetet bár én nem hiszek ennek az oldalnak.

Tirea Tawä

Aham...  :D

Abból, amit tőletek hallottam, talán én se...
Miért bővitenék, ha Cameron azt mondta, hogy ez a teljes?
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

20 másodpercnyi volt a teljes ezért se értem, de majd kiderül mi lesz.

Tirea Tawä

Persze, megvárjuk a DVD-t, aztán minden kiderül...  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Tirea Tawä on August 31, 2010, 12:32:57 PM
Persze, megvárjuk a DVD-t, aztán minden kiderül...  :)

Vagy a mozis bővített változatot ;)
Vagy mindenki derül.

Nagyon nem tudják bővíteni amúgy... Cameron azt mondogatta, hogy nem lesz ez tizennyolc karikás.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Hawnuyu atxen on August 31, 2010, 12:42:49 PM
Quote from: Tirea Tawä on August 31, 2010, 12:32:57 PM
Persze, megvárjuk a DVD-t, aztán minden kiderül...  :)
Nagyon nem tudják bővíteni amúgy... Cameron azt mondogatta, hogy nem lesz ez tizennyolc karikás.
Persze, hogy nem aki látta a Watchment abban is van ilyen jelenet és mégsem 18-as, szerintem ahhoz fog hasonlítani.

Tirea Tawä

Azt még sajnos nem láttam...

De nagyon remélem, hogy nem akarnak 18 karikás filmet csinálni az Avatarból, mert a végén a sok skxawng csak azért az egy jelenetért fog elmenni a moziba. Szerintem nem éri meg elrontani ezzel a történetet... Oké, hogy érdekes, de azért ne erről szóljon a mozi.
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Tirea Tawä on August 31, 2010, 12:52:05 PM
Azt még sajnos nem láttam...

De nagyon remélem, hogy nem akarnak 18 karikás filmet csinálni az Avatarból, mert a végén a sok skxawng csak azért az egy jelenetért fog elmenni a moziba. Szerintem nem éri meg elrontani ezzel a történetet... Oké, hogy érdekes, de azért ne erről szóljon a mozi.
Hát igen, főleg ne 3D-ben ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on August 31, 2010, 12:53:48 PM
Quote from: Tirea Tawä on August 31, 2010, 12:52:05 PM
Azt még sajnos nem láttam...

De nagyon remélem, hogy nem akarnak 18 karikás filmet csinálni az Avatarból, mert a végén a sok skxawng csak azért az egy jelenetért fog elmenni a moziba. Szerintem nem éri meg elrontani ezzel a történetet... Oké, hogy érdekes, de azért ne erről szóljon a mozi.
Hát igen, főleg ne 3D-benaz Avatar ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx


Kifkeyä Nari

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on August 31, 2010, 12:58:34 PM
Az is igaz :P ;D
Lehet máshogy is nézni..
Ha szerintük ezért a sok hülye bemenne a moziba és megéri akkor megcsinálják nálunk is.
Ha moziba kerül, akkor lesz*rom mit bámul a többi ha én kapot cserébe hosszabb Avatar-t 3D-ben

Hawnuyu atxen

Quote from: Kifkeyä Nari on August 31, 2010, 01:55:38 PM
Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on August 31, 2010, 12:58:34 PM
Az is igaz :P ;D
Lehet máshogy is nézni..
Ha szerintük ezért a sok hülye bemenne a moziba és megéri akkor megcsinálják nálunk is.
Ha moziba kerül, akkor lesz*rom mit bámul a többi ha én kapot cserébe hosszabb Avatar-t 3D-ben

:-[
:-[
(és megint: félreértés ne essék, teljesen igazad van)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Nem...
-Este rosszul aludtam...
-Meg kicsit bent is kezd herótom lenni a telóktól, mert még az egyik adaggal nem is végeztem már kaptam a követketőt és az újjam elkopott a sok tapizós izétől...

-Persze a ba*om írások is belejátszanak, meg más is... ;)

De amúgy jól vagyok.
Nem érzem dühösnek magam.
Nőiesen kifejezve miért vagyok ma ilyen: "CSAK", vagy "AZÉRT MERT"  ;D
(és elnézést a nem hímneműektől)

Hawnuyu atxen

Akkor jó, csak tudod: "mawey, ma tsmukan, mawey".
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Kifkeyä Nari on August 31, 2010, 01:55:38 PM
Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on August 31, 2010, 12:58:34 PM
Az is igaz :P ;D
Lehet máshogy is nézni..
Ha szerintük ezért a sok hülye bemenne a moziba és megéri akkor megcsinálják nálunk is.
Ha moziba kerül, akkor lesz*rom mit bámul a többi ha én kapot cserébe hosszabb Avatar-t 3D-ben

Végtére is teljes mértékbe egyetértek, ha ezért jön a nép, és még bővített cuccot is kapnánk, hát legyen.

na’rìngä hawnuyu

Öm na igen az Arénában is beszéltük a kibővített verzió ha jól emlékszem egyenlőre kétséges....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kifkeyä Nari

#317
A rendezőinek milyen hosszúnak kell lennie.
Vagyis rossz a kérdés, de nem szeretek törölni....
2 vagy 3 lemezesről volt szó.
Hajlok a 2-re, de valamiért a 3 is itt lebeg elöttem.
Ezért kérdem:
http://webshop.animare.hu/avatar_2_lemezes_extra_valtozat+168156.html

Frissítés:
Lehet ezért emlékszek 3-ra:
QuoteA novemberben megjelenő háromlemezes - legyen mondjuk - special special edition még hét percnyi filmet tartalmaz majd, ám ezek java már nem a Pandora erdejének lapuleveleit rakosgatja ide meg oda, hanem végre prezentálja a film eredeti nyitányát, melyet Cameron a bemutató előtt nem sokkal dobott kukába azzal a címszóval, hogy lelassítja a filmet.
http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2010/08/27/avatar_novemberben_meg_hosszabb/

Remélem nem akarnak itt megint elsunyiskodni valamit...

tìngay mungeyu

"...no meg raklapnyi extra." Szerintem elképzelhető, hogy háromlemezes lesz, de az sem rossz ha kettő, a várva várt plusz most már nem tudom hány percnek rajta kell lennie. :D

Kifkeyä Nari

Quote from: tìngay mungeyu on September 03, 2010, 02:30:44 AM
"...no meg raklapnyi extra." Szerintem elképzelhető, hogy háromlemezes lesz, de az sem rossz ha kettő, a várva várt plusz most már nem tudom hány percnek rajta kell lennie. :D
Elméletileg (legalábbis én ott tartok), hogy 16 perc beleszerkesztve + egy adag félig kész külön (gondolom nincs beledolgozva, és ez alapján a zene átírva + esetleg a képek renderelése nem olyan tiszta [nem 256 színre gondolok, hanem hogy esetleg nincs olyan precizítással megcsinálva a fénybeállítás, árnyékok, stb...], de gondolom ezek is azért élvezgető minőségűek leszenk)