Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tìngay mungeyu

Áháháháháháhháhh  :'( :'( nálunk már nem adják a moziban az Avatart, pedig meg akartam nézni 7-edjére is  ::)

Hawnuyu atxen

Lehet, hogy itthon is kiadják a kiegészített verziót a nyár folyamán... akkor viszont arra beszervezhetnénk egy össz-magyar-na'vi-tanuló-Avatar-nézést :D Imax-ban persze ;) (ott még csak egyszer láttam :D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: Hawnuyu atxen on March 28, 2010, 09:25:44 AM
Lehet, hogy itthon is kiadják a kiegészített verziót a nyár folyamán... akkor viszont arra beszervezhetnénk egy össz-magyar-na'vi-tanuló-Avatar-nézést :D Imax-ban persze ;) (ott még csak egyszer láttam :D)

Jaj, az nagyon jó lenne, mert már legutóbb is annyira sajnáltam hogy nem tudtam elmenni és nem tudtunk találkozni.  :-[
Szóval én bármi ilyesmi ötletet támogatok! :D

Hawnuyu atxen

2 dolog:
1.: csak akkor ezt meg kell üzenni sokaknak!
2.: miért offolunk? (tudom, hogy ez nem a kérdezős-játékos topic!)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Ez lehet kicsit off, mert nem Avatar2, de egy örömteli dolog, hogy április 28-án végre megjelenik az Avatar Bluray és DVD!  :D :D :D
A naptárban az van, hogy Amerikában már 22-én, nem tudom minket miért váratnak még egy hétig, de sebaj, már nincs sok hátra!  :D

Hawnuyu atxen

Akkor szülinapomon tényleg Avatar-t fogok nézni :D :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kewayayo

James Cameron hivatalosan bejelentette, hogy az Avatar 2 Pandora óceánjain fog játszódni (vagy alattuk/bennük?). És nagyon hangsúly lesz a sztorin (gondolom a sok bunkó beszóló hatására) illetve- ami nekünk jó-az emberek és na'vik kapcsolatán és a na'vi kultúrán. Szreintem csak jó lehet!
--Life has more imagination than we carry in our dreams...--

tìngay mungeyu

Érdekesen hangzik, biztos nagyon jó lesz. :D de mikor lesz máááár!  ;D ::)

Hawnuyu atxen

2014...
Teljesen egyértelmű: az Avatar kedvéért elhalasztják a Világvégét is ;) :D

Egyébként pedig már az egyik magyar hír-es oldal is tud a dologról: lásd itt


QuoteSzreintem csak jó lehet!

... az Avatar-ról beszélünk... a definíció része , hogy "fì'u leiu sìltsan" ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

#49
Pay'itan-ként ennek csak örülök...régen dínóimádó óvodás koromban is mindig a vizidínók érdekeltek... ;D :)
Elolvastam azt a hír-es oldalon lévő cikket és Cameronnak telejsen igaza van abban, hogy ez az igazi 3D-s élmény, nem az Alice vagy a titános...
És kéne egy kis segítség:Valaki tudna nekem mondani na'vi neveket?Lányt és fiút egyaránt.Köszönöm előre is. :)

Hawnuyu atxen

Itt töltsd le a Taronyu-féle szótárat.
A vége felé van sok-sok na'vi név és hasonlók.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Köszönöm! :)
Egyébként közben találtam egy na'vi név generálót.  :)

Hawnuyu atxen

#52
Az olyanokkal azért csínján kell bánni...
Ettől persze még lehetnek jó névgenerátorok, csak figyelni kell ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Ja, dehogy én nem használtam. Csak írtam, hogy találtam ilyet. De most már az is bebizonyosodott, hogy az a névgeneráló rossz, mert egy ilyen nevet is kiadott: Bakteyo.Tudom, hogy a legbiztosabb információkat innen kapom. :)

Hawnuyu atxen

;) Nem akarom azt mondani, hogy én megmondtam, dehát megtettem :D

QuoteTudom, hogy a legbiztosabb információkat innen kapom. Smiley

tsrräfkxätu szavaival -is- élve: Ayoeng tskxe si!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

#55
Ügye elvileg nincs g betű a na'viban. De akkor:
ioanG, tinGay munGeyu, nantanG, ketuwonG  ???

Hawnuyu atxen

Ez azért van, mert én is tudni hiba párszor :D

Meg félreolvastad: nem g, hanem j az... ;) ::) ::) ::) 8) ;D ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

#57
 Hát igen..egy modify erejével bármire képes az ember...még a g-t is át tudja változtatni j-re ;D

mrbini

Olvastam én is a cikket hát 2014 még nagyon messze van jó lenne ha csipkednék magukat egy kicsit a készítők
:(

Hawnuyu atxen

QuoteHát igen..egy modify erejével bármire képes az ember...még a g-t is át tudja változtatni j-re Grin

Pontosan ;) :D

QuoteOlvastam én is a cikket hát 2014 még nagyon messze van jó lenne ha csipkednék magukat egy kicsit a készítők

Sőt! Addigra már a következő világban fogunk élni :D ... :D :D
Az Avatar kedvéért persze lehet, hogy elnapolják...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!