Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay'itan

OFF OFF OFF OFF!!!!
Ne keverdjen belőle nagy téma...De szerintetek 2012-ben bekövetkezik a világ vége???

Hawnuyu atxen

Nézz rá a sig-emre, és csak az után nézd meg a spoiler-t! ;)

Utolsó figyelmeztetés: akik még nem tették meg, de szeretnék végigjátszani az Assassin's Creed 2 című játékot, ne olvassák el a spoiler-t!

Ettől függetlenül is... jó sok minden utal valami nagy változásra/bajra a fenti napon, de azt tudni kell, hogy az a nap -legalábbis nagy valószínűséggel- NEM az általunk használt naptár 2010 12 21-edikéje (sokan babráltak már a naptárakkal a maják és hasonló népek ideje óta :D).
Tehát akár lehet az is, hogy bekövetkezik, meg az is, hogy nem...
A kérdés pedig nem az, hogy bekövetkezik-e, hanem az, hogy mi lesz utána, ha bekövetkezik...
Huhhh... de nagyon átmentünk filozófiai területekre :D :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

#62
Az, hogy az "ezen a világon" szövegrészt csupa nagy betűkkel írtad, egész félelmetes.  :D
Lehet, hogy kipróbálom az Assasin's creed-et.  :)

Hawnuyu atxen

QuoteAz, hogy az "ezen a világon" szövegrészt csupa nagy betűkkel írtad, egész félelmetes.  Cheesy

Transformers 2:
Einstein relativitás elmélete helyes ebben a világban, na de mi van a többi 14-el?

Tehááááát :D

Amúgy akkor csak próbáld, nagyon jó játék, de akkor töröld a fenti spoiler-t az emlékezetedből ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Tewti! :D Világvége téma? Ez érdekes!  ;D
Szerintem amúgy az ég egy adta világon semmi sem fog történni, mert már annyi világvégét jósoltak és még mindig élünk. :) Viszont ha mégis lenne valami, akkor valóban az a kérdés, amit Hawnuyu is mondott, hogy mi lesz utána.  :o ::)
2012 után sem maradunk azonban világvége nélkül, mert biztos ami biztos 2040-re is jósoltak nekünk egyet - 2040. szeptember 08:
Klímakutatók szerint 2040-ra fog a Sarkköri óceán jégpáncélja teljesen felolvadni és ez okozza majd ez emberiség végét.

Hawnuyu atxen

QuoteKlímakutatók szerint 2040-ra fog a Sarkköri óceán jégpáncélja teljesen felolvadni és ez okozza majd ez emberiség végét.


Ők se tudnak kitalálni egy jó világvége-forgatókönyvet ;) Bezzeg az, ami az Assassin's Creed-ben van :D
(meg arra van esély, hogy -majd a következő utáni részben- megállítsuk)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Ez nem a nagy képes könyv, amiben nincs túl sok infó:
http://www.napvilag.net/irodalom/20100505/james_cameron_avatar_tulelesi_kezikonyv_pandorahoz
Én tuti, megszerzem...így május tájékán meg is jött a bevétel a locsolkodásból. :D

Hawnuyu atxen

Laza 3000... asszem nőni fog még egy könyv a polcaimra :D :D :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

#68
Én mondtam(mit is?)!  :)
Amúgy az oldalon,a mit mutattam volt egy kis hiba...nem 3000-be kerül, hanem 4000-be.
Ááááá én meg már be akarok menni Fehérvárra és zárt körű(1 fős) könyvvásárt rendezni.(Így készült könyv, Utikalauzos könyv)

Kargarosz

Nekem már megvan igaz még teljesen nem olvastam ki, de ami késik nem múlik csak ajánlani tudom nagyon jó kis könyv.

Pay'itan

Hah! És holnap eljön a megváltás napja...

Hawnuyu atxen

Nem, még vagy két hét hátra van a suliból :'(

Másrészt mért is teszi? :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Hawnuyu atxen on May 29, 2010, 04:18:31 PM
Nem, még vagy két hét hátra van a suliból :'(

Másrészt mért is teszi? :D

Miről is van szó? :D

tìngay mungeyu

Milyen megváltás napja jön?  :o

Kargarosz

Szerintem a könyvre gondol, hogy végre megveheti:D

Pay'itan

Kargarosz találéta el ;)...Nagyon jó mindkét könyv, a Túlélési kézikönyv végében pedig van egy 500 szavas na'vi-maygar szótár. Plusz leírja a nyolcas számrendszeres cuccost(ami itt is van) és van két oldal is a na'vik párosodásáról XD(és még a többi párszáz oldalnyi információ).
Nálunk a suliból még 1 tanítási hét van hátra.

P.A.'li makto

Nálunk még két hét a vizsgaidőszak....
De én vizsgáztatok!.................Most utáltok?

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Quote from: Pay'itan on May 30, 2010, 06:59:25 AM
Kargarosz találéta el ;)...Nagyon jó mindkét könyv, a Túlélési kézikönyv végében pedig van egy 500 szavas na'vi-maygar szótár. Plusz leírja a nyolcas számrendszeres cuccost(ami itt is van) és van két oldal is a na'vik párosodásáról XD(és még a többi párszáz oldalnyi információ).
Nálunk a suliból még 1 tanítási hét van hátra.

Nagyon sok új információval szolgál. Állatokat is szépen leírja bár nem hinném, hogy csak ennyi van minden ami a könyvbe szerepel azt az RDA fedezte fel kitudja még mit nem tudnak.....

Quote from: P.A.'li makto on May 30, 2010, 07:41:39 AM

Nálunk még két hét a vizsgaidőszak....
De én vizsgáztatok!.................Most utáltok?


Miért kéne utálni?:D

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Csak azt nem értem miért kéne téged utálnunk? Mi lenne az ok?:D