Avatar folytatás(ok)

Started by Pay'itan, March 14, 2010, 01:36:38 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

P.A.'li makto

A reakciótól féltem....(Itt egy tanáááááááááááááááááár! Meneküljön, ki merre lát!!!!!!!!!!!!)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Áh szóval te egy tanár vagy:D Hát akkor legyél lágyszívű a diákokkal, ha már itt vagy közöttünk:D

Zongyu Atxen

Kegyelem! Irgalom! Ezek legyenek előtted mikor osztályozol. :D :D

tìngay mungeyu

#83
Áááááááááááááááá segítség itt egy tanááááááááááááááár! Mindenki meneküljön amerre lááááááááááááát! :D :D :D :D :D

De hogyhogy két hét vizsgaidőszak? :o Nekem még 4 hét/4 vizsga, áháhháhááhh!  :-\

Hawnuyu atxen

Ahogy a Klántérkép topic-ba is írtam:
nekem még (már csak) van egy kémia dogám hátra az évből... egyébként, amíg engem nem tanítasz (a na'vi nyelv nem számít, azt én szeretném/szeretem tanulni!) addig nincs baj ;)

A legjobb tanárom pedig a földrajzos volt (sajna idén már nincs)... hetedikben 2-es voltam föciből (majdnem bukta! :O)... tizedikre én voltam az egyik legjobb ;) :D
Szóval nem kell sajnálni a tanulókat (általában, de gonoszkodni sem szabad!)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Így igaz gonoszkodni nem jó dolog az már más tészta mikor a tanárokkal elviccelődsz persze kell olyan aki veszi is a poént.

Zongyu Atxen

Általában azok a nagy népszerűségnek örvendő tanárok akik értik a poénokat, sőt még ők is gyártják azokat. :D

Kargarosz

Na igen, de elég az off-ból ne tegyük tönkre a topicot:D

Hawnuyu atxen

Arról már -szinte- lekéstünk... átmozgatnám az utcsó 1-1,5 oldalt, de akkor meg a másik (gondolom valamelyik OFF-os topicban) nem lenne értelme az egésznek... :-\ :-\ :-\ :'(

Marad így, aztán majd legfeljebb tìngay máshogy gondolja ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Nem gondolom én sem máshogy, mert tényleg nem lenne úgy értelme egy másikban. :D
Így csak annyit tudok tenni, hogy ejnye-bejnye, ne tessék offolni! :)

Pay'itan

Nagyon lecsitult a téma...

Kargarosz

Nincs semmi info róla csak annyi hogy 2010-fele érkezik remélem Cameron nem adja át senkinek se a rendezést, és újra a rendezői székbe ül.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on July 11, 2010, 06:11:19 AM
Nincs semmi info róla csak annyi hogy 2010-fele érkezik remélem Cameron nem adja át senkinek se a rendezést, és újra a rendezői székbe ül.

Mármint 2012? Mert ha még idén jön, akkor át kell szervezni a klántalálkozós ötleteket... :D ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Bocsánat 2014-et akartam írni.....2012? hm....passz nem tudom remélem minél hamarabb. ;D

Hawnuyu atxen

Mondjuk, hogy '12... az a középút (meg még mindig jobb, mint a '14...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Ááá világvége lesz addig úgyis 2012-ben!  ::) ;) :D

Hawnuyu atxen

Ezt már megbeszéltük egyszer-kétszer:
A világvégét hivatalosan elhalasztják az utolsó Avatar-rész DVD-megjelenéséig. (addigra mindenki megnézheti, aki akarja ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Utána pedig mindenki kedve szerint mehet a lecsóba ;D

Kifkeyä Nari

Quote from: Hawnuyu atxen on July 11, 2010, 06:21:22 PM
Ezt már megbeszéltük egyszer-kétszer:
A világvégét hivatalosan elhalasztják az utolsó Avatar-rész DVD-megjelenéséig. (addigra mindenki megnézheti, aki akarja ;D)
Megjelenéséig?
Az nem jó.
Éééééééssss megjenet..... Éééééés villany leóóóó.

De akkor mikor megyek el megnézni a moziba ha a díszelődás kezdetén már itt a világvége.

Azért kérek egy kis ráhagyást....
Főleg, hogy többszőr is megtekinteném...

Kif.

Hawnuyu atxen

Azért mondtam, hogy a DVD-megjelenésig... azt már nem kell megvenni ;D moziban meg lehet nézni durván fél év alatt amennyiszer szeretnéd :D
De megbeszélhetünk egy rendezőit is az utolsó részhez... és utána jöjjön, aminek jönnie kell.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!