MAD: Mai Avataros Dolog

Started by P.A.'li makto, June 18, 2020, 07:09:47 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

A FILM óta csak várunk, reménykedünk, infókat gyűjtünk...
Ki mivel emlékezik meg arról, honnan indultunk? Mi volt ma (tegnap, múlt héten, stb.) az a dolog, amit az Avatarral kapcsolatban csináltál? Milyen Avatarral kapcsolatba hozható tetted volt mostanában? (Azon kívül, hogy feljöttél a fórumra.  ;D )
Kinek milyen mértékben van még jelen az életében A FILM?
Nem jutott jobb az eszembe, akartam valami témát feldobni, ez jött... Ha valakinek van jobb, elő vele! Ha nincs, írjunk ide!

Én pl. tegnap szótárt aktualizáltam. (Sajnos a régi felület nem működik, egy excel táblázatban kapom az új szavakat. Hogy utána mi történik velük, nem tudom, a szótárban nem látom őket.  :( De legalább csináltam valamit, mert a szótárunk sorsát még mindig a szívemen viselem.)

Ti jöttök!

Pam

facebook: soaia leNa`vi

Darth Ayane

Szia!
Nemtudom emlékszel-e még rám, de én vagyok az, Ottilia és visszatértem. Sajnos elég sok dolog történt az évek alatt, ami miatt bizonyos dolgok, mint pl ez a fórum is háttérbe szorultak. Sajnos 4 évvel ezelőtt meghalt anyukám és emiatt eléggé a padlón voltam, sok időbe telt mire összeszedtem magam, de...visszatértem! :)
És, hogy a témához is hozzászóljak, pont a napokban olvastam egy cikket, miszerint 2021 decemberében végre jön  második film. Hát kíváncsian várom, mert már annyi dátumot beígértek, aztán mindig csak eltologatják, de remélem ez a 2021-es dátum már nem fog majd odébbcsúszni, így is sokat vártunk/kell várnunk még addig.

P.A.'li makto

Szia! Hogyne emlékeznék rád! Örülök, hogy újra itt vagy, és hírt adsz magadról!  :)

facebook: soaia leNa`vi

Darth Ayane

Tényleg sajnálom, hogy ennyi ideig távol voltam, de elég nehéz évek voltak ezek. De örülök, hogy szívesen látsz még <3 Nemtudom messengert/facebookot mennyire használod beszélgetésre, de ott is elérhető vagyok :)

Adam Bryant

Minden nap az RDA bögréből iszom a kávét! :D  :P
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

P.A.'li makto

Quote from: Adam Bryant on August 11, 2020, 04:56:33 AM
Minden nap az RDA bögréből iszom a kávét! :D  :P

Nekem na'vis van... :)

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Akkor mondjam azt hogy van egy egy egyyedi RDA mérnökség, és egy ROTHANA mérnökséges polóm?  ;D
A melótol becsavarodnaka na'vik is, hát még én... :D nem elég hogy raszta vagyok, de még átmentem dolgozni a Rothana nehézgépgyárhoz (SW)  :P
Amúgy kerülnek elő képek a forgatásról..... Remélem jót hoznak össze....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Quote from: na'rìngä hawnuyu on August 25, 2020, 05:55:17 AM
Akkor mondjam azt hogy van egy egy egyyedi RDA mérnökség, és egy ROTHANA mérnökséges polóm?  ;D
A melótol becsavarodnaka na'vik is, hát még én... :D nem elég hogy raszta vagyok, de még átmentem dolgozni a Rothana nehézgépgyárhoz (SW)  :P
Amúgy kerülnek elő képek a forgatásról..... Remélem jót hoznak össze....

Nem éljük mi már meg ezen folytatást :D

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on March 07, 2021, 05:14:41 AM
Quote from: na'rìngä hawnuyu on August 25, 2020, 05:55:17 AM
Akkor mondjam azt hogy van egy egy egyyedi RDA mérnökség, és egy ROTHANA mérnökséges polóm?  ;D
A melótol becsavarodnaka na'vik is, hát még én... :D nem elég hogy raszta vagyok, de még átmentem dolgozni a Rothana nehézgépgyárhoz (SW)  :P
Amúgy kerülnek elő képek a forgatásról..... Remélem jót hoznak össze....

Nem éljük mi már meg ezen folytatást :D

Én is attól félek...

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Ez van,de jó lett volna addig kapni valami animáció sorozatot, könyveket....tudom leírtam már párszor,de az érdeklődést nagyon jó lett volna fenntartani...nekem már teljesen elveszett a varázs mire meg megjön addigra meg már mind1 is....Nem baj azért itt vagyok néha felnézek :D

na’rìngä hawnuyu

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Krapremp-ti

Sziasztok!

Bő egy év múlva elvileg már mozikban lesz az Avatar folytatása. Remélhetőleg a Covid már annyira háttérbe szorul, hogy ez nem fog megmutatkozni a nézettségi adatokon. De az tuti, hogy 2.7 milliárd bevételre senki se számítson. Én örülök hogy ha az 1 miliiárdot súrolni fogja. Sajnos az elmúlt másfél évben teljesen átalakultak a mozizási szokások. Nem hiszem, hogy jó darabig fognak jönni az óriási box office bevételek..

Szerintetek lesz év végén egy nyúlfarknyi teaser előzetes? Szeretnétek látni?   

A na'vi családot kérdezném :) Az új filmek hatására majd terveztek új jelmezeket készíteni? :) Az ott látott új na'vi karakterek és tárgyak alapján  ;)

Kargarosz testvérem. Te hogy vagy? Az elmúlt 10 évben többször is a halálodon voltál.. :( Aggódtam is, mert írtad sokszor, nem éled már meg a jövő évet. De aztán eltelt 10 év év, és ahogy látom még mindig haldokolsz..Mert a jövő évben is bizonytalan vagy, hogy túléled e.. Minden rendben vagy? Írj valami bíztatót.  ::)

Kargarosz

 Krapremp-ti: Köszi szépen az aggódásod,de itt vagyok még.

Iróniaként írtam amit írtam,de ugye sose lehet tudni. Azóta már nekem is sok minden változott,de a lényeg, hogy még tudok írni :D

A másik meg jó lenne egy Discordon létrehozni egy közös Avatar szobát ahol külön is lehetne beszélgetni. Persze ezen fórumot se kell likvidálni csak egy ötletként merült fel bennem. Fészen majd írok esetleg a többieknek, ha elérem őket persze neked is nagyon örülnék,ha csatlakoznál majd.

Krapremp-ti

Üdv testvír ;D
Nem ismerem a Discordot, még nem használtam  ::) De biztos klassz lehet.
Sajnos ez a fórum eléggé kihalt, a régi tagok is csak félévente lépnek fel, úgy látom.
Na de lesz majd pörgés, ha beindul az Avatar 2 marketing.
Jövő év legjobban várt filmje számodra Kargarosz?  ;)

Kargarosz

Lényegében már nem nézek annyi filmet mert több éve nagyon rossz az irányzat.

Sorozatozok meg játszok ott sokkal jobb most a tartalom már több éve. Elengedtem én már az Avatart,de itt vagyok azért mert nem tart semeddig se feljönni meg írni.

Meg azért a múltat nem felejtettem el legyen bármi.

Krapremp-ti

Majd ismét Avatar lázban égsz, amint az RDA katonái ellepik a nagyvásznat  ;D


A na'vi család addig meg napozik a tengerparton  ;)

Adam Bryant

Üdv újra! Egy discordot adnék!
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

Kargarosz

Quote from: Adam Bryant on December 16, 2021, 01:42:57 PM
Üdv újra! Egy discordot adnék!

No ennek örülök.

Megadom a nevem: Dorian#6966

Vegyél fel, és akkor már tudunk is beszélni :D