Avatar cosplay

Started by tìngay mungeyu, June 20, 2010, 04:25:53 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kifkeyä Nari

Quote from: na'rìngä hawnuyu on August 26, 2010, 06:31:03 PM
Öm ezt az iletőt aki a videót csinálta látta már elme Psichiáter ??? ??? ???
Én nem is mondok semmit rá........ :P
Nem tudom de van több videója....
Neki nem okoz gondot másnak sem beöltözni...

Hawnuyu atxen

Azért a szintkülönbség a többiekhez képest...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Szerintem ennyit bármelyikünk megtudna csinálni nem nagy dolog. :D

Zongyu Atxen

Hát ennyit mindenki. Ez nem minőségi "átalakulás", ez kékre mázolás.  :P

Hawnuyu atxen

Legalább ha mintákat festett volna különböző színű kékekből...
Mona Lisa Na'vija, vagy valami... ::)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen


Cassidy

megint eléggé egyszerre jöttek össze a dolgaim,mert a gép haldoklása mellé becsúszott egy kis vízvezeték para és társai,szóval egy kicsit gubancos ez a hét és elég kevés az időm a dolgaimra,de szeretném még ezen a héten legalább félig összeszedni a dolgokat ahhoz,hogy a már emlegetett holdfényconon(várhatóan idén decemberben lesz)minél nagyobb számban vehessünk részt na'vi-ként :)
erre annyi tervem volna egyelőre,hogy utána járok a szükséges anyagok(ruhaanyagok,testfesték,kontaklencse,haj stb.) árainak és kiszámítom,hogy hogyan lehetne ezt a lehető leg kedvezőbben összehozni,mert ugye válság van,szóval nem árt előre tervezni,de úgy érzem azért egyre többen lelkesedtek a beöltözéssel kapcsolatban és erre szeretnék valami nagyon tuti megoldást kitaláln:)
szóval első körben amolyan "forgatókönyvet" írnék egy csoportos na'vi buli kivitelezéséhez,aztán majd meglátjuk  :D

na’rìngä hawnuyu

Míg te Cassidy "amolyan forgatókönyvet" csinálsz, én már a fegyvereket csinálom  8)
Az Íjj elég brutálisnak indul, a Lándzsa nem tom még hpgyan lessz  :P ..Ja és míg el nem felejtem egy tőr se ártana....Hmmm...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

Mivel nem is tudom hova írjam írom ide, hisz ide tartozik!:
Ha esetleg van valaki aki ért az íjakhoz, attól némi segítséget szeretnék  majd kérni.....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Sajnos testvér én nem tudok neked segíteni benne. 8)

Pay'itan

Quoteholdfényconon(várhatóan idén decemberben lesz)
Juhéé!

QuoteHa esetleg van valaki aki ért az íjakhoz
Ezt hogy érted? Mert én pl íjazok, de fogalmam sincs, hogyan elkészíteni egyet.

na’rìngä hawnuyu

Én meg ez az hogy készítek: a lándzsa majdnem gyerekjáték ugye, meg a tőr is, de az íjj..Az alap íjat megcsinálom,de hogy a díszítés satöbbi hogy lessz????
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan

Na látod, arról végképp fogalmam sincs.  ??? :D

Kargarosz

Quote from: na'rìngä hawnuyu on September 05, 2010, 04:54:51 PM
Én meg ez az hogy készítek: a lándzsa majdnem gyerekjáték ugye, meg a tőr is, de az íjj..Az alap íjat megcsinálom,de hogy a díszítés satöbbi hogy lessz????


Szerintem valakit hívjál aki ért hozzá, és az majd segít. :D

na’rìngä hawnuyu

Na ide írom, mert ide Illene  ;D
Tegnap Kif el beszéltük msn en hogy lehetne csinálni  Na'vi férfi nyakláncot...Rendelve kicsit sok érte az a 25 ezer ft  :-[
ma megvettem "szinte" mindent hozzá, csak egy valamit felejtettem el egy szines kék fonalat ... :-*
Sajnálom Kiff, ma még biztosan nem töltök fel képet a kész nyakláncról...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

25 ezer Ft?????? Azért az elég húzós akkor már inkább csinálok magamnak egyet. :D

Fmetoktu pxevopey

25?! Miért nincs "fennakadtaszemem" jel?  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kifkeyä Nari

Quote from: Fmetoktu pxevopey on September 15, 2010, 11:11:57 AM
25?! Miért nincs "fennakadtaszemem" jel?  ;D

Amúgy pontosan 25.500. Ebből 500 az alapanyag, a többi a profit.

Tirea Tawä

Mennnnnyi??   :o :o :o

És ezt melyik elvetemült veszi meg??  ???
Sokkal egyszerűbb sajátot csinálni. Az egyrészt eredeti, másrészt meg kevesebb a munka vele. Gondoljatok bele, hány napot kell dolgozni 25 ezer forintért...
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."