Avatar cosplay

Started by tìngay mungeyu, June 20, 2010, 04:25:53 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

na’rìngä hawnuyu

Vissza a Tpoic témához!!!
Na az az 1 köves Na'vi férfi nyaklánc készülő félben van.....Eddik kb 1500 ft omba került (normális cuccokból) Remélem holnap mér tehetek fel képeket is, akkor majd eldönti mindenki kinek tetszik, és esetleg ki az aki rászánna ekkora összeget.....
Hát Lányok a Női 3 kör köves még egyszerűbb kivéve hogy a zöld átlátszó kőő ritka  :P
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Tirea Tawä

Akkor nekem már Neytiri karkötői kellenének, de mind a három!  ;D

Olyan nagy zöld követ kerestem én is, viszont egyelőre sehol nincs még csak hasonló sem...  :-\
De nem adom fel! Addig nézelődök karkötő-ügyben.  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

na’rìngä hawnuyu

Mint Neytiri nyakláncán van olyasmi zöld kő itt van , és az ő 3 köves nyaklánvát egyszerűbb volt megcsinálni mint Jake ét... Vagyis ami a sajátom lessz :P
A kis nyavajás kb 75% ban van kész, még kicsit fonogatnom kell rajta ezt-azt.......
Ha tényleg beválnak az ékszerek, azt hiszem fogom őket árulni a Vaterán  ;D
Bocsi hogy ma nem tetem fel képeket, de csak holnap leszek mindennel kész  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kifkeyä Nari

Quote from: na'rìngä hawnuyu on September 16, 2010, 02:40:37 PM
Bocsi hogy ma nem tetem fel képeket, de csak holnap leszek mindennel kész  ;D
Pedig nagyon várjuk már...

na’rìngä hawnuyu

Mint ahogy én is hogy hordhassam végre a nyakláncomat, de türelem ékszert terem  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

A türelem mágikus képesség. Azon személyek, akik eme rendkívül bonyolult technikát alkalmazni tudják, képesek nagyjából bármit teremteni.
;D

De legalább nem maradtam le semmiről ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Képet akarok, képet akarok... :)

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

na’rìngä hawnuyu

Nos íme a várva várt nyaklánvom, és a képei--->
a nyakláncom-->http://kephost.hu/share-F645_4C93DA28.html
rajtam-->http://kephost.hu/share-5E92_4C93DA28.html
a Kék fonat része-->http://kephost.hu/share-12E8_4C93DA28.html
A nyaklánc fonott része--->http://kephost.hu/share-FD6C_4C93DA28.html
A nyaklánchoz kelettek:
-Színváltó kék fonal 1 tekercs(8 méter)
-bőr szallag sima(szögletes) 5 db.
-Gömbölyített bőr szál 5db.
-A kékfonott részbe vastagabb merevev zsinór szerű(Én sátorhoz való erős rögzitő zsinórbol vágtam  ;D  8)
-középre a kavics
-pillanatragasztó!
-És ami megfizethetettlen: Rengetek türelem
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

De odamegyek, leütlek, elveszem és máris:
Oeyä tskxe!

Ja, hogy ez nem az a topic ??? ::) :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Sajna mivel középen a hengernél nem feszül a nyaklánc 2 oldala  :-* sajna furin ál kicsit, ezt gyorsan orvosolom..
holnap meg jön még 1 nyaklánc+ karkötő
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

Ja igen ég el nem felejtem!
A nyaklánc kapcsolaása ideiglenes a saját szálakkal, mert eddig normális kapocs félét nem találtam :-\
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Tirea Tawä

Ez nagyon szuper lett!  :D
Megéri türelmesnek lenni!

Mindjárt délután van, hol az a nyaklánc meg a karkötő?   ::) ;D
Kívácsi vagyok már...
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

P.A.'li makto

Akkor itt folytatom a tswin-es témát... Erről a képről van szó:
Szóval: lányok, ha érdekel, nem olyan bonyolult megcsinálni! A legnagyobb bajom vele, hogy a copf, a saját súlyánál fogva, folyamatosan próbálja kihúzni a csatot a hajamból... Persze, ha valaki vállalná, hogy a saját hajamat hozzáfonja a copfhoz, az szerintem sokat javítana a statikai jellemzőin...
Fiúk, nektek pedig úgy tudom elképzelni, hogy az egész fonatot belevarrni egy baseball sapka hátuljába... Ez olyan Norm-os hatást kelt, és tetszőlegesen rövid hajra, vagy akár kopasz fejre is felszerelhető. Szerintem stabilabb is lenne, mint az én csatos megoldásom. (Amit nem érzek 100%-osnak, ezért kérem, hogy akinek kipróbált ötlete van ezen javítani, ossza meg velem!)
Én is próbáltam egy sapkával megerősíteni az egész konstrukciót, és elég jó eredményt lehet vele elérni! Igaz, hogy a na'visságából veszít valamennyit, viszont annál hordhatóbb az utcán... Végül is az nem célom, hogy mindenki ujjal mutogasson rám; "Nééé mááá azt a hülyét! Ez aziszi hogy olyan kék izé!"...

facebook: soaia leNa`vi

Tirea Tawä

A sapkás megoldás nekem tetszik!  :)

Lányoknak pedig össze kéne fonni a saját hajjal, és olyan lenne, mint Grace-nek. Elől pedig kinn hagyni pár kisebb fonatot, és gyöngyöket az aljára... Vagy ezt nehéz megcsinálni?  :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Fmetoktu pxevopey

Én nem értek hozzá; de biztos!  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

P.A.'li makto

Quote from: Tirea Tawä on September 18, 2010, 02:07:24 PM
A sapkás megoldás nekem tetszik!  :)

Lányoknak pedig össze kéne fonni a saját hajjal, és olyan lenne, mint Grace-nek. Elől pedig kinn hagyni pár kisebb fonatot, és gyöngyöket az aljára... Vagy ezt nehéz megcsinálni?  :D
Szerintem megoldható, és nagyon jól is nézne ki... Már kerestem volna olyan csiptethető gyöngyöket is, de nem találtam...  :(

facebook: soaia leNa`vi

Tirea Tawä

Azért gondoltam Grace hajára, mert Neytirié elég bonyolult: befonogatni minden egyes hajtincset... Egyrészt sok munka, ha pedig fodrász csinálja, akkor drága.  :-\

Csiptethető gyöngyök?? Ilyesmiről most hallok először. És ha sima gyöngyöket füznénk fel a fonatra, és alul valamivel rögzítenénk, hogy ne csússzanak le?  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kifkeyä Nari

Legalább a lányok fantáziája már beindult...
Fiuk? A buli kedvéért senki sem bevállalós?

Tirea Tawä

Baseball sapkával már elképzelhető fiúknak is!  ;)

Vicces lenne ennyi na'vi az utcán... Nem akarjuk magunkat kékre festeni, és ágyékkötőben mászkálni?  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás