Avatar cosplay

Started by tìngay mungeyu, June 20, 2010, 04:25:53 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Cassidy

bocsánat,hogy így el vagyok maradozva,de most volt ugye a verseny aztán szépen elhavazódtam a ruha készítéssel+munka stb(hiába napi 24 óra édeskevés ahhoz,hogy minden beleférjen),de mindenképpen annyi helyzetjelentést szeretnék adni,hogy ma elmegyek az új na'vi bőrömért!Mivel nyáron már szépen leteszteltem,hogy teljes testfesték nagyon nem szerencsés,mindenképpen egy festett sztreccs kezeslábast gyártok,ehhez pedig a taylorban (http://www.taylorkellek.hu/index.php3?o=T)veszem meg a lycrát(fürdőruha anyag)Illetve láttam pár elképesztően szép akril festéket ami jó lesz majd a csíkozáshoz+pöttyökhöz és nagyon gondolkodom a fülek lehető leg kedvezőbb kivitelezésén is,persze úgy,hogy most a kellő magasságban legyenek,szóval elindult az új felkészülés,hamarosan jönnek az infók,hogy pl mi mennyibe kerül,illetve mit honnan lehet beszerezni stb,és ha valaki szeretne még ilyen "bőrt" akkor zaklasson bátran,mert ugye minnél többen,annál jobb... :D
Amúgy gondolom már értesültetek róla,de decemberber 18.án lesz az új HoldfényCon!!!!!
http://www.cosplay.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=441&Itemid=76

Kargarosz

Elsőnek is semmi gond örülünk, hogy azért adsz magadról helyzetjelentést, hogy  nem vesztél el. Második mindenképpen, ha sikerül összehoznod a beöltözést kérnék képeket. :D
Harmadik pedig ez a HOldfénycon ez Pesten van ugye? Nem is lenne rossz legközelebbi találkozót ott rendezni de ez még odébb van csak felvetés.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on October 11, 2010, 11:39:19 AM
Elsőnek is semmi gond örülünk, hogy azért adsz magadról helyzetjelentést, hogy  nem vesztél el. Második mindenképpen, ha sikerül összehoznod a beöltözést kérnék képeket. :D
Harmadik pedig ez a HOldfénycon ez Pesten van ugye? Nem is lenne rossz legközelebbi találkozót ott rendezni de ez még odébb van csak felvetés.

Csak pár kiegészítés:
Az örülünk az /klán. (ez gondolom nyilvánvaló volt :D)
Másodszor nem Kargarosz kérne képeket, hanem MI kérnéNK képeket.

Harmadszor pedig erről is volt már szó még régebben, ma Kargarosz ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Hawn látom arc azért van rendesen. 8)
1. Én spec nem tartozok a klánba mivel nem voak Na'vi fan.
2. A képeket elküldheti akár nekem is külön nem?
3. Eddig erről én nem tudtam elnézésedet kérem.

Kiegészíteni engem nem kell tudom mit írok. ;)

Kifkeyä Nari

Ma Kargarosz!

Igaz te inkább aktakukac lennél: Parker Selfridge.

Viszint ha RDA akarsz lennei még te is kiöltözhetsz egy cosplay-re:
avatar cosplay

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on October 12, 2010, 07:33:56 AM
Hawn látom arc azért van rendesen. 8)
1. Én spec nem tartozok a klánba mivel nem voak Na'vi fan.
2. A képeket elküldheti akár nekem is külön nem?
3. Eddig erről én nem tudtam elnézésedet kérem.

Kiegészíteni engem nem kell tudom mit írok. ;)

De, tiszteletbeli tag vagy, ezt is megbeszéltük már, csak néha szívesen tsam sinánk.
Elküldheti, de egyszerűbb, ha rögtön közkinccsé teszi, kefyak?
Semmi baj :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Hatalmas ez a videó Kif. Na de aki bal oldalt van az lenne ''Parker'' beöltözve?

Még az én ruháim is sokkal jobban ütött. ;D

na’rìngä hawnuyu

Quote from: Cassidy on October 11, 2010, 07:28:31 AM
bocsánat,hogy így el vagyok maradozva,de most volt ugye a verseny aztán szépen elhavazódtam a ruha készítéssel+munka stb(hiába napi 24 óra édeskevés ahhoz,hogy minden beleférjen),de mindenképpen annyi helyzetjelentést szeretnék adni,hogy ma elmegyek az új na'vi bőrömért!Mivel nyáron már szépen leteszteltem,hogy teljes testfesték nagyon nem szerencsés,mindenképpen egy festett sztreccs kezeslábast gyártok,ehhez pedig a taylorban (http://www.taylorkellek.hu/index.php3?o=T)veszem meg a lycrát(fürdőruha anyag)Illetve láttam pár elképesztően szép akril festéket ami jó lesz majd a csíkozáshoz+pöttyökhöz és nagyon gondolkodom a fülek lehető leg kedvezőbb kivitelezésén is,persze úgy,hogy most a kellő magasságban legyenek,szóval elindult az új felkészülés,hamarosan jönnek az infók,hogy pl mi mennyibe kerül,illetve mit honnan lehet beszerezni stb,és ha valaki szeretne még ilyen "bőrt" akkor zaklasson bátran,mert ugye minnél többen,annál jobb... :D
Amúgy gondolom már értesültetek róla,de decemberber 18.án lesz az új HoldfényCon!!!!!
http://www.cosplay.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=441&Itemid=76
Na Cassidy most feladtad a leckét nekem..Amúgyí jó lenne kapcsolatban maradni folyamatosan..... Mert Sok kérdésem volna még....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on October 12, 2010, 03:32:06 PM
Hatalmas ez a videó Kif. Na de aki bal oldalt van az lenne ''Parker'' beöltözve?

Még az én ruháim is sokkal jobban ütött. ;D
Nem az a műsorvezető.
Parker te vagy. Igaz Itt nincs Paarker, de ki mondat hogy a gépbe bármilyen RDA-s nem ülhetne fel.
Tehát én a lépegetős jelmezt szerettem volna figyelemdbe ajánlani.

Kargarosz

Na jó, végtére is az AMP-el semmi bajom sincs. De mivel én Parker vaok nem alacsonyodok le arra a szintre, hogy ilyen gépbe beleüljek. Annál én nagyobb ember vaok. ;D ;D

Kifkeyä Nari

Akkor az ing+nyakkendő+exomaszk és egy lógó orr, hogy kitoloncolnak a holdról...
És már mehetsz a Cosplay-ra.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kifkeyä Nari on October 13, 2010, 12:25:47 PM
Akkor az ing+nyakkendő+exomaszk és egy lógó orr, hogy kitoloncolnak a holdról...
És már mehetsz a Cosplay-ra.

Ez de gonosz ;D
(bár véglis nyerne...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Kifkeyä Nari on October 13, 2010, 12:25:47 PM
Akkor az ing+nyakkendő+exomaszk és egy lógó orr, hogy kitoloncolnak a holdról...
És már mehetsz a Cosplay-ra.

Ne, hidd, hogy nem fogok visszatérni a 2. részre. Azért ennyivel azért nem rázzuk le az RDA-t Kérem Szépen.

na’rìngä hawnuyu

Cassidy jólé fel adtad a leckét, mivel itt gyarmaton jelenleg az 5 üzletből egyikben sem lehet kapni lyrca anyagot, rendelni meg... :-*
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz


Cassidy

Nagyon jó a vidi,köszi,hogy feltetted! :D
na'rìngä kedves,ha lycra kell,akkor elmehetek érte!Amúgy is jó lenne,ha pont ugyan olyan bőrszínünk lenne:)
És amúgy megvettem az anyagot+a gyöngyöket(a "szerelmes jelenetes Eywa fás "ruhához")+a csíkoknak való festéket és eddig 3000ből simán megvan!!Tehát lycra bőr kell,már csak azért is mert még így is kevesebb, mint fele annyiba fájt a dolog mint a múltkor csak a testfestékek+ez sokkal praktikusabb!
Amikor megvarrom a kezeslábast,szeretnék videót is csinálni róla,vagy legalább egy jó tartalmas kép dokumentációt,hogy az alapján mindenki könnyen megcsinálhassa a a sajátját,bár elvileg ha tudnék méretet venni valamikor,akkor talán én is kivitelezhetem a "bőröket":)
és jelentem,hogy mostantól igyekszem még inkább részt venni újra a fórumozásban,mert már kb nem is merek felnézni ide úgy el vagyok maradva:(

na’rìngä hawnuyu

Röviden, tömören kének na'viul-->  ;)  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on October 19, 2010, 02:57:49 PM
Röviden, tömören kének na'viul-->  ;)  ;D

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Sok-sok kén, de hogy na'viul hogy van, azt bevallom, nem tudom :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Quote from: Cassidy on October 11, 2010, 07:28:31 AM
bocsánat,hogy így el vagyok maradozva,de most volt ugye a verseny aztán szépen elhavazódtam a ruha készítéssel+munka stb(hiába napi 24 óra édeskevés ahhoz,hogy minden beleférjen),de mindenképpen annyi helyzetjelentést szeretnék adni,hogy ma elmegyek az új na'vi bőrömért!Mivel nyáron már szépen leteszteltem,hogy teljes testfesték nagyon nem szerencsés,mindenképpen egy festett sztreccs kezeslábast gyártok,ehhez pedig a taylorban (http://www.taylorkellek.hu/index.php3?o=T)veszem meg a lycrát(fürdőruha anyag)Illetve láttam pár elképesztően szép akril festéket ami jó lesz majd a csíkozáshoz+pöttyökhöz és nagyon gondolkodom a fülek lehető leg kedvezőbb kivitelezésén is,persze úgy,hogy most a kellő magasságban legyenek,szóval elindult az új felkészülés,hamarosan jönnek az infók,hogy pl mi mennyibe kerül,illetve mit honnan lehet beszerezni stb,és ha valaki szeretne még ilyen "bőrt" akkor zaklasson bátran,mert ugye minnél többen,annál jobb... :D
Amúgy gondolom már értesültetek róla,de decemberber 18.án lesz az új HoldfényCon!!!!!
http://www.cosplay.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=441&Itemid=76
Igen, én is tudtam...és amikor megtudtam....
-Aaaaaaaanyaaaaaaaa! Eeeeeeeelmeeeeeeeegyüüüüüüüüünk.....Uuuuuuugyeeeeee?
És végülis úgy tűnik, a borzasztó nyávogásaim hatásosak voltak. Nah... Hihi.  ;D
Cassidy te is ott leszel?

na’rìngä hawnuyu

Hát ha minden össze jön, nem ő lessz ott az egyetlen na'vi ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,