Avatar cosplay

Started by tìngay mungeyu, June 20, 2010, 04:25:53 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Falóban, volt beszéd róla, hogy csapatostul kivonul a klán, ezt még mindig megtehetjük :D
(hol lesz?)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Cassidy

bazi nagy lótifutiban vagyok megint,de ki lett hírdetve az előrelátható program!!!
Erről ma hajnalban az jutott az eszembe,hogy nem szeretnétek egy kis előadást tartani a na'vi nyelvről?Vagytok itt páran úgy,hogy elképesztő már csak az ötleteléseiteket olvasni,meg hogy épp ki hol tart és csak úgy zuhan a na'vi álla aztán arra gondoltam,hogy a sok okosságot megoszthatnátok a Holdfény conon!Szerintem biztosan sokat érdekelne,és ilyen nyelvtanuló "csoport" tuti csak egy van,tehát nem sok helyről hallhatták az infót(mint pl klingon vagy tünde nyelv esetén)
és
1.népszerűsíthetnénk a klánt
2.színesítenénk a programot
3.mekkora buli lenne már na'vi-ként a na'vi nyelvről csacsogni?:))))
na tényleg futok,de azért remélem rákaptok a dologra,mert akkor máris szólok a szervezőknek!
(ja és továbbra is jöhetnek a plusz na'vik,mert eddig van egy Norm,van Na'rìngä "igazi őslakos"+én mint Neytiri:) )
HC program pedig:
http://www.cosplay.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=446&Itemid=76

na’rìngä hawnuyu

Héééé! 1000 ft a belépő? EZAZ  ;D Jeeeeeeeeeee :P
Amúgy köszönöm / köszönyük a friss infót a conról....
"NYelvi Sarok" Ötletnek Jó ;D ;D...megkel ezt még vitatni :P
"én mint őslakos"? Ez tetszik  ;D-Amúgy honan jött ez????:P
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan

Igen 1000 ft. és a kijelölt standoknál teljes mértékben levásárolhatod. Egyébként  a Hungarocomix-nak van hivatalos lapja is, mivel van itt helye, belinkelem:
http://kepregeny.info/hungarocomix-2010/

na’rìngä hawnuyu

Ez az! Eywa Figyelt rám egész nap!!!!!!!!!!!!
Kész a lándzsám hegye, és a farkincám prototipusa is  ;)
Nem sokára jönnek a képek xd
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

És tessék lássék--->
De leszögezem ez az első kisérletem, ergo Prototipus:P
Ma valahogy Eywa nagyon figyelt rám  ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Már csak ki kell pingálni ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Elég rálépni egyszer-kétszer, és elkékül magától!  ;D

Egyébként jó lesz!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

na’rìngä hawnuyu

Ááá! Azt nem szabad megpróbálni  ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

Nem bizony, mert ha rélépsz, ilyen csúnyán fog rád nézni!  ;D ;D


Hawnuyu atxen

Akkor inkább a tábortűz közelébe sem megyek, mert ez a csúnya nézés már tábort űz :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: Hawnuyu atxen on October 22, 2010, 05:15:58 PM
Akkor inkább a tábortűz közelébe sem megyek, mert ez a csúnya nézés már tábort űz :P
;D ;D ;D hát ez nagyon tetszett!  ;D ;D ;D

Pay'itan

Kicsit olyan, mintha öklendezne. xD

na’rìngä hawnuyu

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Tirea Tawä

Ráadásul magassarkúval! Ki veszi ezt meg?  ???
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Az érzelmeimet ezzel kapcsolatban az olyan kifejezések, mint az "Úr Isten!", vagy "Szentséges ég!" nem fejezhetik ki elég jól...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Cassidyt már anyira ismerem, hogy merjem állítani az övé ezeken bőven túl tesz  (persze amint kész :P );D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Nem azért, de nekem spec eszembe sem jutott arra gondolni, hogy ilyenben fog megjelenni ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Az oké hogy úgy ahogy van borzalmasan van megcsinálva ez a ruha, de hogy hogy kerül egy na'vira magassarkú?  ??? ??? ??? ???