Avatar cosplay

Started by tìngay mungeyu, June 20, 2010, 04:25:53 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tirea Tawä

Na hát ezt kérdezem én is!  ??? Biztos valamelyik leskxawnga sawtute találta ki...

Cassidy még álmában is ezerszer jobbat csinál...
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Quote from: tìngay mungeyu on October 23, 2010, 03:00:55 PM
Az oké hogy úgy ahogy van borzalmasan van megcsinálva ez a ruha, de hogy hogy kerül egy na'vira magassarkú?  ??? ??? ??? ???

Valószínűleg azért, hogy na'vi magasságú legyen... ::)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

psybenyo

Quote from: Tirea Tawä on October 23, 2010, 03:06:43 PM
Na hát ezt kérdezem én is!  ??? Biztos valamelyik leskxawnga sawtute találta ki...

Cassidy még álmában is ezerszer jobbat csinál...

Hát álmomban még én is jobbat csinálok, sőt szerintem bárki.  ;D
"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"

P.A.'li makto

Nekem a második tetszik...  ??? Ez baj...?  ???

facebook: soaia leNa`vi

Pay'itan

Quote from: P.A.'li makto on October 24, 2010, 09:00:47 AM
Nekem a második tetszik...  ??? Ez baj...?  ???

Szerintem nem...Lehet, hogy az ilyenek nem cosplay-re valók, de végülis miért ne csinálhatnának ilyet is? (mondjuk nekem sem nagyon tetszenek  ;D )

na’rìngä hawnuyu

Örülök hogy látlak Pam!  ;) Amúgy a 2. az még a normálisabb  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

Ejha Cassidy mit adtál a kezünkbe  ;)
Nos Kb így kellene kinéznem HoldfényCon-on is: ;D  ;D  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Hajár ;) a fát mellékelik? ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Nem is értem miért ezt a hajas képet tettem fel, mikor a hajamat úgy akartam felnyíratni mint egy harcos..
Na ezt a cuccost kellene decemberre megcsinálni  ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kifkeyä Nari

Quote from: na'rìngä hawnuyu on October 25, 2010, 06:37:06 AM
Nem is értem miért ezt a hajas képet tettem fel, mikor a hajamat úgy akartam felnyíratni mint egy harcos..
Neked nyiratni, nekem növeszteni kellen :)

Kargarosz

Ez a HoldfényCon engem soha nem hozott lázba, de úgy érzem most, hogy így utána olvastam mi lesz a program eléggé felkeltette érdeklődésem. Meg ennyi pénzért hülye az aki nem megy el. Szóval, ha ráérek rám számíthattok persze nem NA'viként aki tanítja a nyelvet mert abból nem lesz semmi se. ;D
Viszont a két bőrszerkós képpel nem tudom mi a probléma jó jó nem az igazi ami Cassidynek van, de pl. az első nekem bejövős nagyon szexi 8) A 2. már inkább életűbb Na'visabb.

P.A.'li makto

QuoteViszont a két bőrszerkós képpel nem tudom mi a probléma jó jó nem az igazi ami Cassidynek van, de pl. az első nekem bejövős nagyon szexi  A 2. már inkább életűbb Na'visabb.
Ugye, hogy ugye?!? Én is ezt mondom! A magassarkú cipő nekem sem jön be, de a többivel mi a bajotok? (Egyszer be is szóltam egy ilyen magassarkús na'vi-nyuszinak, mire azt válaszolta, hogy szeretné látni az én jelmezemet! Felvilágosítottam, hogy nincs rá szükségem, mivel én na'vi vagyok...)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on October 25, 2010, 09:44:49 AM
QuoteViszont a két bőrszerkós képpel nem tudom mi a probléma jó jó nem az igazi ami Cassidynek van, de pl. az első nekem bejövős nagyon szexi  A 2. már inkább életűbb Na'visabb.
Ugye, hogy ugye?!? Én is ezt mondom! A magassarkú cipő nekem sem jön be, de a többivel mi a bajotok? (Egyszer be is szóltam egy ilyen magassarkús na'vi-nyuszinak, mire azt válaszolta, hogy szeretné látni az én jelmezemet! Felvilágosítottam, hogy nincs rá szükségem, mivel én na'vi vagyok...)

Na, ha mindezt na'viul, akkor a kalap padlót fogott ;D
(más kérdés, hogy egyébként is :D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: P.A.'li makto on October 25, 2010, 09:44:49 AM
QuoteViszont a két bőrszerkós képpel nem tudom mi a probléma jó jó nem az igazi ami Cassidynek van, de pl. az első nekem bejövős nagyon szexi  A 2. már inkább életűbb Na'visabb.
Ugye, hogy ugye?!? Én is ezt mondom! A magassarkú cipő nekem sem jön be, de a többivel mi a bajotok? (Egyszer be is szóltam egy ilyen magassarkús na'vi-nyuszinak, mire azt válaszolta, hogy szeretné látni az én jelmezemet! Felvilágosítottam, hogy nincs rá szükségem, mivel én na'vi vagyok...)

Nekem mindkettő tetszik. Jó jó magassarkú hát Istenem, ha valakinek jól áll akkor hordja. ;D
És amúgy el is hitte, hogy te Na'vi vagy? ;D

Hawnuyu atxen

A baj már csak annyi, hogy magassarkúban. az erdőben. egy palulukannal a hátad mögött...
Szerintem kevés ember szeretne ilyen helyzetben lenni, javíts ki, ha tévednék ::) :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Folytassátok Off topicban :P ez Ccosplay 100%ban
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Quote from: na'rìngä hawnuyu on October 26, 2010, 01:26:10 PM
Folytassátok Off topicban :P ez Ccosplay 100%ban
Szerintem teljesen rendjén való a cosplay topicban arról vitázni, hogy elfogadható-e a magassarkú cipő viselése egy na'vi jelmezhez!

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Ma Pam rendben: akkor hozzá szólok én is  :P egy Na'vi Fel ne vegyen olyasféle undormányt  ;D
Na véégre anyi haladást elértem hogy a kxetse-m meg van szinte minden hozzá megfelelő az anyaga is, csakhát össze kéne végre állítani...na meg azt nem tudom még hogy külselye hogyan, s miként lessz...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Én még a hajnál tartok, de ha minden AFROLINE okos, akkor szombatra meglesz :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Akkor most úgymond szinte mindenki jön a Con-ra???  Tök jó lesz. Szerintem én is be leszek öltözve, de nem na'vinak. :D