Avatar cosplay

Started by tìngay mungeyu, June 20, 2010, 04:25:53 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

na’rìngä hawnuyu

Milyen "gyöngyszemeket" lehet a nemzetközi részlegben találni  ;)
Jó, és ...kevésbé jó  ;D cosplayek

Jó szórakozást  ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Demoralizáló elolvasni a kommenteket :P
De néhányan azért tudnak... :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

...Most mellbősége ide vagy oda..de az utolsónak tényleg nem lett rossz a bőrfestése, meg az arca.

Hawnuyu atxen

Ezért mondtam, hogy demoralizálóak a kommentek.
Ha megnézed, asszem az első, vagy második leírja, hogy az utcsónak miért ilyen jó a festése... photoshop-ecsetet használt.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

psybenyo

Quote from: na'rìngä hawnuyu on October 27, 2010, 07:03:03 AM
Milyen "gyöngyszemeket" lehet a nemzetközi részlegben találni  ;)
Jó, és ...kevésbé jó  ;D cosplayek

Jó szórakozást  ;)

Vannak nagyon jól kitalált és kivitelezett kosztümök. Egy-némelyiknél még a festés is élethű.
A hajam kár, hogy levágtam még régen, pedig már egész hosszú volt, és állandó fonás alatt állt, így hasonlóan néztem ki mint egy Na'vi..
Akkoriban még egy kis kék szín és telibenávi lettem volna!  ;D
"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"

Pay'itan

Quote from: Hawnuyu atxen on October 27, 2010, 10:22:19 AM
Ezért mondtam, hogy demoralizálóak a kommentek.
Ha megnézed, asszem az első, vagy második leírja, hogy az utcsónak miért ilyen jó a festése... photoshop-ecsetet használt.
Csak én nem olvastam a kommenteket és most az egyszer bevallom...nem ismertem fel, hogy photoshop...Hűha... :)

Kifkeyä Nari

Elkezdtem kisérletezni ezzel a fejpánttal:

Hozzá kell tenni soha nem csináltam ilyet, de első kisérletre elég elégedett vagyok vele.

Megálmodtam egy fonást, ami jó kérdés mennyire olyan mint az eredeti, de igazából nem tudtam kinézni teljesen milyen lehet az eredeti.
Ezt sikerült kihozni belőlle:



Hawnuyu atxen

Fì'u. Leiu. Txantsan!
Eslő próbálkozásra pedig főleg!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

#268
Hát, fiúk!  :o Kézművességben királyok vagytok! Itt már rám semmi szükség...  :( (Eyktan (eykte?) aysaftxuyuä fül- és faroklógatva jobbra el...)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Mire rájöttem, hogy rosszul írtad :P
Na, majd megmutatom a hajat, amit növesztek, és rögtön ugrándozva térhetsz majd vissza ;D ( :-\ )
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on October 27, 2010, 02:37:00 PM
Hát, fiúk!  :o Kézművességben királyok vagytok! Itt már rám semmi szükség...  :( (Eyktan aysaftxuyuä fül- és faroklógatva jobbra el...)
Áááá
Ne mondj ilyet. Mondjuk ha 6.-áig össze tudnám hozni akkor örülnék, de félek nem jön össze addig.
Pl. még azt sem tudom hogy a végét hogy kellene eldolgozni.
Micst csak cérnával kötöttem össze.

na’rìngä hawnuyu

#271
hatalmas Gratula Kif!!!
Amúgy egyetértek Pammal! A Klánunknak már vannak Kézművesei is..Na és egy lassan hivatásos fegyver készítője aki most egy igen szép lándzsát csinál aminek teljes hegye  kb 50 cm :P  Amúgy pedig Mostmár teljes erővel neki álok készülni a Conra... Főleg mert már megvan hogy nogy kellene kinézni...milyen cuccok kelenek.......
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

Ez hihetettlen menyire lassan haladok a Lándzsámmal:S 2 nap alatt az 50cm es lándzsa hegy kb 50%-ban an van kész  :-\  ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

Quote from: na'rìngä hawnuyu on October 29, 2010, 02:11:21 PM
Ez hihetettlen menyire lassan haladok a Lándzsámmal:S 2 nap alatt az 50cm es lándzsa hegy kb 50%-ban an van kész  :-\  ;)

Ne légy telhetetlen és türelmetlen, vagy telhetetlenül türelmetlen és türelmetlenül telhetetlen... 8) ma na'rìngä, nem hajt a tatár!  ;) :D

Pay'itan

Meg amúgy is..a HC-ig még jó sok idő van!

P.A.'li makto

Quote from: na'rìngä hawnuyu on October 29, 2010, 02:11:21 PM
Ez hihetettlen menyire lassan haladok a Lándzsámmal:S 2 nap alatt az 50cm es lándzsa hegy kb 50%-ban an van kész  :-\  ;)
Jó munkához idő kell!
Amúgy miből készíted? És hogyan? Bárcsak láthatnám folyamatában a készítését! Nincs kedved képekkel dokumentálni az egyes lépéseket? Lehetne egy fegyver-készítő tanfolyamod! + ékszer-készítő tanfolyam... Könyörgöm, aki ért valamihez. ossza már meg a tudását velünk, szerencsétlen tudatlanokkal is!!!

facebook: soaia leNa`vi

psybenyo

Quote from: P.A.'li makto on October 30, 2010, 06:09:15 AM
Quote from: na'rìngä hawnuyu on October 29, 2010, 02:11:21 PM
Ez hihetettlen menyire lassan haladok a Lándzsámmal:S 2 nap alatt az 50cm es lándzsa hegy kb 50%-ban an van kész  :-\  ;)
Jó munkához idő kell!
Amúgy miből készíted? És hogyan? Bárcsak láthatnám folyamatában a készítését! Nincs kedved képekkel dokumentálni az egyes lépéseket? Lehetne egy fegyver-készítő tanfolyamod! + ékszer-készítő tanfolyam... Könyörgöm, aki ért valamihez. ossza már meg a tudását velünk, szerencsétlen tudatlanokkal is!!!

Egy ilyen lándzsa elkészítése igen sok munkát vesz igénybe. Mivel én a fémtechnikában tevékenykedem, vagyis azt tanulom, így van elképzelésem, hogyan is lehetne megcsinálni.
Aki ért, vagyis hogy egy kicsit is konyít a szerkezet-lakatos munkához, annak is komoly munkát jelent egy ilyen igényes munka kivitelezése. Mondjuk azért próbálkozni lehet! :)
"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"

P.A.'li makto

Szerinted a na'vik mennyire értenek a szerkezet-lakatos munkához?!?!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on October 30, 2010, 06:45:39 AM
Szerinted a na'vik mennyire értenek a szerkezet-lakatos munkához?!?!

Ki tudja? Most, hogy ott van Jake, lehet, hogy megtanítgatja majd őket 1-2 dologra :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: Hawnuyu atxen on October 30, 2010, 10:52:48 AM
Quote from: P.A.'li makto on October 30, 2010, 06:45:39 AM
Szerinted a na'vik mennyire értenek a szerkezet-lakatos munkához?!?!

Ki tudja? Most, hogy ott van Jake, lehet, hogy megtanítgatja majd őket 1-2 dologra :P

...és Jake ért a szerkezet-lakatos munkához?  ;D ;D