Avatar cosplay

Started by tìngay mungeyu, June 20, 2010, 04:25:53 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

Abszolút egyetértek! Cserkésszük be!  ;D

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Jöjjön csak alig várom, hogy láthassam öhm...akarom mondani írhassak neki. ;D

P.A.'li makto

Én már bepróbálkoztam nála, most ti következtek! Hívjátok meg ti is, vagy valami...!

facebook: soaia leNa`vi

Zongyu Atxen

Én is amondó vagyok; hívjuk meg.  :D ;)

Kargarosz

Alap el kell hívni csak valakinek beszélni kéne vele. ;D
Aki tud is ;D

Zongyu Atxen

Hy!
I'dont speak english!  ;D ;D ;D

P.A.'li makto

Vállalom a tolmács és a küldönc szerepét, ha megfogalmazzátok a meghívóját magyarul...

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Costa Ricarol hivjuk el talakozni??? ... benne vagyok ;D
Meghivo... pl.: "Gyere leeeeeeeeci!" megfelel? ;) :) ;D
(ne varjatok tolem nagy kreativitast egy teljes napos bevasarlasnak is csufolhato maszkalas utan...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Cassidy

Kaltxí!

picit elhúzódott a bulihétvége,így pár napig nem fórumozgattam^__^;;,de egyetértek,hívjuk őt is klántagnak,ha meg nem beszél magyarul,majd lesz a na'vi a közös nyelv:))))

Zongyu Atxen

Quote from: Cassidy on June 28, 2010, 12:35:38 AM
Kaltxí!

picit elhúzódott a bulihétvége,így pár napig nem fórumozgattam^__^;;,de egyetértek,hívjuk őt is klántagnak,ha meg nem beszél magyarul,majd lesz a na'vi a közös nyelv:))))
Én is ezt mondom. :D

Kargarosz

Kérlek Szépen kis húsom gyere közénk, hogy jobban megismerhessünk ;D
Szerintem lényegre törő ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Cassidy on June 28, 2010, 12:35:38 AM
Kaltxí!

picit elhúzódott a bulihétvége,így pár napig nem fórumozgattam^__^;;,de egyetértek,hívjuk őt is klántagnak,ha meg nem beszél magyarul,majd lesz a na'vi a közös nyelv:))))


Max ha na'viul nem tud elegge (nagyoskodok, pedig en se...), akkor marad az angol.


Quote from: Kargarosz on June 28, 2010, 04:22:56 AM
Kérlek Szépen kis húsom gyere közénk, hogy jobban megismerhessünk ;D
Szerintem lényegre törő ;D

Tamogatom ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

De akkor most ősszel lesz holdfénycon???
Remélem igen, mert arra elmegyek mindenképp.

Kargarosz

Cassidy néni biztos tudja a választ! :D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on June 30, 2010, 01:03:36 PM
Cassidy néni biztos tudja a választ! :D

Hat (HAS)... szerintem orulj, ha megeled, hogy megtudd a valaszt ;D :D
(ez mar Cassidy-tol, illetve az eroszakossagatol fugg)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Nem ártottam még neki, és ő se nekem egyenlőre nincs mitől félni. ;D

Hawnuyu atxen

Ez a sok "meg"... vigyazz, ma 'eylan, kozeledik a talalkozo idopontja! (bar mar tudnank azt is, hogy mikor lesz...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Cassidy

én abszolút nyugibugi vagyok,bár ismerem az egyik főszervezőt,és lehet,hogy tudok rá picit hatni:)
De a rendezvény utáni totálisan pozitív visszajelzés áradatot tekintve szerintem lesz még idén Holdfénycon,csak épp még nem tudni mikor.Ezen kívül lesz még Mondocon(asszem Okt 2-3),de az kifejezetten anime témakörben,szóval nem tudom az kinek jönne be(mert pl sok nem éppen tipikus anime rajongónak az már a "too much" kategória :) )

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Cassidy on July 05, 2010, 02:23:15 PM
én abszolút nyugibugi vagyok,bár ismerem az egyik főszervezőt,és lehet,hogy tudok rá picit hatni:)
De a rendezvény utáni totálisan pozitív visszajelzés áradatot tekintve szerintem lesz még idén Holdfénycon,csak épp még nem tudni mikor.Ezen kívül lesz még Mondocon(asszem Okt 2-3),de az kifejezetten anime témakörben,szóval nem tudom az kinek jönne be(mert pl sok nem éppen tipikus anime rajongónak az már a "too much" kategória :) )

A mostani Animékről lesz szó vagy a régiekről?