Avatar cosplay

Started by tìngay mungeyu, June 20, 2010, 04:25:53 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

Quote from: Kifkeyä Nari on October 09, 2012, 01:40:47 PM
Hobbielektronikás kollegáknak köszönhetően elkészült a próbapanelen a próbaáramkör...
Akinek jó a fantáziája, az kitalálja mi is lesz ez...

Szerintem ez Grace bakancsának a fűzője lesz! Eltaláltam?

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Bár Pam munkája, de kirakom:

P.A.'li makto

Quote from: Kifkeyä Nari on October 17, 2012, 09:14:06 AM
Bár Pam munkája, de kirakom:
Pontosítok: 'Evi és Pam közös munkája, és még csak a harmadánál tart a gyöngyfűzés, de nagyon jól haladunk!

facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

Nagyon ügyesek vagytok, és kreatívak.

Arra gondoltam, hogy ha majd az Avatar 2-ből megjelennek az új fontosabb na'vi karakterekről fényképek, valamint trailerekben mozgóképes anyagok (víz alatt élő? , kínaik által megformált klántagok?, egyéb..), a premierre akár már új felszerelésben jelenhetnétek meg.  :) Vagy legalábbis kibővítenétek jelmezes repertoárotokat pár Avatar 2-s aprósággal. (ruházati kellék stb)
Terveztek ilyet egyáltalán?  ;D


Mindenesetre, ha akkor nem is, de rengeteg dolgotok lesz az Avatar 2-3 után. Gondolom Cameronék számos új na'vi karaktert és ruházatot kreálnak, és a fanok otthon készíthetik a jobbnál jobb cuccokat.  :)

Kifkeyä Nari

Quote from: Krapremp-ti on October 18, 2012, 02:30:43 AM
Nagyon ügyesek vagytok, és kreatívak.

Arra gondoltam, hogy ha majd az Avatar 2-ből megjelennek az új fontosabb na'vi karakterekről fényképek, valamint trailerekben mozgóképes anyagok (víz alatt élő? , kínaik által megformált klántagok?, egyéb..), a premierre akár már új felszerelésben jelenhetnétek meg.  :) Vagy legalábbis kibővítenétek jelmezes repertoárotokat pár Avatar 2-s aprósággal. (ruházati kellék stb)
Terveztek ilyet egyáltalán?  ;D


Mindenesetre, ha akkor nem is, de rengeteg dolgotok lesz az Avatar 2-3 után. Gondolom Cameronék számos új na'vi karaktert és ruházatot kreálnak, és a fanok otthon készíthetik a jobbnál jobb cuccokat.  :)
Gyanítom, hogy előre nem nagyon lesz olyan anyag ami alapján valami komolyabbat lehetne csinálni, de meglátjuk.
Persze bizakodik az ember, de majd meglátjuk. Pl. akkor lehetne talán esélye, ha tartósan fenn tudnánk tartani a kapcsolatunkat a Lightstorm-mal.

P.A.'li makto

Quote from: Krapremp-ti on October 18, 2012, 02:30:43 AM
Nagyon ügyesek vagytok, és kreatívak.

Arra gondoltam, hogy ha majd az Avatar 2-ből megjelennek az új fontosabb na'vi karakterekről fényképek, valamint trailerekben mozgóképes anyagok (víz alatt élő? , kínaik által megformált klántagok?, egyéb..), a premierre akár már új felszerelésben jelenhetnétek meg.  :) Vagy legalábbis kibővítenétek jelmezes repertoárotokat pár Avatar 2-s aprósággal. (ruházati kellék stb)
Terveztek ilyet egyáltalán?  ;D


Mindenesetre, ha akkor nem is, de rengeteg dolgotok lesz az Avatar 2-3 után. Gondolom Cameronék számos új na'vi karaktert és ruházatot kreálnak, és a fanok otthon készíthetik a jobbnál jobb cuccokat.  :)
Bizony, mi is azt reméljük, hogy még jobban felpezsdül az életünk a 2. rész után! Kell majd egy nagy szekrény a na'vi ruháknak... Ami azt illeti, már most is kéne...  :-X

facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

#886
Tényleg most hogy lassan jön a karácsony, a na'vi család tervez egy újabb karácsonyi performancet?  ;D

Kargarosz tesó ennek biztos örülne. ;)

P.A.'li makto

Quote from: Krapremp-ti on October 19, 2012, 07:33:59 AM
Tényleg most hogy lassan jön a karácsony, a na'vi család tervez egy újabb karácsonyi performancet?  ;D
Azt nem, de új kollekciót az Avatar-standra, azt igen! HoldfényCon; jövüüüüünk!  :D
Quote from: Krapremp-ti on October 19, 2012, 07:33:59 AM
Kargarosz tesó ennek biztos örülne. ;)
Ennek még én is örülnék...  :)

facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

Aztán majd videókat tessék csinálni  ;D

P.A.'li makto

Quote from: Krapremp-ti on October 19, 2012, 07:46:09 AM
Aztán majd videókat tessék csinálni  ;D
Ez magától értetődik. De örülnénk, ha személyesen mutathatnánk meg! Budapest nem a világ végén van! És veled még nem is találkoztunk...  ;)

facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

Hát remek lenne, talán majd egyszer, ha úgy adódik.. :)
De az Avatar 2 IMAX 3D premierjén remélem akkor találkozik a csapat...

Hawnuyu atxen

A maximális mozinézési csoportunk asszem 5 volt... rekordot kék dönteni, tehát valami imax-es vetítésre az egész klán tiszteletét teszi.
Vitának / fellebbezésnek / nemakaroknak helye nincs.
Uff

Aszt hiszem mind egyet értünk ^^
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Krapremp-ti

Elsőosztályú megvalósítás


Kargarosz

NA ez egy csinos kék maki. ;D

Az RDA elfogadja idehaza. :)

Krapremp-ti

Mi újság a na'vi család háza táján?  :)

Kifkeyä Nari

Quote from: Krapremp-ti on October 29, 2012, 05:44:37 AM
Mi újság a na'vi család háza táján?  :)
Ez:

Egy vagy egy hernyó, vagy....

Kargarosz

http://haerdekel.hu/kek-sarkany-blue-dragon-glaucus-atlanticus-video/

Bakker ezt most nézem az oldalatokon mik vannak mintha Pandora medencéjéből horgászták volna ki.

Krapremp-ti

Quote from: Kifkeyä Nari on October 29, 2012, 02:38:44 PM

Ez:

Egy vagy egy hernyó, vagy....

szabad a gazda.


Krapremp-ti

Ez igen, nem jöttem volna rá  :)