Avatar cosplay

Started by tìngay mungeyu, June 20, 2010, 04:25:53 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Krapremp-ti

Valami megjegyzés:
Igazán kitettek magatokért, a portékáitok lenyűgözőek, igényes és szép avataros tárgyak díszelegtek az asztalon, a jelmezek remekül néztek ki, a kedves kis narrátor nagyon aranyos volt.  :P ;D

Látszik, hogy kreatívak vagytok, és a képzőművészeti irányzat jeles tárháza bontakozott ki az asztalnál és közvetlen környezetében.
Kif és Pam és Kicsi Én az ország legjobb na'vi családja, ez nem vitás.  Ejwa őrizze meg e jó szokásotokat, és évről évre gyarapodjon tárházatok minden apró kis kincse.

:) :D 8)

P.A.'li makto

Quote from: Krapremp-ti on November 29, 2012, 03:44:02 PM
Valami megjegyzés:
Igazán kitettek magatokért, a portékáitok lenyűgözőek, igényes és szép avataros tárgyak díszelegtek az asztalon, a jelmezek remekül néztek ki, a kedves kis narrátor nagyon aranyos volt.  :P ;D

Látszik, hogy kreatívak vagytok, és a képzőművészeti irányzat jeles tárháza bontakozott ki az asztalnál és közvetlen környezetében.
Kif és Pam és Kicsi Én az ország legjobb na'vi családja, ez nem vitás.  Ejwa őrizze meg e jó szokásotokat, és évről évre gyarapodjon tárházatok minden apró kis kincse.

:) :D 8)
Ámen.
:)
És köszönjük.

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Köszönöm szépen én is a videót.  Nagyon jó, hogy mindig készültök valami újdonsággal csak így tovább.
Kérdés: Akik oda mentek hozzátok igazából mit kérdeztek tőletek? Vagy mos elég kevés volt a vendégetek?

A másik meg, hogy az az új könyv amit Kif. vett az pontosabban miről is szól?

P.A.'li makto

A legtöbben a szótárba lapoznak bele, néhányan meg is akarták venni. A kések is népszerűek, főleg a fiúk körében. A lányok meg atokirina'-t szeretnének venni, de persze semmit nem adunk el.  :)
Meg szokták kérdezni, hogy magunk készítjük-e a cuccokat. Meg hogy mennyi időbe telik ezt vagy azt megcsinálni. Ezek a leggyakoribb kérdések.
Néhányan nagyon érdekes beállítású képeket kérnek velünk, de sajnos ezek a fényképek soha nem jutnak el hozzánk!

Ami a könyvet illeti: arról szól, hogy milyen tudományos alapjai vannak a Cameron által megálmodott Avatar Univerzumnak. Vannak benne olyan háttérinformációk, amelyek sem a Filmből sem a korábbi könyvekből nem ismerősek. Leírja, hogy milyen földi létformákat és természeti jelenségeket vettek alapul a pandorai világ megformálásához. És hogy mit változtattak meg ezeken, és hogy miért.
Elég nehéz a szövege, ezért nehezen boldogultam vele, de azért élveztem az olvasását. Néhány oldalanként odaszaladtam Kifhez, és ... "azt tudtad, hogy ...?" kezdetű fordításokkal bombáztam őt.

Pl. megtudtam, hogy az amerikai indiánoknak nem volt lovuk, mert már évszázadokkal korábban kihaltak. Az európai gyarmatosítók vitték be a mai musztángok őseit, azóta lovagolnak a rézbőrűek is!
Az ikránnak pedig azért van 2 pár szeme, mert az egyiknek nappali fényviszonyok mellett veszi hasznát, a másikat pedig éjjel használja...
:)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Az igen pont egy ilyen könyvet hiányoltam eddig az Avatarból. Remélem egyszer azért megjelenik magyarul is.

Azon nem gondolkodtatok el, hogy több mindent csináltok mindenből, és jó pénzért eladjátok?  :)  örömmel megcsináljátok, és még jól is jártok vele.

Én se tudtam miért van 2 pár szeme az ikrannak, de most már ezt is tudom. Cameron hihetetlen precízen megalkotta az egész Pandorat. Egy pár mondatot tudnál nekem írni mik azok a dolgok amik filmből sem pedig könyvből nem ismerősek kíváncsiságból kérdem annál a résznél mit írnak.

P.A.'li makto

Itt egy másik videó, amit Kif csinált.
AVATAR STAND #2 / B

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Remek lett köszönöm szépen. :)

Kifkeyä Nari

Nini mi ez?
Tán nem hogy megérkezett Kínából a lebegtetőm? :)

Avatar flotation

Kargarosz


Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on December 08, 2012, 12:06:22 PM
Nagyon pöpec! :)
Lesz egy jobb video is, de most a youtube betegeskedik...


Kargarosz

Remek ez is már csak egy igazi Unobtanium kell rá, és minden okés. :)

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on December 10, 2012, 12:24:13 PM
Remek ez is már csak egy igazi Unobtanium kell rá, és minden okés. :)
Azért attól több.
A tányér aljára kell egy dombornyomott RDA logó, és az oldalán is kell még kissebb akaítás.

Krapremp-ti

A barkácsműhelyben készül mostanában valami jelmez, mütyűr, motyó vagy egyéb?

Kifkeyä Nari

Ez készült!

Már csak össze kell rakni a már eddig elkészült rendszerrel. Csak egy kis ólom kell a kiegyensúlyozáshoz. (amúgy valaki nem tud valami kevésbé mérgező, de nehéz dolgot?)

Krapremp-ti

Ez igen, jól meg van csinálva  :)

Nem tudom...talán a nikkel?

Krapremp-ti

Az milyen klassz lenne, ha kitalálnátok valami na'vi kütyüt, és Cameronnak megtetszene, és felhasználná a folytatásokban.
pl egy na'vi nyaklánc, szerszám egyéb.  :P

P.A.'li makto

Quote from: Krapremp-ti on March 04, 2013, 05:02:25 AM
Az milyen klassz lenne, ha kitalálnátok valami na'vi kütyüt, és Cameronnak megtetszene, és felhasználná a folytatásokban.
pl egy na'vi nyaklánc, szerszám egyéb.  :P
Nekünk már az is klassz, ha a Cameron által kitalált kütyüket sikerül megcsinálni!  :)
Pl. Mo'at gyöngyös felsője legjobb tudomásunk szerint csak számítógépes grafikaként létezik. (Még a kiállításon sincs elkészített darab.) Gőzerővel dolgozunk rajta, hogy nekünk legyen az első a világon, ami valóban gyöngyből van, és hű a filmbeli darabhoz!
Láttunk ugyan Mo'at cosplayt ebben a piros ruciban, de az fonálból volt. Én akarok lenni az első!!  :) És az bizony nem kis durranás lesz; már a félkész ruhára is rácsodálkoztak az emberek, mert iszonyat mennyiségű gyöngy (és munka) van benne!  :)

facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

De érdekes lesz látni, hogy a vízalatti világban élő na'vik??? milyen öltözködési stílusban jelennek meg.

Talán 4-5 év múlva mehettek az óceánok partjára kellékeket gyűjtögetni  ;) :D (kagyló egyéb)

Krapremp-ti

Igényes cosplay
a karkötő és az egyéb díszek tetszetősek