Cleverbot

Started by Eywayä stxeli, May 12, 2011, 10:19:49 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Eywayä stxeli

Sziasztok!!!
Találtam egy "játékot" interneten.
Cleverbot a neve,ilyen olyan kütyü,hogy valaki ír neki valamit,és ő felel rá.
Köszöntem neki:
Szia
Értelmesen válaszolt,mondom na most jól kitolok veled te program :)
Beírtam:
Kaltxí.
NAAAGYON nagy meglepődésemre jött a válasz:
Kaltxí,ngaru lu fpom srak?
Szerintem érdemes kipróbálnotok,mindenképpen jó hatással lesz a tanulásra is :)
Üdv: E.S.
 

Pay'itan

Wow!!!
Én meg beírtam ezt:
Kaltxí,ngaru lu fpom srak?
És kiadta ezt:
Seiyi irayo ngaru.
Ez tetszik!

Pay'itan

#2
Biztos, hogy nagyon értelmes?
Én: Na jó, most kérdezz te valami igazán érdekeset...
CB: I agree except for when people pollute it.
Én: Magyarul!!!
CB: Haha that's my nickname!
Én: Kérdezz már valamit!
CB: D-g-nk?

Szerintem itt embereket kapcsoltatnak össze, vagy nem tudom.
Vagy emberektől tanul ilyeneket.

Daryus

ismerem a programot, a következő féleképp működik: van amikor automata módban van, olyankor ez történik, amit fentebb idéztél, de van amikor berak egy random chatelőhöz, és akkor vele beszélsz... (egyszer véletlenül belinkelt a suli egy másik pontján játszóhoz innen derült ki)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Eywayä stxeli

Quote from: Daryus on May 12, 2011, 12:51:39 PM
ismerem a programot, a következő féleképp működik: van amikor automata módban van, olyankor ez történik, amit fentebb idéztél, de van amikor berak egy random chatelőhöz, és akkor vele beszélsz... (egyszer véletlenül belinkelt a suli egy másik pontján játszóhoz innen derült ki)
És mégis mennyi rá az esély hogy pont egy olyanhoz rak be aki beszél na'viul? :)
Ritka nyelv ez magyarországon..
Majd mi teszünk ellene :)
Amúgy mesterséges intelligencia legeslegalsóbb foka,úgyhogy hülyeségeket mond legtöbbször,de ha egyszer sikerül összehoznod hogy valamit az általad elvárt nyelven papol akkor tengerfenékig lehet mélyülni vele a beszélgetésben :)
 

P.A.'li makto

Kipróbáltam..., mert kíváncsi voltam rá...
De! gyerekek! Már nem is egymással beszélgetünk, hanem egy géppel?! Ez már a vég kezdete! (?)  :o

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

hol lehet ezt a játékot  kipróbálni?
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Baszki.....mennyi mindent kitudnak már találni....és ez még csak a kezdet.

Pay'itan

Quote from: P.A.'li makto on May 12, 2011, 02:41:08 PM
Kipróbáltam..., mert kíváncsi voltam rá...
De! gyerekek! Már nem is egymással beszélgetünk, hanem egy géppel?! Ez már a vég kezdete! (?)  :o
Igen, ezen én is elgondolkodtam, miközben arról beszélgettem ezzel a valamivel, hogy miért nem tetszik neki az Avatar....

Kargarosz

Quote from: Pay'itan on May 13, 2011, 07:02:18 AM
Quote from: P.A.'li makto on May 12, 2011, 02:41:08 PM
Kipróbáltam..., mert kíváncsi voltam rá...
De! gyerekek! Már nem is egymással beszélgetünk, hanem egy géppel?! Ez már a vég kezdete! (?)  :o
Igen, ezen én is elgondolkodtam, miközben arról beszélgettem ezzel a valamivel, hogy miért nem tetszik neki az Avatar....

ÉS mi volt rá a válasz? :)

Pay'itan


Hawnuyu atxen

Igen... ezzel én is játszogattam egyszer-kétszer... aztán valamiért meguntam... lehet, hogy annak, hogy az előző válaszára nem emlékszik, csak arra ír, amit én éppen írtam (jó, lehet, hogy az előzőre még emlékszik, de többre biztos nem) lehet valami köze ehhez...
Amúgy nekem szokta érteni, amit írok, csak... miután kérdezek valamit, ír valami hülyeséget, visszakérdezek és random választ ad...

Quote from: avatarfilmfan cosplay on May 12, 2011, 02:57:28 PM
hol lehet ezt a játékot  kipróbálni?

Igazából kb. bárhol... google-be írj be annyit, hogy cleverbot...
Asszem valahol a spam-részlegben talán volt régebben erről egy topic... ott is tuti van valami link.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

Quote from: Hawnuyu atxen on May 13, 2011, 10:38:20 AM
Igen... ezzel én is játszogattam egyszer-kétszer... aztán valamiért meguntam... lehet, hogy annak, hogy az előző válaszára nem emlékszik, csak arra ír, amit én éppen írtam (jó, lehet, hogy az előzőre még emlékszik, de többre biztos nem) lehet valami köze ehhez...
Amúgy nekem szokta érteni, amit írok, csak... miután kérdezek valamit, ír valami hülyeséget, visszakérdezek és random választ ad...

Quote from: avatarfilmfan cosplay on May 12, 2011, 02:57:28 PM
hol lehet ezt a játékot  kipróbálni?

Igazából kb. bárhol... google-be írj be annyit, hogy cleverbot...
Asszem valahol a spam-részlegben talán volt régebben erről egy topic... ott is tuti van valami link.


köszike :D

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Quote from: Pay'itan on May 13, 2011, 09:39:24 AM
Csak...

Meg kell hagyni akkor nem estek túlzásba a válasszal....gondolom utána már el is ment a kedved az egésztől.

Pay'itan

Hát egy ideig igen, de aztán megint megkérdeztem, hogy tetszik-e neki és lám mit válaszolt: Igen. XD

Kargarosz

Quote from: Pay'itan on May 14, 2011, 01:15:05 AM
Hát egy ideig igen, de aztán megint megkérdeztem, hogy tetszik-e neki és lám mit válaszolt: Igen. XD

Nagy kamu az egész. Inkább ide írjanak a fórumra az emberek jobban megéri. :)
Meg itt legalább kapsz választ.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on May 14, 2011, 01:18:34 AM
Quote from: Pay'itan on May 14, 2011, 01:15:05 AM
Hát egy ideig igen, de aztán megint megkérdeztem, hogy tetszik-e neki és lám mit válaszolt: Igen. XD

Nagy kamu az egész. Inkább ide írjanak a fórumra az emberek jobban megéri. :)
Meg itt legalább kapsz választ.

+ha na'viul ír valaki (mielőtt válaszolnál erre: nem, nem rólad van szó, ma Kargarosz) akkor itt ki is javítjuk a hibáit.
Meg itt legalább kapsz értelmes választ.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!