James Cameron

Started by Kargarosz, January 29, 2011, 01:05:40 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Krapremp-ti

Ahogy görgetjük le az oldalt, nagyon jó megfigyelni a merülést
http://deepseachallenge.com/

Amúgy már 7000m mélységbe lemerült a minap Cameron, az volt a próbamerülés  :)

Kargarosz

Nagyon komoly az oldal. Bakker remélem tényleg nem lesz baja az öregnek. Hatalmas nagy dolog lesz ez tőle a nagyvilágnak, ha sikerülnek a minták, és a képek. Eszméletlen az öreg, hogy mi mindent megtesz egy filmért már most díjazom. Gyerünk Mester mutasd meg, hogy mindig tudsz valami újat mutatni. :)

Kargarosz

Krampesz tesó hol tart Mr. Cameron a merüléssel? Van e valami hír?

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on March 20, 2012, 03:02:03 PM
Krampesz tesó hol tart Mr. Cameron a merüléssel? Van e valami hír?
"Kapcsoljuk mélytengeri tudósítónkat, Krampesz Krapremp-tit... halló..."
*zúgás, recsegés és sistergés a vonalban*

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

'' Az RDA várja a további fejleményeket mihamarabbi választ kérek''  ;D ;D

Krapremp-ti

A Krampusz jelent  ;D
http://www.hirado.hu/Hirek/2012/03/20/08/James_Cameron_keszen_all_a_melytengeri_expediciora.aspx

Nagyon érdekes cikk az egész kalandról.
Szerdán már ott fog csücsülni Cameron a Föld legmélyebb pontján.
Hihetetlen élményben lehet majd része.
Több merülést is tervez. Mintákat gyűjt, 3D-s kamerájával folyamatosan veszi az ott élő élőlényeket és képződményeket.


Kargarosz

''Adást vettem''  ;D ;D

Több merülést tervez? Nem szívbajos az öreg....egyszer se mernék lemenni nem, hogy többször...Veszélyes dolog ám ez remélem a legjobbakat Cameron mester. A felvételekre, képekre pedig nagyon kíváncsi vagyok mit fog kreálni lent.


Kargarosz

Hála az égnek, hogy jól van az öreg. Viszont ahogy olvastam így is volt pár cinkes dolga lent, és a 6 óra helyett hamarabb 3 óra múlva jött fel. Ráadásul többször akar lemerülni nem nyugszik az öreg, ha van egy cél azt mindenképp eléri csak ne legyen baja.

A képeket, videókat izgatottan várom. :)

Kargarosz

A Titanicról nincs hír, hogy mennyire lett ütős a 3d-je? Meg, hogy bevételbe hogy áll Krampesz?

Krapremp-ti

Még csak egy díszbemutató volt Londonban a minap.
Két hét múlva hajóz ki a mozikba a film, akkor már lehet arról olvasni, mennyi az annyi  :)

Cameron egy dokumentumfilmet forgat erről a pár merülésről.
Azt nyilatkozta, hogy közben az Avatar 2 előmunkálatai a háttérben megkezdődtek.

Kargarosz

''Azt nyilatkozta, hogy közben az Avatar 2 előmunkálatai a háttérben megkezdődtek. ''

Remek hír. Remélhetőleg majd lassan beindul majd az info áradat. Bár, ha 2015-2016-re várható a 2. rész akkor az még messze van nagyon.

Krapremp-ti

James Cameron rendezi a Prometheus 2-őt?
http://filmtrailer.hu/filmhirek/james-cameron-rendezi-a-prometheus-2-ot/

"Ez vicces. Amikor a Fox először megkérte Ridley-t, hogy csináljon egy újabb Alien filmet, ő inkább valami eredetit szeretett volna készíteni ahelyett, hogy a franchise-t folytatja. Amikor megkeresett engem, én éppen az Avatar-on dolgoztam." – mesélte. "Leültünk és beszélgetünk az Alien-ről, és megláttuk, hogy a sztoriban hatalmas lehetőségek rejlenek. Honnan jöttünk? Mi jelent embernek lenni? Ezek olyan dolgok voltak, amiket Ridley eredetinek talált, és be akart építeni a filmbe".
Cameron így folytatta: "Nem tudom, Rdley nem gondolta-e meg magát, de ezek alatt a korai beszélgetések alatt azzal az ötlettel állt elő, hogy én rendezem meg a folytatást. Ezért van még további űr a Prometheus és az Alien között. Itt válaszolnánk meg a kérdéseket, amiket a Prometheus felvet."
Amikor rákérdeztek, hogy ez azt jelenti-e hogy ő akarja rendezni a Prometheus 2-őt, Cameron így felelt: "Meglátjuk. Jelenleg az Avatar 2-őn dolgozom, ha a Fox meg akar várni... meglátjuk, mi lesz."

Kargarosz

GOndolom Áprilisi tréfa volt. :)

Krapremp-ti


Kargarosz

Hatalmas!  ;D ;D

Úgy hallottam, hogy a Titanic 3d-je úgy, hogy konvertált egész jó. Cameron kihozta megint a maximumot, de még a filmet nem láttam.

P.A.'li makto

Őszinte legyek? Egy héten belül ma néztem meg másodszor a Titanicot, és egyre inkább szent lett a szememben ez a film is. Rosszul esik, hogy tréfát űznek belőle. Vagy csak nincs humorom...

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

3d-sen sasoltad meg 2-szer? Mert akkor leírhatnád nekem, hogy konvertált verzióhoz képest ad e pluszt a film.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on April 08, 2012, 12:25:02 PM
3d-sen sasoltad meg 2-szer? Mert akkor leírhatnád nekem, hogy konvertált verzióhoz képest ad e pluszt a film.
Nem, csak az eredetit. Nem is vonz túlságosan a 3D változat, bár még nem kizárt, hogy megnézem azt is. Nekem 2D-ben is nagyon hatásos ez az alkotás!
Visszatérve: Addig oké és vicces a "tréler", hogy kirepül a jég a nézőtérrre,vagy hogy Rose szembeköpi a vászonról a fickót, de a tragédia robbantásos-akció-burleszkké alacsonyítása már nem tetszik.

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz