James Cameron

Started by Kargarosz, January 29, 2011, 01:05:40 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Krapremp-ti

James Cameron egy új vállalatot alapított.
Planetary Resources Inc idegen világok, bolygók aszteroidák ásványkincseinek kiaknázása a cél
Most jelentették be
http://www.foxnews.com/scitech/2012/04/21/google-and-james-cameron-to-hunt-for-natural-resources-on-asteroids/

előzmény magyarul
http://tudomany.ma.hu/tart/cikk/h/0/129740/1/tudomany/Googleek_James_Cameron_es_Charles_Simonyi_hatalmas_dobasa


Hehe szóval Cameron az RDA és WeylandYutani féle hibrid vállalat egyik fejese, na szép  :)

Kargarosz

Az öreg tele van pénzel azt csinál amit akar csak jönne már az a 2. rész...

Hawnuyu atxen

Ooooké... szóval Cameron rendez egy filmet arról, hogy milyen gonosz lesz a cég, amit kicsivel később megalapít? ;D
Bár az ötlet jó, az biztos :)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Shauni

Fiúk, senki sem menekülhet elég messzire, Cameron is megmondja...  :D


Kargarosz

Kéretik egy kis Magyar fordítást. Mi a mákoscsigáspiskótáról van szó?  :)

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

Kész van :)
Ezt sikerült összehoznom  :-[
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

No igen csak valamiért nem tudom kinagyítani , és így nem látni betűket. :)

Ayane-chan

Quote from: Kargarosz on April 29, 2012, 10:27:27 AM
No igen csak valamiért nem tudom kinagyítani , és így nem látni betűket. :)
mentsd le, és akkor ki tudod nagyítani ;)
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Shauni

Úgy tök homályos az egész... Legalábbis nálam.  :( Pedig jónak néz ki így kicsiben.

Na, mindegy, itt van nagyjából:
Szóval, itt vagyok a legtávolabbi pontján a Föld bolygónak.
Mindezt az időt, energiát és technológiát elvette, hogy elérjem
És a legmagányosabb embernek éreztem magam a bolygón
Teljesen elvágva az emberiségtől, esély nélkül a menekülésre egy olyan helyen, amit emberi szem még sosem látott
És...
A feleségem hív
Ami persze nagyon aranyos volt
De legyen ez egy lecke a férfiaknak
Azt hiszitek, megszökhettek, de nem tudtok.

Ayane-chan

#130
tudtam, hogy el fogom rontani :'(
igazából így kéne kinéznie, nem tudom, miért lett homályos
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Köszönöm Szépen a fordítást, és a nagyítást.  Na igen, ha az asszony hív nincs mit tenni fel kell venni. ;D ;D

Ayane-chan

Nincs mit. :D (Közben rájöttem, hogy én mentettem el először rossz formátumba a képet. ^^" )
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

http://filmdroid.blog.hu/2012/06/30/cirque_du_soleil_egy_vilag_valaszt_el_elozetes

Úgy látszik ebbe még producerként beszállt Cameron nagyon jól néz ki.

http://filmdroid.blog.hu/2012/06/30/top_10_filmek_amelyek_nem_keszultek_el

Meg nem valósult filmtervek. Szinte az összeset megnéztem volna, ha elkészül, de amit a legjobban bánok a Cameron féle Pókember ami sötétebb, komorabb lett volna mint a mostani Batman nagy kár érte. A másik meg a Keresztes hadjárat Swarcival teljes mértékbe eltudtam volna képzelni a szerepre.

Kargarosz

Született: 1954. augusztus 16., Kapuskasing, Ontario, Kanada
Jelenleg 58 éves.
Egyéb művésznevek: John Carson

Boldog Születésnapot a mesternek. Amit eddig letett az asztalra mai napig etalonok, és felejthetetlenek.

Remélem még sokáig fog a filmjeivel boldogítani minket!

P.A.'li makto

Eywa éltesse nagyon sokáig! (Azt hittem, öregebb...  :o)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Mondhatni a középkorosztályba mozog az öreg se nem fiatal, de se nem öreg.

Örülök, és hálát adok a Jó Istennek, hogy az ő idejében születhettem meg.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on August 16, 2012, 05:44:17 AM
Mondhatni a középkorosztályba mozog az öreg se nem fiatal, de se nem öreg.

Örülök, és hálát adok a Jó Istennek, hogy az ő idejében születhettem meg.
Milyen igaz: ha 100 évvel korábban születsz; NO AVATAR!

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Oh....nem csak, hogy Avatar....

Amiket már ő letett az asztalra azok mind örök filmek. Terminator 1-2 mai napig nézek meg jeleneteket belőle a 2. rész pedig egyszerűen etalon...az Alien 2 ről nem is beszélve, és még sorolhatnánk. Ez az ember, ha filmet rendez a fél világ megmozdul. Kajak még aki egyáltalán nem jár moziba vagy csak alig egy Cameron mozit nem hagyna ki.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on August 18, 2012, 06:15:19 PM
Oh....nem csak, hogy Avatar....

Amiket már ő letett az asztalra azok mind örök filmek. Terminator 1-2 mai napig nézek meg jeleneteket belőle a 2. rész pedig egyszerűen etalon...az Alien 2 ről nem is beszélve, és még sorolhatnánk. Ez az ember, ha filmet rendez a fél világ megmozdul. Kajak még aki egyáltalán nem jár moziba vagy csak alig egy Cameron mozit nem hagyna ki.
"ha 100 évvel korábban születsz", akkor:
- NO AVATAR
- NO Terminator 1-2
- NO Alien 2
- NO és még sorolhatnánk