James Cameron

Started by Kargarosz, January 29, 2011, 01:05:40 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

A Mélység titka című filmje nem lett akkora siker sőt meg is bukott jóformán a pénztáraknál így nem annyira ismert mivel egy komolyabb sifiről van szó valahogy nem nyerte el a nézők tetszését,   pedig zseniális film az is. Nem tudom  ki az aki nem látta, de pótolja be mindenképp. Két tűz között is mesteri akció vígjáték...a Titanicba meg lehet sok a nyali fali, de ahogy elsüllyesztette a ladikot az mai napig egyszerűen bámulatos 97-be volt a film, és 2012-őt írunk. Komolyan mondom még simán leadhatnák a mozik...a Terminator 2-őt úgyszintén. Egyszerűen a faszi megelőzi a korát egy zseni nem kérdés. Arról nem is beszélve, hogy maximalista addig csinál egy jelenetet amíg ő azt nem mondja rá, na  gyerekek ez így rendbe lesz.

Tudom már unjátok, hogy Istenítem állandóan az öreget  :) Nem tudom, hogy a földön létezik e nálam nagyobb Cameron fan, ha igen az már durva. ;D

Kargarosz

http://filmdroid.blog.hu/2012/09/14/majdnem_james_cameron_rendezte_a_jurassic_parkot#comments

Jó volt a családias Spielberg mozi sőt az első kettő rész nálam alapfilm, de megnéztem volna szívesen egy Cameron félét ami komolyabb.


Kargarosz


P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on October 18, 2012, 09:08:41 AM
Jóóóó! Tetszik!  :)
Megnéztem ezt a részt, és jó...
A színvonal túl lent van. Ezért lemerült "azért a bizonyos lécért", és fel hozta a mélységből, és adott egy újjabb esélyt az embereknek...
És ahogy ez után foglamazott: most pedig "Irány az Avatar 2 forgatása"  :)

Kargarosz

#146
Tényleg azt lehet tudni, hogy fog e még lemerülni az öreg?

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on October 18, 2012, 01:16:09 PM
Kérni is akartam, hogy valaki gyorsba fordítsa már le nékem, de Kif előre gondolkodott.  :)
Én nem fordítottam semmit.
Én a részt néztem meg, és összefoglaltam JC jelentőségét benne.

Kargarosz

Igen azóta már én is észrevettem Kif, és töröltem az írást.

Krapremp-ti

James Cameron to Produce & Direct 'The Informationist' Adaptation
http://www.firstshowing.net/2012/james-cameron-to-produce-direct-the-informationist-adaptation/

Hoppá hoppáá, egy könyv alapján készül rendezi filmet Cameron.
El kell majd olvasni előtte mindenképp , mert elég izgalmasnak hangzik.

Kargarosz

Remek hír legalább nem csak az Avatarral akarja befejezni pályafutását. Viszont ahogy lefordítottam azt írják, hogy ez a Adaptáció még lehet hamarabb fog jönni mint a Battle Angel. Mondjuk én azt is nagyon várom. Bár ezek még nagyon messze vannak.


Krapremp-ti

Lassan újra kéne néznem a Terminator 2-t. Hatalmas film! Egyik kedvencem tesó :)

Kargarosz

Az nem hatalmas barátom, hanem a filmtörténelem egyik legjobb szájöns fiksöne.  :)


Hawnuyu atxen

Quote from: Krapremp-ti on November 03, 2012, 11:55:08 AM
Lassan újra kéne néznem a Terminator 2-t. Hatalmas film! Egyik kedvencem tesó :)

Nemtom... kéne hozzá telefonálni egyet... "Van egy érméd?"
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

AMC Exclusive - Ang Lee & James Cameron Talk LIFE OF PI in RealD 3D

Ha jól értelmezem itt Ang Lee filmjét Cameron 3d-és technikájával vették fel? Amúgy bitang jól néz ki az előzetes nem is tudtam e filmről, de ezt meglessük.

Kargarosz


Krapremp-ti

James Cameron fimjei egy poszteren


Kargarosz

Huh....ez valami brutál állatul néz ki. :)

Na most a két tűz között rajza az ott középen lenne nem? Mert a többi stimmel.

Krapremp-ti

A True Lies az jobb szélen van, a vadászgép a filmből.