James Cameron

Started by Kargarosz, January 29, 2011, 01:05:40 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz


Krapremp-ti

#41
"Az emberek nem akarnak visszamenni a hétköznapokba. Itt érezhetik Pandora illatát" :)

Ez a lényeg...Érezni akarom Pandora illatát. Nem akarok ezen a bolygón tovább élni. ;D
I don't want to live on this planet anymore

Kargarosz

Örülök ennek a hírnek kifejezetten mert Cameron papa azért nem tétlenkedik csak ugye mindenhez idő kell. Jönnek majd az Avatar parkok lesznek könyvek, és még kitudja még mi....A mester nagyban gondolkodik, és ezt vártam tőle merjen nagyot álmodni. Remélem Pesten is lesz majd valami hasonló Avatar park idővel.

Pay'itan

"Az emberek itt érezhetik igazán Pandora levegőjének illatát..."
Azért remélem, hogy exomaszkot adnak...;)

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on September 25, 2011, 03:49:45 AM
Örülök ennek a hírnek kifejezetten mert Cameron papa azért nem tétlenkedik csak ugye mindenhez idő kell. Jönnek majd az Avatar parkok lesznek könyvek, és még kitudja még mi....A mester nagyban gondolkodik, és ezt vártam tőle merjen nagyot álmodni. Remélem Pesten is lesz majd valami hasonló Avatar park idővel.
Attól tartok, előbb száll le az első turistaűrhajó a Pandorán...!

facebook: soaia leNa`vi

Pay'itan

De szerintetek ebben az Avatar-parkba esetleg állatok is lesznek rakva, amik mozgolódnak, vagy netán na'vi-k, akik csendben figyelnek minket egy faágon meghúzódva?

P.A.'li makto

Quote from: Pay'itan on October 04, 2011, 02:43:44 PM
De szerintetek ebben az Avatar-parkba esetleg állatok is lesznek rakva, amik mozgolódnak, vagy netán na'vi-k, akik csendben figyelnek minket egy faágon meghúzódva?
Biztos vagyok benne, hogy igen.

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Quote from: Pay'itan on October 04, 2011, 02:43:44 PM
De szerintetek ebben az Avatar-parkba esetleg állatok is lesznek rakva, amik mozgolódnak, vagy netán na'vi-k, akik csendben figyelnek minket egy faágon meghúzódva?

Simán sőt szerintem 3d-ben majd az állatokat is meglehet nézni olyan érzés lesz biztos mintha Pandoran lennél. Amire igazán kíváncsi lennék az az éjszaka, hogy milyen lehetőségek lesznek majd. Filmbe is elég nagy élmény volt akkor így közelbe milyen érzés lehet majd? Áh...arról nem is beszélve, hogy pl van az egyik növény amit JAke megérint, és visszahúzódik. Na most gondoljuk el, hogy ezt mi is megtehetjük mekkora atomkirály zsilett cumó már. De biztos lesz még sok más érdekesség.  

Pay'itan

Fú, ha a növényeket élethűre csinálnák... Az nagyon veszélyes lenne! XD
Nagyon kíváncsi vagyok erre a dologra, csak kicsit szívfacsaró, hogy Floridában lesz...

Kargarosz

Quote from: Pay'itan on October 05, 2011, 09:40:02 AM
Fú, ha a növényeket élethűre csinálnák... Az nagyon veszélyes lenne! XD
Nagyon kíváncsi vagyok erre a dologra, csak kicsit szívfacsaró, hogy Floridában lesz...

Idővel majd lesz máshol is főleg, ha nagyon zsilett lesz akkor majd megtalálható lesz más országokba biztos vagyok benne. Sőt itt Magyar földön se kizárható a dolog miért ne? Budapesten azért lenne hely megcsinálni persze a szokásos pénz kérdés már más káposzta.

Krapremp-ti

Szerintem valami 3D-s látványosság lesz, spéci effektekkel, interaktív dolgokkal megspékelve, mint a King Kong élménypark.
"Vonatozunk majd Pandorán", egy 3D-s szemüveg lesz rajtunk,aztán mindenféle állat próbál ránk ijeszteni, vagy esetleg elbűvölni a 3D teljes pompájában. 
www.youtube.com/watch?v=oITEuZNrRmY

Pay'itan

Hm, ez nekem nem annyira tetszik. Persze beülnék szívesen, de én erre az avataros dologra teljesen mást képzeltem el... És remélem Cameron is. :)

P.A.'li makto

Szerintem meg tök jó! Csak azt nem értem, mit kell sikítozni?!

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Huh...köszi a videót testvér ez nagyon pofásan néz ki.

Quote from: Pay'itan on October 05, 2011, 10:18:36 AM
Hm, ez nekem nem annyira tetszik. Persze beülnék szívesen, de én erre az avataros dologra teljesen mást képzeltem el... És remélem Cameron is. :)

Cameron nem fogja elaprózni nem arról híres ő. Amit csak lehet belefognak tuszkolni az Avatar parkba biztos vagyok benne.

P.A.'li makto

Azt hiszem, amit leginkább kipróbálnék, az egy szolíd kis ikran-háton való repülés-szimuláció...

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Hm... nem rossz gondolat sőt.... de engem ami igazán foglalkoztatna egy AMP belsejébe lévő mozgás, aprítás nem lenne rossz gondolat. :)

Pay'itan

Quote from: P.A.'li makto on October 05, 2011, 11:02:43 AM
Azt hiszem, amit leginkább kipróbálnék, az egy szolíd kis ikran-háton való repülés-szimuláció...
Uhh, az nagyon ütős lenne!

Kargarosz

Nem kell aggódni azért Cameronnak még nem ment el az esze ennyi zseton után amit termelt. A 3D-ét se úgy alkalmazta, hogy minden egyes lövés, fejek, harcok a pofádba legyen erőltetve, hanem azt szerette volna elérni, hogy az emberek azt érezzék, hogy Pandoran egy új nem hétköznapi Holdon vannak. Megérzésem szerint a Parkon is ezen lesz a hangsúly mindenképp, hogy belépjünk egy új mesés világba.

Krapremp-ti

#58
Na ezt a videót érdemes megtekinteni a Cameron és Aliens fanoknak!
http://insidemovies.ew.com/2011/10/07/aliens-reunion-newt/

Kargarosz

Quote from: Krapremp-ti on October 07, 2011, 02:26:41 PM
Na ezt a videót érdemes megtekinteni a Cameron és Aliens fanoknak!
http://insidemovies.ew.com/2011/10/07/aliens-reunion-newt/

Annyit meglehetne tudni miről kommunikálnak?  Sokak szerint az Aliens Cameron legjobbja, és van benne valami.