James Cameron

Started by Kargarosz, January 29, 2011, 01:05:40 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

http://cinestar.hu/cikk/a-titanic-uj-dimenzioi

Anno nem láttam moziba a filmet,de valószínű, hogy Cameron, és a 3d miatt befizetek az alkotásra. 1 évig 300 csóka konvertálta a cuccot azért ez eléggé pozitív. Nem egy szokványos konvertált 3d filmmel lesz dolgunk.

Kargarosz

http://www.sg.hu/cikkek/85510/james_cameron_ujabb_filmbe_szolt_bele

Meglátjuk mi sül ki belőle valószínű megint csak a neve lesz ott reklámként a többi marad a levesbe.

Krapremp-ti

#62
2016-ban viszont már rendezi a Battle Angelt....De várom már.  Egy amnéziás titokzatos kiborg kislány , aki fejvadász és brutális gyilkos, emellett  tele van a szíve szeretettel, és szerelem is megtalálja... Anime, manga adaptáció ugyebár..
Na igen, remélhetőleg az is igazi Cameron csoda lesz.

Kargarosz

Hány részes kb. ez az Anime?

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on November 02, 2011, 08:27:47 AM
Hány részes kb. ez az Anime?

Szokás szerint a manga valószínűleg jobb, Wikipédia (a barátunk) szerint az anime verzió két filmből áll (70 perc, de hogy mindkettő annyi-e, vagy a kettő együtt, az passz).
A mangából két sorozat van, az első 52, a második pedig 106 fejezetes.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Krapremp-ti

A youtobon fent van angol szinkronnal..

Battle Angel Alita ep.1 1/3 (dub)

És igen, a manga tényleg jobb. Olvastam.

Hawnuyu atxen

Én még nem... bár egyszer elkezdtem már :P csak az általános tapasztalatot vetítettem ki rá: a manga jobb.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Érdekes, hogy Cameron nem akarta senkinek se leadni ezt a Battle Angel projektet bár biztos vagyok benne, hogy Jake, és Neytiri kalandjai most a mindene.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on November 02, 2011, 01:23:20 PM
Érdekes, hogy Cameron nem akarta senkinek se leadni ezt a Battle Angel projektet bár biztos vagyok benne, hogy Jake, és Neytiri kalandjai most a mindene.

Igazából ha bírja, akkor csak nyugodtan bombázzon minket :D
'16-ban már azt akarja rendezni, előtte legyen egy jó nagy szabadsága, és még akkor is '15-ig kapunk mindenféle finomságot :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Igen az a fura számomra, hogy 2015 után már egyből neki áll a következő projectnek. Köztudott, hogy Cameron szeret több éveket kihagyni a filmjei előtt. Mondjuk az nem lesz kérdés, hogy a film 2-3 évbe biztos beletelik majd míg kész lesz.


Krapremp-ti

Ma este 6 körül jön a Titanic 3D előzetese!

Kargarosz

Akkor este 6 körül kérünk egy linket róla. :) :)


Kargarosz

Hihetetlen, hogy ennyi év után is megállja a helyét látványba ez a film. Ez a Cameron őrült. ;D ;D


Krapremp-ti


Kargarosz

Meg kell hagyni amennyi rajongója van annyian utálják is azért. :)

De egy biztos ez az ember, ha rendez a fél világ megmozdul. 2 filmje az élen, és ami megdöbbentő még senkinek sem sikerült megközelíteni a Titanic rekordját az Avatarról nem is beszélve egyszerűen egy zseni.

Krapremp-ti

Biztos nagyon jó lesz IMAX 3D-ben. A közönség együtt fog süllyedni a hajóval  :P

Hawnuyu atxen

Quote from: Krapremp-ti on November 25, 2011, 02:24:17 PM
Biztos nagyon jó lesz IMAX 3D-ben. A közönség együtt fog süllyedni a hajóval  :P

Elönti a víz a nézőteret, aztán már csak a hideget érezzük...
Szerintem nézzük meg :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!