James Cameron

Started by Kargarosz, January 29, 2011, 01:05:40 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Nyitok már egy ilyen topicot is a mesterről. Minden ami róla cikk vagy valami más info megjelenik nyugodtan jöhet ide.

http://www.sg.hu/cikkek/79741/james_cameron_leereszkedett_az_alattvaloi_koze

Összeírhatnánk a kérdéseket, és az esély megvan rá,hogy kapunk rá választ. Kezdem akkor én.
1. A könyv mikor fog megjelenni?

Várom akkor a ti gondolataitokat is.

Pay'itan

Szerintem a folytatásokkal kapcsolatban is meg lehetne kérdezni valamit. Valami olyat, amire Cameron jó bőven tud (és akar) válaszolni. :D

Kargarosz

Mindenki írja le a gondolatát, és kiválasztjuk a legjobbakat azt pedig elküldjük James testvérnek.

Kargarosz


tìngay mungeyu

 :o Ennyi pénzt még elképzelni sem tudok.

na’rìngä hawnuyu

Én igen, és elis tudnál költeni...legalábbis részben  8)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Van, aki megérdemli! (És van, aki nem...) Nem sajnálom tőle. Akkorát alkotott...! És annyi mindent köszönhetek/tünk az alkotásának... Nem?!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Öcsém... ennyi pénzből elmehetne a Holdra, megkerülhetné a Napot, és még maradna egy luxusvillára a világ 7 legdrágább pontján, + az egyiptomi piramisokra...

Azért az 1/100-ad százalékát elfogadnám :D ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: P.A.'li makto on February 05, 2011, 01:30:52 PM
Van, aki megérdemli! (És van, aki nem...) Nem sajnálom tőle. Akkorát alkotott...! És annyi mindent köszönhetek/tünk az alkotásának... Nem?!


Az biztos. :D Ha ő nincs, mi sem vagyunk itt.  ::)

na’rìngä hawnuyu

Quote from: tìngay mungeyu on February 05, 2011, 01:50:44 PM
Quote from: P.A.'li makto on February 05, 2011, 01:30:52 PM
Van, aki megérdemli! (És van, aki nem...) Nem sajnálom tőle. Akkorát alkotott...! És annyi mindent köszönhetek/tünk az alkotásának... Nem?!


Az biztos. :D Ha ő nincs, mi sem vagyunk itt.  ::)

Ezzel csak egyetérteni tudok!! Nem elég hogy Ő hívott minket "életre", de ahoz is Ő segített hozzá hogy megismerjük egymást és hogy egy ilyen baráti közösség alakulhasson  8)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Végtére mégis kifejlesztett egy új 3d-és kamerát ami nem piskóta. Tény elég brutálisan megszedte magát a többi színészhez,rendezőhöz képest, de valahol megérdemelte még ha sokat is keresett vele.

Kargarosz

Nem meglepő már az előzetesből lehetett látni, hogy nem lesz nagy film az egész. Cameron nevével próbálták eladni a filmet mint producer természetesen nem jött össze.

http://www.sg.hu/cikkek/79934/james_cameron_3d_s_bukashoz_asszisztalt

tìngay mungeyu

Quote from: Kargarosz on February 08, 2011, 06:17:14 AM
Nem meglepő már az előzetesből lehetett látni, hogy nem lesz nagy film az egész. Cameron nevével próbálták eladni a filmet mint producer természetesen nem jött össze.

http://www.sg.hu/cikkek/79934/james_cameron_3d_s_bukashoz_asszisztalt

Egyik ismerősöm annyira odáig van ezért a filmért, de nekem még az előzetes sem tudta felkelteni az érdeklődésemet.  :-\

Hawnuyu atxen

QuoteJames Cameronnak sem jöhet minden össze.

Ez a sor mindent elmond.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Hmm...ez tényleg nem lehet valami jó.

Kargarosz

Quote from: Hawnuyu atxen on February 08, 2011, 12:07:08 PM
QuoteJames Cameronnak sem jöhet minden össze.

Ez a sor mindent elmond.

Őszintén megvallva szerintem tudta, hogy nem lesz sikeres a film. Sőt anno a Solaris filmnek is ő volt a producere azt mégis bukta lett. Nem oszt nem szoroz ez neki....sőt én azt vettem észre, hogy a kezdő rendezőket próbálja felkarolni akik egyedi Sztorikat akarnak bemutatni a nagyközönségnek csak hát sajna ez nem jön össze.

Krapremp-ti

Cameron 3D-s kamerája nem megy a Marsra...

Leállította az amerikai űrkutatási hivatal annak a 3D-kamerának a kidolgozását, amelyet James Cameron, az Avatar rendezője segítségével akartak elkészíteni a következő Mars-járó számára.

A NASA azzal indokolta lépését, nem lesz elegendő idő arra, hogy felbocsátása előtt alaposan kipróbálják az új űreszközt. Cameron tavaly állhatatosan kilincselt a NASA-nál azért, hogy élesszék fel azt a tervet, amelynek megvalósításával a Curiosity Mars-járót jobban látó szemekkel szerelnék fel, és már mérnökökkel dolgozott a kamera megalkotásán.

John Gotzinger, a projekt kutatója elmondta, a Curiosity jelenlegi kamerája elég nagy felbontású ahhoz, hogy jól ellássa feladatát. A 2,5 milliárd dollárba (465 milliárd forint) kerülő Curiosity-t még az idén felbocsátják, és a tervek szerint 2012 augusztusában érkezik a Marsra.

Kargarosz

Nem baj mester majd idővel koldulni fognak a 3d kamerádért. ;D ;D

Kargarosz

http://www.sg.hu/cikkek/82004/2018_tol_ismet_james_cameronnal_a_terminator_filmek_jogai

Nem rossz hír sőt kifejezetten jó. Csak akkor a 3. és a 4. részt el kéne törölni mint Terminator folytatás.

Kargarosz

http://www.sg.hu/cikkek/82108/james_cameron_megcsinalja_a_titanic_3d_t

2d-ben se láttam, de most 3d-be kíváncsi leszek Cameron mit hoz össze a konvertálásból. Sokszor nyilatkozta mennyi szenny konvertált változat van most kíváncsi leszek az ő felügyelete alatt mit hoz ki belőle a mester.