Forgatókönyv vs Film

Started by Oerdescu, February 17, 2010, 03:26:37 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Szóra sem érdemes viszont, ha megvan a bővített kiadás akkor nem maradtál le semmiről se.

ZuzA

Na ez az,hogy még nincs....de tegnap néztem Media-ba.
Ami késik.... ::) :)

Kargarosz

5 ropi.....annyira nem vészes ámbár azért az extrákra tehettek volna feliratot.....mondjuk egy Foxtól mit vár az ember.....

ZuzA


Kargarosz

TUdod mi az igazán durva az még hangyán, hogy az extrákra nincs felirat, de még a Na'vi nyelv sincs feliratozva, hanem angolul van kiírva. Mekkora retek már.....

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on January 01, 2011, 12:57:26 PM
TUdod mi az igazán durva az még hangyán, hogy az extrákra nincs felirat, de még a Na'vi nyelv sincs feliratozva, hanem angolul van kiírva. Mekkora retek már.....

Tanulj meg na'viul, és meg van oldva a kérdés ::) ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

ÉS szerinted a több millió ember aki megakarja nézni a filmet majd megfog tanulni azért Na'viul. :D
Viccnek is rossz...... 8)

Pay'itan

Be kell állítani, hogy magyarul feliratozza...nálad nincs olyan opció?

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on January 02, 2011, 06:22:04 AM
ÉS szerinted a több millió ember aki megakarja nézni a filmet majd megfog tanulni azért Na'viul. :D
Viccnek is rossz...... 8)
"Kargarosz hozzászólását hallhatták a learnnavi fórumon..."  ;D
(learn=tanul...)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Quote from: Pay'itan on January 02, 2011, 06:32:56 AM
Be kell állítani, hogy magyarul feliratozza...nálad nincs olyan opció?

Max csak akkor tudom a Na'vi nyelvet megérteni, ha az egész filmet felirattal nézem. Miért van külön beállítás? Én nem vettem még észre.

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on January 02, 2011, 01:21:08 PM
Quote from: Kargarosz on January 02, 2011, 06:22:04 AM
ÉS szerinted a több millió ember aki megakarja nézni a filmet majd megfog tanulni azért Na'viul. :D
Viccnek is rossz...... 8)
"Kargarosz hozzászólását hallhatták a learnnavi fórumon..."  ;D
(learn=tanul...)

Kargarosz, most nagyon veszítettél ;D :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

ZuzA

Quote from: Kargarosz on January 01, 2011, 12:57:26 PM
TUdod mi az igazán durva az még hangyán, hogy az extrákra nincs felirat, de még a Na'vi nyelv sincs feliratozva, hanem angolul van kiírva. Mekkora retek már.....
na az szép.... :-\

amúgy van külön felirat ,akkor van magyar navi felirat.  :)

Kargarosz

Hát külön Na'vi  feliratot én nem tudom hogy lehet beállítani arra még nem jöttem rá.


Quote from: Hawnuyu atxen on January 02, 2011, 02:42:52 PM
Quote from: P.A.'li makto on January 02, 2011, 01:21:08 PM
Quote from: Kargarosz on January 02, 2011, 06:22:04 AM
ÉS szerinted a több millió ember aki megakarja nézni a filmet majd megfog tanulni azért Na'viul. :D
Viccnek is rossz...... 8)
"Kargarosz hozzászólását hallhatták a learnnavi fórumon..."  ;D
(learn=tanul...)

Kargarosz, most nagyon veszítettél ;D :D

Csak az igazat közöltem. :D

Pay'itan

Quote from: Kargarosz on January 02, 2011, 01:28:42 PM
Quote from: Pay'itan on January 02, 2011, 06:32:56 AM
Be kell állítani, hogy magyarul feliratozza...nálad nincs olyan opció?

Max csak akkor tudom a Na'vi nyelvet megérteni, ha az egész filmet felirattal nézem. Miért van külön beállítás? Én nem vettem még észre.
Én ha beállítom, hogy magyar, akkor nálam csak a na'vit feliratozza.  ;D

tìngay mungeyu

#134
Nyugi, én már dolgozom a feliraton (a kimaradt jelenetekben). A háromnegyede már kész van.  :)

ZuzA


Kargarosz

Quote from: tìngay mungeyu on January 03, 2011, 12:22:32 PM
Nyugi, én már dolgozom a feliraton (a kimaradt jelenetekben). A háromnegyede már kész van.  :)

Oh nagyon, de nagyon örülök neki főleg a Parker jelenetekre leszek kíváncsi. Viszont külön majd le lehet tölteni a kimaradt jeleneteket?

tìngay mungeyu

Quote from: Kargarosz on January 05, 2011, 02:23:23 PM
Quote from: tìngay mungeyu on January 03, 2011, 12:22:32 PM
Nyugi, én már dolgozom a feliraton (a kimaradt jelenetekben). A háromnegyede már kész van.  :)

Oh nagyon, de nagyon örülök neki főleg a Parker jelenetekre leszek kíváncsi. Viszont külön majd le lehet tölteni a kimaradt jeleneteket?

Letöltés ügyben nem tudok nyilatkozni, ahhoz már nem értek, de a feliratot már továbbítottam Kifnek.  8)

Kargarosz

Pedig örülnék, ha külön az extrákat le lehetne tölteni.