Plüss ikrááán!

Started by P.A.'li makto, November 07, 2010, 06:23:49 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Na és az "Ürítse ki az elméjét, magának az nem lesz nehéz."? Azért egy babára ilyet ráaggatni... :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan



P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on February 13, 2011, 03:51:48 AM
Quote from: P.A.'li makto on February 08, 2011, 03:23:27 PM
Kisbabáknak: http://www.cafepress.co.uk/+na'vi+baby-bibs


Úristen.....azért ez már kicsit beteges. :D
Ha egy AMP suit vagy Quaritch feje lenne rajta, jobban tetszene?  :) Esetleg egy szivárvány színű RDA felirat...?

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Öööm a szivárvány színű RDA zászló eléggé buzis..ha jól emlékszem sárga és szörke az embléma.....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Quote from: na'rìngä hawnuyu on February 13, 2011, 07:35:23 AM
Öööm a szivárvány színű RDA zászló eléggé buzis..ha jól emlékszem sárga és szörke az embléma.....
Egy kisbabán semmi sem buzis!

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Igazad van ma PAM  ;D ;D ;D ;D
Akkor képzeljetek el a kis baba ruháján egy zöld színű táncoló AMP S.-t  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Quote from: P.A.'li makto on February 13, 2011, 07:46:02 AM
Na, ezt hol lehet kapni?  :o
Uh!" lesek mint hülyegyerek a hód fogyatkozásra" Avatar Lego?!!!! Valószínűleg hazánkban nem valószínű... Ebay-en nézz körül....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Ha jól látom ott, ahol a darabokat, amikből összerakták ;)

(más szavakkal: nem hivatalos csomag, csak összerakták más kockákból)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz


P.A.'li makto

Ne vessetek  meg, nekem ez is tetszik: http://www.trendhunter.com/trends/avatar-dolls#!/photos/65786/3 Nehéz lenne vajon egy fekete hajú Barbiet átalakítani ilyesmivé?  :-\

facebook: soaia leNa`vi

Pay'itan

Az a baj, hogy ez pullip baba.
Ha van egy alap ilyen baba, akkor könnyű (illetve nem is annyira, de...), mert szét lehet szedni a testrészeit és meg lehet őket főzni olyan festékanyagban, amitől na'vi színe lesz, és olyan is marad.

De ha van kézügyességed (márpedig van, ezt már bizonyítottad párszor)akkor biztos át tudod alakítani. :D

P.A.'li makto

Ma Pay'itan, te ilyeneket tudsz?!  :o Akkor talán azt is meg tudod mondani, hogy hol lehet ilyet kapni...? Egy Barbie-m van raktáron, de annak nincs ilyen aranyos feje. És a szeme is túl kicsi...

facebook: soaia leNa`vi

Pay'itan

#134
Japánban gyártják, lehet rendelni, de nagyon drágák, van amiért akár 100ezret is elkérnek.

Ja és még mielőtt valaki gyanakodni kezdene, az egyik osztálytársam japán mániás, onnan tudom az ilyen dolgokat. XD

P.A.'li makto

Kösz az infót! Ez esetben sajnos Barbie áldozatul fog esni az afrilfestékemnek...  :-X

facebook: soaia leNa`vi

Pay'itan

Az eredményt majd látni kívánjuk! :D

Krapremp-ti

Én egy ilyet szeretnék...Hot Toys Jake Sully figura. Mellesleg ez egy új modell.


P.A.'li makto

Ez nagyon királyul néz ki!  :o Ha igaziból is ilyen, (nem pedig olyan gagyi, mint némely játékok) akkor erre én is vevő lennék!

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

#139
Nem vagyok nagyon oda ezekért a figurákért, de ez tényleg pofásan néz ki. Főleg a szép kis csúzli. :)
Kb. mennyi lehet az ára?