Plüss ikrááán!

Started by P.A.'li makto, November 07, 2010, 06:23:49 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

#140
Itt van, megtaláltam! Nem gyenge cucc! 45 cm magas, cserélhető a kézfeje (aszerint, hogy mit akarsz a kezébe adni)...

De ezért a dögös Neytiriért is szívesen ölnék... (mert az ára persze megfizethetetlen!)

Vagy egye fene, legyen csak ez a kis "olcsó" vacak, oda tenném a könyvespolcra, ahogy éppen mászik fel...

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Szerintem rossz helyre tették annál a megfizethetetlen árú Neytirinél a tizedes vesszőt... ennyiért házat kapsz... bár tény, hogy majdnem 94cm-es! :O Azért nem aranyból van :P

Az a Jake meg télleg nem rossz, csak kicsit álmos az arckifejezése ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Ez komoly? Az a Neytiri bábu 300ezer forint körül van: ;D ;D Mi kerül azon annyiba? :o

Daryus

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on July 18, 2011, 09:02:38 AM
Ez komoly? Az a Neytiri bábu 300ezer forint körül van: ;D ;D Mi kerül azon annyiba? :o

csinálj egyet és megtudod :P
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Bakker azért tudtam, hogy drága ,de hogy ennyire.....Ennyi pénzből csináltatok akkor egyet, és még jobb lesz mint az eredeti. ;D

Kifkeyä Nari

QuoteSziasztok!

Várható -e, hogy ilyen és ezekhez hasonló rendesen kidolgozott Avatar-os figuráitok lesznek?
http://toyhaven.blogspot.com/2011/07/hot-toys-avatar-16-jake-sully.html
http://www.sideshowtoy.com/?page_id=4489&sku=3000311&ref=search&&3000311

Ha igen, akkor várhatóan milyen árban?

Köszi.
Zoli
Kedves Zoli!

Egyelőre nincs információm ilyen figurák érkezéséről,ha később kiderül,hogy nálunk is kapható lesz akkor itt fel fogjuk tüntetni:
http://www.holdfenyteam.hu/figuraelorendelesek/

Üdv:
Holdfényteam

P.A.'li makto

Quote from: Kifkeyä Nari on July 19, 2011, 12:53:26 PM
QuoteSziasztok!

Várható -e, hogy ilyen és ezekhez hasonló rendesen kidolgozott Avatar-os figuráitok lesznek?
http://toyhaven.blogspot.com/2011/07/hot-toys-avatar-16-jake-sully.html
http://www.sideshowtoy.com/?page_id=4489&sku=3000311&ref=search&&3000311

Ha igen, akkor várhatóan milyen árban?

Köszi.
Zoli
Kedves Zoli!

Egyelőre nincs információm ilyen figurák érkezéséről,ha később kiderül,hogy nálunk is kapható lesz akkor itt fel fogjuk tüntetni:
http://www.holdfenyteam.hu/figuraelorendelesek/

Üdv:
Holdfényteam

Nézegettem a kínálatot és az árakat. Hiába lesz bármi is, ha hitelt kell majd felvenni, hogy megvegye az ember!

facebook: soaia leNa`vi

P.A.'li makto

#147
Plüssikrant viszont itt a fórumon már nagyüzemi mennyiségben is árul valaki... Így már nem is kell... Viszont ha valaki csinálna nekem egy akkora plüss-palulukant, hogy párnának is tudjam használni...   ::)

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

nekem ezek a figurák vannak meg, de ezek sem olcsók
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

Quote from: P.A.'li makto on July 19, 2011, 03:09:16 PM
Plüssikrant viszont itt a fórumon már nagyüzemi mennyiségben is árul valaki... Így már nem is kell... Viszont ha valaki csinálna nekem egy akkora plüss-palulukant, hogy párnának is tudjam használni...   ::)
azt megpróbálhatom neked elkészíteni :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Hol vetted őket amúgy? Vagy rendelted netről? A másik kérdés pedig Jaket meg Neytirit ki se bontottad?  ;D

Ayane-chan

Quote from: Kargarosz on July 25, 2011, 04:04:02 AM
Hol vetted őket amúgy? Vagy rendelted netről? A másik kérdés pedig Jaket meg Neytirit ki se bontottad?  ;D
innen rendeltem őket: www.kulsomennyorszag.hu
amúgy Jaket és Neytirit kibontottam, de megtartottam a dobozukat is :D ;D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Huh most nézem a többi figurákat van itt minden mint a búcsúba. ;D

Ayane-chan

Quote from: Kargarosz on July 26, 2011, 10:10:41 AM
Huh most nézem a többi figurákat van itt minden mint a búcsúba. ;D
ja van minden :D
nagy a választék, az biztos :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Krapremp-ti


P.A.'li makto

Igen, ezek olyan puhika alvós babák..., de csak majdnem olyan szépek, mint Baba Tsu'tey!

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on September 01, 2011, 07:17:10 AM
Igen, ezek olyan puhika alvós babák..., de csak majdnem olyan szépek, mint Baba Tsu'tey!

Baba Tsu'tey-nak nincs párja...
Nagyon szeretjük... :)

Kifkeyä Nari

Kíváncsi vagyok a plüss pa'linra is ami készül. Már nagyon ígérik az első képeket...
Annyit tudok, hogy éppen a légzőnyílásain dolgoznak...

P.A.'li makto

Quote from: Kifkeyä Nari on September 01, 2011, 05:58:01 PM
Kíváncsi vagyok a plüss pa'linra is ami készül. Már nagyon ígérik az első képeket...
Annyit tudok, hogy éppen a légzőnyílásain dolgoznak...
Te jó ég, arról teljesen meg is feledkeztem!  :-X Elég lassan készül, meg kell hagyni..., de... "jó munkához idő kell"! Ha már a légzőnyílásain dolgozik a Juli, akkor biztos nagyon részletes és igényes lesz.  ;)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Magyarhonba egyáltalán lehet kapni ilyen plüss állatokat?