Plüss ikrááán!

Started by P.A.'li makto, November 07, 2010, 06:23:49 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on September 02, 2011, 06:46:36 AM
Magyarhonba egyáltalán lehet kapni ilyen plüss állatokat?
Tudtommal nem.

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

No igen suta kérdés volt itt Magyarországon mit lehet kapni? Lassan már semmit se...

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on September 03, 2011, 03:13:37 PM
No igen suta kérdés volt itt Magyarországon mit lehet kapni? Lassan már semmit se...
Plüss-RDA-s...? Jó lenne, mi?!  ;)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on September 03, 2011, 03:35:18 PM
Quote from: Kargarosz on September 03, 2011, 03:13:37 PM
No igen suta kérdés volt itt Magyarországon mit lehet kapni? Lassan már semmit se...
Plüss-RDA-s...? Jó lenne, mi?!  ;)

Az már majdnem megoldható... kitömjük Kargaroszt :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on September 02, 2011, 06:46:36 AM
Magyarhonba egyáltalán lehet kapni ilyen plüss állatokat?
Küldföldön sem.
Nem értem az okát.... :o

Kargarosz

Külföldön se? No problem megvan miből fogunk meggazdagodni. Nyitunk egy Avatar plüss állatokkal foglalkozó boltot, és mehet a bugi. ;D

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on September 10, 2011, 01:24:22 AM
Külföldön se? No problem megvan miből fogunk meggazdagodni. Nyitunk egy Avatar plüss állatokkal foglalkozó boltot, és mehet a bugi. ;D
Az odáig jó ötlet, hogy legyen egy ilyenre szakosodott bolt, de ki fogja a plüssöket megvarrni tömegtermelésre? Én vállalom az eladó szerepét! Már csak beszállító kell! Kargarosz?!? A te ötleted volt!

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

Quote from: P.A.'li makto on September 10, 2011, 09:06:25 AM
Quote from: Kargarosz on September 10, 2011, 01:24:22 AM
Külföldön se? No problem megvan miből fogunk meggazdagodni. Nyitunk egy Avatar plüss állatokkal foglalkozó boltot, és mehet a bugi. ;D
Az odáig jó ötlet, hogy legyen egy ilyenre szakosodott bolt, de ki fogja a plüssöket megvarrni tömegtermelésre? Én vállalom az eladó szerepét! Már csak beszállító kell! Kargarosz?!? A te ötleted volt!
ha valaki biztosít hozzá anyagot, akkor én akár kézzel is megvarrom őket ^^
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Quote from: P.A.'li makto on September 10, 2011, 09:06:25 AM
Quote from: Kargarosz on September 10, 2011, 01:24:22 AM
Külföldön se? No problem megvan miből fogunk meggazdagodni. Nyitunk egy Avatar plüss állatokkal foglalkozó boltot, és mehet a bugi. ;D
Az odáig jó ötlet, hogy legyen egy ilyenre szakosodott bolt, de ki fogja a plüssöket megvarrni tömegtermelésre? Én vállalom az eladó szerepét! Már csak beszállító kell! Kargarosz?!? A te ötleted volt!

Nem kell aggódni az RDA emberi mindenhez értenek a bázison csinálunk egy Avatar plüss boltot, a kék embereknek meg, ha úgy tartja kedvük akkor vesznek otthonra egyet a kisgyereknek. ;D ;D

Kifkeyä Nari

Először is elnézést kérek az OFF-olásért....
Tudom, hogy nem teljesen a témához tartozik a mondandóm, mert a topic az ikran-ról szól....
De remélem elnézitek ezt nekem....


Ayane-chan

Quote from: Kifkeyä Nari on January 07, 2012, 02:31:22 PM
Először is elnézést kérek az OFF-olásért....
Tudom, hogy nem teljesen a témához tartozik a mondandóm, mert a topic az ikran-ról szól....
De remélem elnézitek ezt nekem....

jajj ez annyira aranyos ^^ kell egy ilyen nekem ^^
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Quote from: Kifkeyä Nari on January 07, 2012, 02:31:22 PM
Először is elnézést kérek az OFF-olásért....
Tudom, hogy nem teljesen a témához tartozik a mondandóm, mert a topic az ikran-ról szól....
De remélem elnézitek ezt nekem....


Ezt te csináltad Kif? Vagy vetted?

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on January 08, 2012, 02:11:40 AM
Quote from: Kifkeyä Nari on January 07, 2012, 02:31:22 PM
Először is elnézést kérek az OFF-olásért....
Tudom, hogy nem teljesen a témához tartozik a mondandóm, mert a topic az ikran-ról szól....
De remélem elnézitek ezt nekem....


Ezt te csináltad Kif? Vagy vetted?
Természetesen nem csináltuk...
Ezt egyénileg úgy csináltattuk... (Nagyon örültünk, hogy elvállalta a készítő, mert nem ez a foglalkozása, és csak néha-néha csinál plüssöket)
Igaz ez még nem saját kép, mert épp most adták még csak póstára, de remélem jövő héten már nálunk lesz,...

Kargarosz

Meg kell hagyni jól összerakták.  :)


P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on January 08, 2012, 01:18:06 PM
Meg kell hagyni jól összerakták.  :)
Kellett hozzá vagy háromnegyed év... De hát jó munkához idő kell...  :)

facebook: soaia leNa`vi

tìngay mungeyu

Véégre kééész, yuppíííí!  ;) :D Nagyon jó lett! :)

Kargarosz

Quote from: P.A.'li makto on January 08, 2012, 01:39:24 PM
Quote from: Kargarosz on January 08, 2012, 01:18:06 PM
Meg kell hagyni jól összerakták.  :)
Kellett hozzá vagy háromnegyed év... De hát jó munkához idő kell...  :)

Mennyi??? Azt hittem 2-3 hét alatt összelehet dobni egy ilyen cumót. Hát akkor én kérek elnézést.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on January 09, 2012, 11:05:09 AM
Quote from: P.A.'li makto on January 08, 2012, 01:39:24 PM
Quote from: Kargarosz on January 08, 2012, 01:18:06 PM
Meg kell hagyni jól összerakták.  :)
Kellett hozzá vagy háromnegyed év... De hát jó munkához idő kell...  :)

Mennyi??? Azt hittem 2-3 hét alatt összelehet dobni egy ilyen cumót. Hát akkor én kérek elnézést.
Valószínűleg nem dolgozott rajta minden nap.  :) Kicsit varrogatott, félrerakta..., kicsit festegetett, megint félrerakta... A lényeg, hogy a "megrendeléstől" számítva ennyi idő telt el, míg elkészült. Egy gyerek sincs meg hamarabb...  :-X

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Quote from: P.A.'li makto on January 09, 2012, 11:15:27 AM
Quote from: Kargarosz on January 09, 2012, 11:05:09 AM
Quote from: P.A.'li makto on January 08, 2012, 01:39:24 PM
Quote from: Kargarosz on January 08, 2012, 01:18:06 PM
Meg kell hagyni jól összerakták.  :)
Kellett hozzá vagy háromnegyed év... De hát jó munkához idő kell...  :)

Mennyi??? Azt hittem 2-3 hét alatt összelehet dobni egy ilyen cumót. Hát akkor én kérek elnézést.
Valószínűleg nem dolgozott rajta minden nap.  :) Kicsit varrogatott, félrerakta..., kicsit festegetett, megint félrerakta... A lényeg, hogy a "megrendeléstől" számítva ennyi idő telt el, míg elkészült. Egy gyerek sincs meg hamarabb...  :-X

A mai világba már nem lehet tudni. ;D ;D

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on January 09, 2012, 11:19:46 AM
Quote from: P.A.'li makto on January 09, 2012, 11:15:27 AM
Valószínűleg nem dolgozott rajta minden nap.  :) Kicsit varrogatott, félrerakta..., kicsit festegetett, megint félrerakta... A lényeg, hogy a "megrendeléstől" számítva ennyi idő telt el, míg elkészült. Egy gyerek sincs meg hamarabb...  :-X

A mai világba már nem lehet tudni. ;D ;D

Hozz össze eggyet, és szólj ha sikerül... :)