International / Multilingual > Avatar (Polski)

Avatar - błędy

(1/3) > >>

Thorinbur:
Znając dbałość Camerona o szczegóły trudno znaleźć jakiekolwiek błędy w filmie, co jest sytuacją naprawdę wyjątkową.

Lecz oglądając Avatara po raz drugi w kinie (po raz pierwszy w IMAXie) rzuciło mi się w oczy jak Quarich wywarzał nogą metalowe drzwi z kołem  które wyglądają jakby miały wytrzymać wysokie ciśnienie, ale to pomińmy sekundę później jedna z pracwniczek krzyczy: gas, gas, gas! Zobaccie jak sie przy tym zachowuje. Nie miałem oazji tego do tej pory potwierdzić do momentu gdy mam DVD i mogę cofać  przewijac do woli ^^

Eltusiyu:
Nie mam zdjęć ale jeszcze znalazłem jeden błąd :)
Jak Jake stara się wysadzić granatem statek Quaricha to wybuch wyrzuca jednego z pilotów z fotela a na drugim ujęciu ten sam pilot siedzie sobie w nim wygodnie....

Thorinbur:
Nie, pilot wyrzucony siedzi po lewej stronie, ten po prawej traci przytomość, na następnym ujęciu widzimy tylko miejsce tego po prawej, który zgodnie z poprzednią sceną jest nieprzytomy. Nie ma tutaj błędu, wszystko jest w porządku.

Naprawdę minimalny błąd, za który nie ma kogo winić, i nawet jak się uprzeć to można stwierdzić, że Tsu'Tey mógł to przewidzieć.

Jak tlumaczy przemowe Jake'a:

Tłumaczyłem ze słuchu (yey!)

ostatnie dwie kwestje:

-That this!
-Fitsenge! (z kąd Tsu'Tey wie że chodzi o miejsce?)
-This is our Land!
-Ayoengayä!

Tak jak mówilem mnimalny bład, a na upartego można powiedzieć że spodziewał się co JS miał zamiar powiedzieć.

nataliapop:
Dodam, że nie spłaszczyli nosa Grace  ;)

Lahea Te Ketuwong Tarnahì'ite:
Nie można powiedzieć by był to błąd. Jak wiemy Grace jest założycielką programu Avatar, więc jej avatar był zapewne pierwszym udanym, a co za tym idzie, mógł być mniej podobny do Na'vi niż lepsze, późniejsze avatary, np. te Jake'a i Norma ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version