Konkursik Avatarowy

Started by Eltusiyu, May 30, 2010, 12:26:25 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Eltusiyu

Konkurs Avatarowy by Kxrekorikus

Na polskiej stronie Avatara (www.avatar.net.pl) zorganizowałem mały konkurs wiedzowy na temat Avka :)
Jestem ciekaw czy Wam lepiej pójdzie :P

No więc..

Zasady:
-Jest 10 pytań i za każde pytanie jest jeden punkt.
-Test sprawdza znajomość z Avatara i języka Na'vi.
-Na odpowiedzi czekam do 11 czerwca.
-Odpowiedzi ślijcie na ten adres [email protected]
- W temacie Wasz nick na forum a w wiadomości odpowiedzi :)

Pytania:
1 ) Od kiedy do kiedy dzieje się akcja filmu (data od wylądowania we Wrotach Piekieł do końca filmu)?
2 ) Jak Na'vi mówią na Thanatora?
3 ) W którym roku urodziła się Neytiri?
4 ) Ile klanów zgromadził Jake?
5 ) Jak się nazywa siostra Neytiri?
6 ) Jak tubylcy mówią na Drzewo Dusz (Well of Souls)?
7 ) Co to jest ,,Loreyu"?
8 ) Na czym polega obrzęd ,,Inkimaya"?
9 ) Jak Na'vi mówią na Avatara ?
10 ) Jak wyglądały początki istnienia RDA (ZPZ)?

PS. Liczę na waszą uczciwość a nie na wujka Google :P
Raczej o pytania językowe nie muszę się martwić gdyż dla nas są banalne :P

Jak są jakieś pytania pisać w tym temacie :)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Thorinbur

A jakieś nagrody, bo jak nie, to nie chce mi się szukać odpowiedzi na kila z tych pytań XD. Ciekawy pomysł i nareszcie jakaś inicjatywa, boli tylko zdrada z inny forum i stroną. Może dla tego właśnie learn Navi tak kiepsko prosperuje. Z drugiej strony, te 2 strony mają ciut inne założenia. Tutaj z założenia uczymy się języka, podczas gdy na Avatar rozmawiamy o filmie i uniwersum (chyba, bo nie byłem).


oel kame futa oel kekame ke'u

Eltusiyu

Zgadza się. Tam głównie skupiają się na Avatarze :P
Chociaż tam również świeci pustkami :(
Learn Navi nie zdradzam ;D zgodziłem się im pomóc co robię z przyjemnością :)

Nagrody... oni mają coś takiego jak medal na forum,  takie odznaczenie i wg. miejsc (złoty, srebrny, brązowy)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Thorinbur

To cekawe jak masz zamiar wyłonić pierwsze 3 miejsca, skoro załorzę się że bedzie więcej niż 3 odpowiedzi za 10 pkt. Wystarczy mieć internet i DVD pod ręką.

Ja tak od ręki znam odpowiedź na 5 pytań, na 4 kolejne wiem jak znaleźć odpowiedź w 5 minut, (na przykład wiem kiedy Drzewo Dusz zostało nazwane w filmie, albo Loreyu wystarczy odpalić słownik z pulpitu) a z ostatnim (ile lat ma Neytiri), jakoś bym sobie poradził.
oel kame futa oel kekame ke'u

Eltusiyu

Quote from: Thorinbur on May 30, 2010, 01:00:08 PM
To cekawe jak masz zamiar wyłonić pierwsze 3 miejsca, skoro załorzę się że bedzie więcej niż 3 odpowiedzi za 10 pkt. Wystarczy mieć internet i DVD pod ręką.

Ja tak od ręki znam odpowiedź na 5 pytań, na 4 kolejne wiem jak znaleźć odpowiedź w 5 minut, (na przykład wiem kiedy Drzewo Dusz zostało nazwane w filmie, albo Loreyu wystarczy odpalić słownik z pulpitu) a z ostatnim (ile lat ma Neytiri), jakoś bym sobie poradził.

O to chodzi :) to ma być konkurs dla każdego a nie zagorzałych fanatyków :)

Tam też są pustki więc łącznie z Wami tutaj nie spodziewam się więcej niż 10, które do mnie wyślą odpowiedzi...

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus