International / Multilingual > Avatar (Polski)

Dołącz do Programu AVATAR

(1/2) > >>

Eltusiyu:
   Jako, że standardowo Polska i wiele innych krajów Europy została przez Amerykanów olana, udostępniono uniwersalny klucz, dzięki któremu każdy może dołączyć do programu AVATAR :)

1. Wbijamy na stronkę:
http://www.avatarmovie.com/register/

2. Podajemy Kod:
2154-002

3. Wpisujemy swoje dane osobowe

4. Na maila przyjdzie nam wiadomość z linkiem, przez którego będziemy wchodzić do programu Avatar

PS. Pierwszym "dodatkiem" jest aplikacja Interactive Desktop w wersji Exclusive

rodrygo:
Irayo  :)

A wiadomo może co daje uczestnictwo w tym programie?

Thorinbur:
Nawma irayo, ma Kxrekorikus.

Swego czasu rozpętałem małą wojnę w tej sprawie z polskim dystrybutorem. Cieszy mnie więc że sprawa została rozwiazana na naszą korzyść i coś zostało w tym temacie poczynione.

Bardzo cieszy mnie fakt, że nie zostawili nas samych sobie i dbają o fanów. Napawa to również optymizmem, jeśli chodzi o późniejsze wydania, gdyż oznacza, że (przynajmniej dopóki nie wydadzą wszystkich części) dbają o fanów z całego świata. Wiem też że język się rozwija, a społeczność ciągle rośnie.

Szkoda że zgodnie z przewidywaniami niektórych użytkowników forum, zainteresowanie i zapał do nauki spadł i była to chwilowa pasja. Zresztą mój zapał też opadł, ale ustabilizował się na i tak wysokim poziomie, więc w dalszym ciągu nie zamierzam opuszczać forum i zaprzestawać nauki. Mam nadzieję, że zbliżające się wakacje pozwolą niektórym powrócić do języka. A na razie pozostaje mi wchodzić i pilnować co się tutaj dzieje i uczyć ze słowników i wydruków bez których nie wychodzę z domu.

Za chwilę dołączę oficjalnie używając podanego kodu. Ponownie dziękuję za znalezienie tej informacji i podzielenie się z nami.

rodrygo:
zarejestrowałem się pomyślnie  :)  Irayo ma Kxrekorikus ;)

Aktywność na forum rzeczywiście jest mniejsza, ale to było do przewidzenia. Ja nie zamierzam rezygnować. Moje postępy w języku są niewielkie (jakieś jednak są) ale to konsekwencja braku czasu.
Czekam też na powiększenie słownika , marzę żeby  zasób słów pozwalał pisać poezję...

Nie wiecie może jak tam projekt P. Fromera?
muppet90:
a ja mam problem z rejestracja 2 dni czekam na potwierdzenie rejestracji i nic... :(

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version