Avatar játék/kérdések

Started by Kargarosz, June 01, 2010, 10:12:05 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

#100
Quote from: beNyó on August 24, 2010, 07:46:03 AM
Quote from: Zongyu Atxen on August 10, 2010, 10:57:33 AM
Értem. :)
Akkor várunk türelemmel.

Valami ilyesmit kéne .. : http://www.thrillion.hu/

Ezzel játszottam vagy két éven keresztül! :)

Igen valami ilyesmit gondoltam csak ugye még igazán külön oldalt nem csináltunk neki. Végtére is itt akartam elkezdeni kis bemelegítésként, de nem sok játékos  jelentkezett.

Zongyu Atxen

Benyó, igen.  :)
Na'Vi az ottani becsületes nevem.  ;D

txoayä syulang

Üdv minden testvéremnek és sawtutenak is :D

Ha kell, szívesen vállalom a mesélő szerepét, habár nem feltétlenül tudok minden nap itt lenni. Viszont bízom a kreativitásotokban, valamint abban, hogy folytatni tudjátok nélkülem is, és át tudjátok hidalni ezt a kis időt. Visszatértemkor pedig ott folytatom működésemet, ahol abbahagytam. :)

Tisztelettel:
txoayä syulang
"Momentán valami moszattal vagy egysejtűvel cserélnék legszívesebben. Valamivel, ami a létezés gyönyörétől eltelve, gondtalanul vegetál."

"A múltat meg lehet változtatni, hogyha teljesen a jelenben élsz."
(ismeretlen)


Kargarosz

#103
Anno azon kezdtem el gondolkodni, hogy külön topicoc kellenének egyes helyszínek miatt, de rájöttem oly fölösleges mikor ide is tudunk írni mindent. Egyáltalán nem kell arra külön topic.
Arra is rájöttem fölöslegesen kértem háttértörténetet is vágtunk volna bele a közepébe oszt kész.  

Lényeg ami lényeg itt ebbe a topicba el lehet kezdeni a játékot 2 Na'vink már van ugyebár. Én igazából RDA-belül gondolkodtam, hogy mi lehetnék persze még egy Parker nem lehetek, de esetleg egy olyan fejes aki kisebb egységet irányít az RDA-belül. Katona semmiképp nem akarok lenni. Negatív karaktert akarok játszani akinek nagy a szája beképzelt kissé el van szállva magától, de  nem harcos, és nem is gonosz ember.

Mesélőnek remélem tetszene az ötlet, és akkor ide lehetne írni a történetet. Ajánlom, hogy a 2 Na'vi inkább legyen egy klánba mert úgy könyebb összemesélni őket. 1 Postba akkor lehetne nekik is írni aztán meg jöhetnék én külön. Persze nem másik postba ugyanabba csak lejjebb.

na’rìngä hawnuyu

a Német részlegben van egy topic role play néven abban meg vayg 20 külömböző helyszínen játszódó történet....tényleg fölösleges:P
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

#105
Jó hát egy igazi játékban ahol már komoly tagok nyomják ott persze azért kell, de most itt nekünk kezdésként, hogy belemelegedjünk nem fontos.
Amúgy meg nagy ívbe tojok én rá, hogy a Németek mit csinálnak. ;D 8)

Meg ahogy elnézem ők belevonták a főszereplőket amit nem kell.

Zongyu Atxen

Szolgálatra jelentkezem! :D

Kargarosz

Még Pay'itan kell ide, és akkor a 3 játékos meglenne. Már csak a mesélőn múlik mikor kezdené el.

Pay'itan


txoayä syulang

Quote from: Kargarosz on November 05, 2010, 02:43:06 AM
Még Pay'itan kell ide, és akkor a 3 játékos meglenne. Már csak a mesélőn múlik mikor kezdené el.

Én még nem játszottam szerepjátékot. Hogy is kezdjek neki?
"Momentán valami moszattal vagy egysejtűvel cserélnék legszívesebben. Valamivel, ami a létezés gyönyörétől eltelve, gondtalanul vegetál."

"A múltat meg lehet változtatni, hogyha teljesen a jelenben élsz."
(ismeretlen)


Pay'itan

Ha szabad az üzemeltetőnk nevében beszélnem...
Mej az előtörténetek topicba, ott az első hzzászólásban megtalálod, mit kell leírnod, ha játszani szeretnél.

fúú lehet, hogy lerajzolom a hősömet. :D

txoayä syulang

Akkor is, ha engem szimplán csak mesélőnek kértek fel?
"Momentán valami moszattal vagy egysejtűvel cserélnék legszívesebben. Valamivel, ami a létezés gyönyörétől eltelve, gondtalanul vegetál."

"A múltat meg lehet változtatni, hogyha teljesen a jelenben élsz."
(ismeretlen)


na’rìngä hawnuyu

nah most már tudom ki vagy kedves  txoayä syulang (msn en:P ) Joxemi ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Tirea Tawä

"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Pay'itan

Quote from: txoayä syulang on November 05, 2010, 01:51:32 PM
Akkor is, ha engem szimplán csak mesélőnek kértek fel?
Jaah...akkor nem kell...Bocs nemtudtam, h te vagy a mesélő..vagy beszéld meg Kargarosszal, vagy kezdd el, amikor jónak látod. :D

Kargarosz

Quote from: txoayä syulang on November 05, 2010, 10:50:01 AM
Quote from: Kargarosz on November 05, 2010, 02:43:06 AM
Még Pay'itan kell ide, és akkor a 3 játékos meglenne. Már csak a mesélőn múlik mikor kezdené el.

Én még nem játszottam szerepjátékot. Hogy is kezdjek neki?

Úgy érzem hosszú lenne ide ezt leírnom esetlegesen nem tudnál valamikor feljönni msn-re? Megbeszélnénk előre egy napot, és időt mikor mindkettőnknek jó.

txoayä syulang

Ma Tirea, ma Kargarosz, pm-ben adjatok már msn-címet...
VALAKI nem hiperaktivizálta magát eddig :D
"Momentán valami moszattal vagy egysejtűvel cserélnék legszívesebben. Valamivel, ami a létezés gyönyörétől eltelve, gondtalanul vegetál."

"A múltat meg lehet változtatni, hogyha teljesen a jelenben élsz."
(ismeretlen)


Kargarosz

PAyitan, ZOngyu Atxen, és én vagyunk benne a játékba. 8)
Zongyut eltudom érni msn-en de Payitan címe egyenlőre nincs meg.

Kargarosz

#118
Az Avatar-szerepjáték topicban folytatjuk a játékot a kérdéseket itt tegyétek fel mindenképp, ha lehet.

Pay'itan

Na akkor én fel is tenném az elsőt: ÉÉn hovaa íírhatook?  :-X
Csak na'vi-ként nem szeretnék bepofátlankodni az RDA-bázisra. :D