Avatar játék/kérdések

Started by Kargarosz, June 01, 2010, 10:12:05 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Úgy értettem, hogy szerintem lehessen őket belekeverni a játékba, de:
1.: valaki beleegyezésével (így nem lesz kisajátítás)
2.: -egyértelműen- ne, mint a saját karakterünk, hanem, mint "mellékkarakter".

Tehát létezzenek/létezhessenek ők is a történet(ek)ben, de mindenki által -és ellenőrzötten- használható/használt mellékkarakterként.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Vagy csak a "mesélő által létezhessen", de én sem igazán támogatom a főszereplők bevételét... Saját magamon tapasztalom a korlátait.  :P

Hawnuyu atxen

Oks, én meghajlok a demokrácia előtt ;D

Viszont mielőtt nekikezdünk, szerintem érdemes lenne megint megpróbálkozni Payoang-nál egy új subforum erejéig... tekintve, hogy ez nem igazán illik sehova a jelenlegiek közül (még ide az Avatar-osba talán, de szerintem ide sem igazán :-\)
Vélemények? :)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen


Kargarosz

Mindenképpen egy új oldal kialakítása lenne a jó. Nem is erre az oldalra gondoltam a játékot. A főszereplők bevezetése most annyira nem fontos, de Jake érkezése előtt játszanánk úgy is szóval nem kell őket belevenni fölösleges.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on June 03, 2010, 07:05:00 AM
Mindenképpen egy új oldal kialakítása lenne a jó. Nem is erre az oldalra gondoltam a játékot. A főszereplők bevezetése most annyira nem fontos, de Jake érkezése előtt játszanánk úgy is szóval nem kell őket belevenni fölösleges.

Én sokat hozzászólni nem tudok, mert nem játszottam szerepjátékot még.
De a learnnavi.hu-ra ha kell tudunk helyet csinálni (gondolom egy ilyen nem olyan sokat eszik) akár aldomainnal is.

Kif.

Kargarosz

Hm....igen nem gondoltam rá, de nem rossz ötlet bár külön topicoc kellenének a helyszíneknek, szabályoknak, Előtörténeteknek. Tudom, hogy még nem játszottál ilyet, de mutatok egy oldalt ahol megnézheted mire is gondolok van egy pár szerepjáték online.

www.szerepjatek.lap.hu

Hawnuyu atxen

Ezért mondtam, hogy kellene egy külön sub-forum neki, és ott simán le lehetne rendezni mindent...
pl. az előtörténeteket ragacsos topic-ban, szabályokat szintén, etc...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Ha igény van a játékos sub-fórumra, és ki lenne használva, akkor írhatunka Nagy Halnak ez ügyben!  ;)

Zongyu Atxen

Ja-ja. Ehhez mindenképp egy ilyen Subforum kell. Ha már itt lesz.

Hawnuyu atxen

Ezért gondoltam, hogy javaslom... meg kell szavalni, aztán legfeljebb megint tudatjuk Hal-lal, hogy vagyunk ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen


Hawnuyu atxen

Seabass, későbbi -jelenlegi- nevén Payoang.
Ő a Learnnavi.org adminisztrátora (tehát őt kell bombázni a sub-forum kérdéssel, meg miegymással)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Akkor remélhetőleg majd olvassa e mely fórumot, és majd válaszol remélem.

Zongyu Atxen

Quote from: Hawnuyu atxen on June 08, 2010, 09:17:24 AM
Seabass, későbbi -jelenlegi- nevén Payoang.
Ő a Learnnavi.org adminisztrátora (tehát őt kell bombázni a sub-forum kérdéssel, meg miegymással)
Értem. :D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on June 08, 2010, 09:22:59 AM
Akkor remélhetőleg majd olvassa e mely fórumot, és majd válaszol remélem.

Neki inkább írni kell majd... nem hinném, hogy akár egy szót is tudna magyarul...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

De akkor ez is olyan lesz, hogy magyar részleg, angol részleg, többi nyelvű részleg??? :-\

tìngay mungeyu

Quote from: Pay'itan on June 08, 2010, 11:13:29 AM
De akkor ez is olyan lesz, hogy magyar részleg, angol részleg, többi nyelvű részleg??? :-\

Ha erre irányult a kérdés, akkor nem, hanem lesz ötödikként egy ugyanolyan nagy kategória, mint itt a magyar részleg főoldalán a Na'vi nyelvtan, lezárt topicok, Avatar, OFF-témák, és azon belül lesznek a játéknak kisebb topicjai. :)

Hawnuyu atxen

S a kérdés megválaszoltatott.

Valóban így képzeltem, szerintem nem kell feltétlenül egy külön oldal a játéknak, de mondom még egyszer: meghajlok a demokrácia előtt. (remélem tényleg "még egyszer" mondom, és nem csak gondoltam... lusta vagyok visszanézni...inkább leírom ezt itt mind ;D ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

#39
Én speciel külön oldalra gondoltam mert úgy átláthatóbb lenne az egész. De lehet még nekem is akad egy oldalam ahol megtudom csinálni elképzeléseimet. Nem akarom én itt a nyelvrésszel egybetenni mert aki ide feljön az még nem fogja látni, hogy jé ezen az oldalon foglalkoznak Szerepjátékkal is....
Viszont egy hirdetett külön oldalon ami csak azzal foglalkozik több embert tudnánk vele vonzani mint itt.