Avatar játék/kérdések

Started by Kargarosz, June 01, 2010, 10:12:05 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay'itan

Quote from: Kargarosz on June 08, 2010, 12:45:55 PM
Én speciel külön oldalra gondoltam mert úgy átláthatóbb lenne az egész. De lehet még nekem is akad egy oldalam ahol megtudom csinálni elképzeléseimet. Nem akarom én itt a nyelvrésszel egybetenni mert aki ide feljön az még nem fogja látni, hogy jé ezen az oldalon foglalkoznak Szerepjátékkal is....
Viszont egy hirdetett külön oldalon ami csak azzal foglalkozik több embert tudnánk vele vonzani mint itt.
És itt külön oldalra úgy gondolsz, hogy itt a learnnavi.org-on az a sub-fórum(vagy micsoda), vagy úgy, hogy egy teljesen más lapszerkesztővel készíted?
Szerintem az utóbbi lenne a legjobb.

Hawnuyu atxen

Ő a másodikra gondol... én kampányolok az első mellett (fene a lustaságom...) ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Úgy lett megbeszélve,hogy egyenlőre ezen az oldalon kezdünk majd bele. Lesz egy külön topic és azon belül kis topicoc. Ez lesz elsőre a legjobb megoldás mivel nem árt, ha kicsit ti is belerázódtok. Aztán majd, ha később kiforrt akkor beszélhetünk külön oldalról is.

Zongyu Atxen

Quote from: Kargarosz on June 09, 2010, 09:30:32 AM
Úgy lett megbeszélve,hogy egyenlőre ezen az oldalon kezdünk majd bele. Lesz egy külön topic és azon belül kis topicoc. Ez lesz elsőre a legjobb megoldás mivel nem árt, ha kicsit ti is belerázódtok. Aztán majd, ha később kiforrt akkor beszélhetünk külön oldalról is.
Támogatom! Ez a legjobb megoldás.

Hawnuyu atxen

Nos, mint láthatjátok, megszületett ez is, így ezt a topic-ot lezárom, és megkérném a tapasztaltabbakat, hogy állítsák elő a szabálykönyvet!


Mindenkinek jó játékot!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Hawnuyu atxen

El kell ismerni, amit el kell ismerni :D Oeru txoa livu.
(töröljem azt a 2 hsz-t?)

A kérdéshez visszatérve:

QuoteA Felszerelésed: Ami épp nálad van kérlek írd le azt is.
A Fegyver vagy fegyverek kérlek ezt is írd le persze túlzásokba ne essünk. Maradjunk meg a realitásnál,ha lehet. Grin

Ez azt jelenti, hogy mágia/mágikus felszerelés felejtős? :'( ;D
Vagy csak a "ezzel titeket úgyis simán leverlek" dolgokat hanyagoljuk?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

A kérdés nagyon jó erre még nem gondoltam....de azért a film világát vesszük alapul jobb, ha ezeket a mágikus dolgokat elfelejtsük. Így sokkal élvezetesebb lesz a játék.

Zongyu Atxen

Szerintem a mágiának helye itt nincs.  ;)

Pay'itan

Szerintem is a szokásos dolgok lennének jók: tőr, íj-nyíl, tarisznya, stb.

Kargarosz

Persze én is az alapokra gondolok amikkel a NA'vik harcoltak. Tőr,íj, egyéb dobó fegyverek. Az embereknek természetesen pedig lőfegyverek amikbe tudok segíteni a könyv szerint.
Szóval mágia / különleges képességek nincsenek.

Pay'itan

De akkor az embereknek legyen AMP páncél is!!!  :D (mondjuk nemhiszem, hogy ember leszek...)

Kargarosz

Lehet  AMP páncélja, de elsőre szeretném, ha mindenki kezdő karakterrel kezdene. Az lenne a legjobb,ha az ember karakterek nem rég érkeznének meg Pandorara vagy akár fél éve már lent vannak. AMP-et is csak akkor kapnának, ha valami nagyon nagy bevetésről van szó. Valamilyen szinten azért el kell érni egy rangot, hogy kaphass egy olyat. / Ezt én mint mesélő majd eldöntöm/
De nyugalom megpróbálom kezelni a dolgokat. A kérdések nagyon jók nyugodtan lehet még bővíteni. ;D

Zongyu Atxen

Látom szépen halad a dolog. Én viszont előre szólnék, hogy jövő héten nem leszek, mert táborba megyek. Majd csak jövő hét Vasárnap térek vissza közétek.

Kargarosz

Rendben van várunk majd vissza a táborból, és előre  jó szórakozást kívánok.

Zongyu Atxen

Köszönöm az elfogadást!
A kritika jogos... Majd a játék folyamán valahogy megpróbálom beleszőni elmesélni, vagy utalásokat tenni erre a korszakaimra is. :)

Kargarosz

Egyenlőre elég ennyi nem viszünk túlzásba semmit se. ;D
De örülök, ha majd írásaidba megpróbálod elmesélni pozitívum.

Cassidy

sziasztok!

Nemrég volt az első budapesti Holdfénycon,ahol Neytirinek öltöztem,és gondoltam,hol máshol találhatnék hozzám hasonló AVATAR mániásokat,mint itt?:)Szóval,esetleg ,ha valaki kedvet érez,keressen meg bátran,mert jó lenne,ha legközelebb egy "mini klánnyi" Na'vi jönne össze:)
a nyelvtanulgatás,meg nem tudom nektek,hogyan megy,de én nagyon nehezen rázódom bele(de imádom^__^)
a ruciról pár kép: http://www.cosplay.com/gallery/183905/
:D

Kargarosz

#57
Mondjuk az írásodnak semmi köze nincs a topichoz, de sebaj. Nagyon jó kis képek Gratula. Ahogy elnézem a képeket volt ott minden Alien, Birodalmi rohamosztagos biztos egy élmény lehetett.....

Pay'itan

Bocsi, hogy már megint offolunk, de ehhez muszály hozzászólnom...
NEMIGAZ!Tökre vártam már a Holdfénycon-t, de csak annyit tudtam, hogy lesz. Tegnap a barátom megvette a képregényét és ott van a hátuljában, hogy Holdfénycon lesz, június 12-én.Egymásra nézünk: Óóóóóó!

Cassidy

bocsi :-X
csak gondoltam,ahol szerepjátékra kerestek partnereket,ott csak akad olyan is,aki beöltözne igazából stb stb...,de ha ez off volt,akkor javítanék :)
szóval én még sosem szerepjátékoztam,fogalmam sincs ,hogy megy ez(annyit tudok,hogy mindenkinek ki kell találnia a saját karakterét,és egy alap sztori szerint alakulgatnak a történések vagy mi,de kb ennyi:/),de szívesen játszanék,csak kérek hozzá egy kis segítséget,mert tényleg nem tudom ennek a működését:)